Abonēt ir izdevīgāk
12.04.2024. (Linda TAURIŅA)
Limbažniekiem bija, ko teikt un rādīt Saeimas priekšsēdētājai
Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa (no labās), apmeklējot SIA «Virte tehnoloģijas» ražotni. Ar uzņēmumu viņu iepazīstina tā līdzīpašnieks Raitis Dambergs un direktore Iveta Damberga. «Virti» apmeklēja arī Saeimas deputāts Didzis Zemmers un Saeimas priekšsēdētāja biroja vadītāja Linda CīruleLindas TAURIŅAS foto

Limbažniekiem bija, ko teikt un rādīt Saeimas priekšsēdētājai

Otrdien Limbažus reģionālajā vizītē apmeklēja Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa (ZZS). Viņas programma bija plaša: priekšpusdienā tikšanās ar domes vadību, pēc pusdienām kafejnīcā «Kļava» deinstitucionalizācijas projektā izveidoto grupu dzīvokļu mājas apmeklējums Cēsu ielā, tad saruna ar Zemessardzes 27. kājnieku bataljona komandieri, pulkvežleitnantu Egilu Dēvitu un noslēgumā SIA «Virte tehnoloģijas» ražotnes apskate.

Vairāk...
12.04.2024. (Madara SKRASTIŅA, Limbažu vidusskolas karjeras pedagogs)
Limbažu vidusskolas skolēni pielaiko profesijas Ēnu dienā
Tomass Rudzītis kļuvis par ēnu Leļļu teātra aktierim Artūram Putniņam

Limbažu vidusskolas skolēni pielaiko profesijas Ēnu dienā

Organizācijas «Junior Achievement» rīkotā populārā karjeras izglītības pro­gramma 1.–12. klašu skolēniem Ēnu diena šogad visā Latvijā norisinājās 4. aprīlī. Jau vairāk nekā 20 gadu tā izglītības procesā sekmīgi iekļauj karjeras jautājumus.

Vairāk...
12.04.2024. (Linda TAURIŅA)
Aicina papildināt autoostas grāmatu plauktu
Šāds pašlaik izskatās Limbažu autoostas grāmatu plauktsLindas TAURIŅAS foto

Aicina papildināt autoostas grāmatu plauktu

Redakcija uzklausīja zvanu no kādas sievietes, kura lasa ne tikai Ausekli, bet arī grāmatas. Viņa pie literatūras reizēm tiek arī Limbažu autoostā, kur izvietots grāmatu apmaiņas plaukts. Diemžēl tas pēdējā laikā kļuvis patukšs.

Vairāk...
12.04.2024. (Regīna TAMANE)

Vai sava viedokļa pamatošanai visi līdzekļi labi?

5. aprīļa laikrakstā «Auseklis» bija Limbažu novada domes deputāta Andra Garklāva maksas publikācija, kurā viņš atsaucās uz iepriekš paša publicēto rakstu. Runa abos ir par Limbažu novada kultūras un sporta pasākumu plāna apstiprināšanu 2024. gadam.

Vairāk...
12.04.2024.

Pāles pamatskolas skolēnu vecāku vēstule

Esam iepazinušies ar 9. aprīļa «Ausekļa» numurā publicēto R. Tamanes rakstu par Pālē notikušo diskusiju, ko rīkoja novada dome par skolu tīklu optimizāciju Limbažu novadā.

Vairāk...
12.04.2024. (Laura IRMEJA)
Dzimtsarakstu nodaļas darbinieces ir kopā ar mums no šūpuļa līdz kapam
Nodaļas vadītāja Iveta Beļauniece gatava darbam

Dzimtsarakstu nodaļas darbinieces ir kopā ar mums no šūpuļa līdz kapam

Limbažu novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītājai Ivetai BEĻAUNIECEI darbs šeit ir sirdslieta, un katram tiek veltīts laiks un pienācīgā uzmanība. Vē nodaļā strādā viņas vietniece Aija Ozoliņa, bet Salacgrīvā – otra vietniece Līga Zālīte.

Vairāk...
12.04.2024. (Fanija ROMEIKO)
Ikdienas rutīna kļuvusi par hobiju
Laura Holtere

Ikdienas rutīna kļuvusi par hobiju

Laura HOLTERE sevi raksturo, kā ļoti vienkāršu cilvēku, kuram patīk klusi darboties savā nodabā. Tieši tas ikdienā palīdz paveikt tik daudz un ir ļāvis sasniegt sapņa piepildījumu – izveidot atpūtas namiņu «DuneHouse» (latviskojot, kāpu mājiņa) Tūjā, kas ir gatavs uzsākt otro sezonu. Iesākts kā papildu peļņas avots, šobrīd tas pārtapis par pilna laika nodarbošanos.

Vairāk...
12.04.2024. (Dainis KRŪMS)

«Old Crabs» basketbolisti – savas grupas līderi čempionāta pamatturnīrā

Noslēgumam tuvojas Latvijas maksibasketbola čempionāta pamatturnīra spēles, kurās piedalās vairākas mūsu novada veterānu komandas dažādās vecuma grupās. Patlaban tajā savu pēdējo maču aizvadīja «Old Crabs» (Limbaži) grupā K-50+.

Vairāk...

Aptauja

Vai jums ir veicies loterijās?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks