Abonēt ir izdevīgāk
16.04.2024. (Laura IRMEJA)
Salacā var būt tikai viens «Lašu karalis»
«Salacas Laša kausa» dalībnieki un uzvarētāji priecīgi par kopā pavadīto dienuArvīda ŠIMJA foto

Salacā var būt tikai viens «Lašu karalis»

6. aprīlī biedrība «Makšķernieku klubs «Salackrasti»» organizēja ikgadējās lašu un taimiņu makšķerēšanas sacensības «Salacas Laša kauss 2024». Jau pusseptiņos no rīta notika reģistrācija, tad visi iestiprinājās ar kafiju vai tēju un gardām bulciņām, bet starts tika dots astoņos.

Vairāk...
16.04.2024. (Laila PAEGLE)
Kā motivēt un palīdzēt pieaugušajiem izglītoties?
Izglītības pārvaldes speciālistes Maija Andersone (no kreisās) un Vaira Ābele sagatavojušas prezentāciju par pieaugušo izglītībuLailas PAEGLES foto

Kā motivēt un palīdzēt pieaugušajiem izglītoties?

9. aprīlī Limbažu Galvenajā bibliotēkā notika seminārs «Sadarbība pieaugušo iesaistei izglītībā Limbažu novadā». To pašvaldības Izglītības pārvalde rīkoja kopā ar Valsts Izglītības attīstības aģentūru (VIAA) un Latvijas Pieaugušo izglītības apvienību (LPIA).

Vairāk...
16.04.2024. (Laila PAEGLE)
Grupu dzīvokļu mājas iemītnieki dodas talkā uz «Melngaiļa sētu» Igatē
Grupu dzīvokļu mājas iemītnieki čakli pastrādājuši «Melngaiļa sētā»

Grupu dzīvokļu mājas iemītnieki dodas talkā uz «Melngaiļa sētu» Igatē

Limbažu grupu dzīvokļu mājas iemītnieki kopā ar darbiniekiem pagājušonedēļ devās talkā uz kultūras izglītības centru «Melngaiļa sēta» Igatē. Sociālā dienesta projekta «Grupu dzīvokļi» vadītāja Sandra Našeniece atzina, ka tas visiem bijis īpašs notikums – gan brauciens un kopīgais darbs, gan iespēja iepazīties ar muzeju, cienāšanās ar zupu.

Vairāk...
16.04.2024. (Linda TAURIŅA)

Jauniešus aicina iesaistīties Zaļnedēļas aktivitātēs

Noskaņojoties Lielajai talkai, Limbažu novada jauniešu dome un Izglītības pārvaldes jaunatnes darbinieki aicinās iesaistīties Zaļnedēļas aktivitātēs ar mērķi pievērst uzmanību tam, kā mūsu ikdienas paradumi ietekmē vidi.

Vairāk...
16.04.2024. (Marina LATIŠEVA, ziņu aģentūra LETA)

Piedāvā reorganizēt Latvijas psihiatriskās slimnīcas, tostarp «Ainažus»

Veselības ministrija (VM) iecerējusi veikt Latvijas psihiatrisko slimnīcu reorganizāciju. Patlaban VM ir kapitāla daļu turētāja 13 valsts kapitālsabiedrībās, no kurām piecas ir pieaugušo psihiatriskās aprūpes stacionārās iestādes.

Vairāk...
16.04.2024. (Edmunds IMŠA)

Vai LMT putekļusūcēja labā cena patiešām ir tik laba?

Redakcijā vērsās lasītājs, kurš bija pamanījis LMT akcijā piedāvāto robotu putekļusūcēju, kura cena pat akcijas laikā ir augstāka nekā pie konkurentiem bez akcijas. Jā, LMT veikalos gan Limbažos, gan arī citur patlaban kā akcijas prece tiek pārdots Ķīnas uzņēmuma ražots robots-putekļusūcējs «Xiaomi Robot Vacuum» par 199 eiro (cenas samazinājums no 279 eiro).

Vairāk...
16.04.2024. (LAD Stratēģiskās komunikācijas un klientu pārvaldības departamenta Komunikācijas daļa)

Šomēnes sācies sezonas laukstrādnieku reģistrācijas periods

1. aprīlī sākās šā gada sezonas laukstrādnieku reģistrācijas periods. Tas ilgs līdz 30. novembrim.

Vairāk...
16.04.2024. (Līga TAURIŅA, Laimdota PELŠE, Salacgrīvas vidusskolas ekoskolas koordinatores)
Ekodarbi Salacgrīvas vidusskolā
Ekomodes skates «Otra elpa» dalībnieki

Ekodarbi Salacgrīvas vidusskolā

Salacgrīvas vidusskolas šī gada izvēlētā ekotēma ir «Atkritumi». Mūsu uzdevumi ir ikdienā tos neradīt, savukārt lietām, kas kādam liekas atkritumi, dot otro dzīvi. Ja tomēr ikdienā tie rodas, nepieciešams domāt, kā tos nodot tā, lai tie kļūtu par resursiem, nevis nonāktu kopējā konteinerā.

Vairāk...
16.04.2024. (Fanija ROMEIKO)
Limbažu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem aprīlis sācies ar panākumiem
Rasa Miķelsone ar saņemto Edgara Ozoliņa piemiņas balvu, uz kuras attēlots mākslinieka paraksts un pasniegšanas gada pēdējie divi cipari

Limbažu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem aprīlis sācies ar panākumiem

Limbažu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem aprīlis iesācies ar augstiem panākumiem, kas gūti dažādos konkursos. Jāņa Cimzes Valkas Mūzikas skolā norisinājās tradicionālais Jāņa Cimzes Starptautiskais instrumentālo kvartetu konkurss, pulcējot plašu dalībnieku saimi no dažādām Latvijas pilsētām, arī viesus no Lietuvas.

Vairāk...

Aptauja

Vai jums ir veicies loterijās?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks