Ance, Anna, Annija
2021. gada 26.jūlijs

Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novada laikraksts

23.VII (Aiga EVERTOVSKA) 0 komentāri
Mūspuses pirmās Mājas kafejnīcu dienas priecē rīkotājus un apmeklētājus
Pavārs Mārtiņš Sirmais (no labās) kopā ar savu palīgu Tomasu «Kronīšu» mājas kafejnīcā pirmo reizi izmēģina pārvietojamo armijas virtuvi, gatavojot meža gaļas sautējumuAigas EVERTOVSKAS foto

Mūspuses pirmās Mājas kafejnīcu dienas priecē rīkotājus un apmeklētājus

Aizvadītajā nedēļas nogalē Limbažos un apkārtnē notika Mājas kafejnīcu dienas – Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un asociācijas «Lauku ceļotājs» rosināts pasākums, kad saimniecību pagalmi un citas vietas, kas ikdienā nesniedz ēdināšanas pakalpojumus, pārvērtās par kafejnīcām.

vairāk...
23.VII (Līga LIEPIŅA) 0 komentāri
«Limbažu fotokluba» vēsturiski izzinošajā projektā ielikts komats
Biedrības «Limbažu fotoklubs» rīkotajā pasākumā sanākušajiem atmiņas par kādreizējo dzelzceļa staciju «Lielezers» atklāj Limbažu pagasta iedzīvotājs Edvīns Miķelsons (otrais no labās). Mikrofonu tur fotokluba pārstāvis un viens no vēstures stāstu apzinātājiem Andrejs KovaļovsLīgas LIEPIŅAS foto

«Limbažu fotokluba» vēsturiski izzinošajā projektā ielikts komats

Nedēļas nogalē bijušajā Lielezera dzelzceļa stacijā «Limbažu fotokluba» pārstāvis Andrejs Kovaļovs rīkoja biedrības organizētās orientēšanās spēles noslēguma pasākumu. Orientēšanās, iepazīstot mazāk zināmās vēsturiskās vietas un objektus mūspusē, bija viena no fotokluba šovasar īstenotā un Limbažu novada pašvaldības atbalstītā projekta «Limbažu novada vēstures pēdās» aktivitātēm.

vairāk...
23.VII (Linda TAURIŅA) 0 komentāri

Zemessardze gatavojas atzīmēt 30. jubileju

Gatavojoties Zemessardzes 30. gadadienas atzīmēšanai, Aizsardzības ministrija aicina Latvijas iedzīvotājus piedalīties tai veltītā konkursā «Mans sveiciens Zemessardzei». To var darīt, sūtot zīmējumus, fotogrāfijas, video, esejas, dzejoļus vai jebkuru citu radošu apsveikumu jubilejā.

vairāk...
23.VII (Līga LIEPIŅA) 0 komentāri
Staicelē pilsētas svētki bija ļoti gaidīti
Stārķu pils galma svīta – princis Ričards (Rihards Būda) (no labās), stārķis (Anda Timermane), Profesora stārķa krustmāmiņa (Indra Jaunzeme), princese Elza (Inga Konrāde) un galma grāmatas glabātāja Inese Timermane – gatavi doties sveikt jaunos staiceliešusMartas Māras KUZMENKO foto

Staicelē pilsētas svētki bija ļoti gaidīti

Jūlija vidus ir Staiceles pilsētas jeb Svētā putna Pivālind svētku laiks, un aizvadītā nedēļas nogale nebija izņēmums. "Viss vedās gludi. Dalībnieki bija ļoti apmierināti, arī laiks labs. Varēja just, ka iedzīvotāji ir noilgojušies pēc pasākumiem," vērtēja svinību rīkotāja, Staiceles kultūras nama direktore Marta Māra Kuzmenko.

vairāk...
23.VII (Ziedīte JIRGENSONE) 0 komentāri

Puikules muižas kungu mājā sākta arhitektoniski mākslinieciskā izpēte

Jūlijā SIA «Arhitektoniskās izpētes grupa» speciālisti sākuši strādāt Puikules muižā, lai tās kungu mājā veiktu arhitektoniski māksliniecisko izpēti. Šī vēl Alojas novada pašvaldības iecere guva atbalstu Valsts Kultūrkapitāla fonda projektu konkursā «Kultūras mantojums».

vairāk...
23.VII (Regīna TAMANE) 0 komentāri
Limbažos izveidota publiska dzeramā ūdens ņemšanas vieta
Pie Limbažu novada administratīvās ēkas uzstādīts vides objekts – dzeramā ūdens ņemšanas vieta

Limbažos izveidota publiska dzeramā ūdens ņemšanas vieta

Šonedēļ netālu no Limbažu novada administrācijas ēkas Rīgas ielā izveidota publiska dzeramā ūdens ņemšanas vieta. Tas notika pēc divu jaunu māmiņu, limbažnieču Kates un Kristīnes rosinājuma, kuras tādu objektu bija noskatījušas Cēsīs. Arī kaimiņpilsētā tas uzstādīts nesen.

vairāk...
23.VII (Līga LIEPIŅA) 0 komentāri
Limbažu dzimtsarakstu nodaļa atzīmē simtgadi
Limbažu novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Iveta Beļauniece (no labās) un viņas vietniece Aija Ozoliņa, sagaidot nozīmīgo darba jubilejuLīgas LIEPIŅAS foto

Limbažu dzimtsarakstu nodaļa atzīmē simtgadi

Trešdien apritēja simts gadi, kopš sāka strādāt Limbažu pilsētas Dzimtsarakstu nodaļa. Pirms nozīmīgās jubilejas Limbažu novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Iveta Beļauniece un viņas vietniece Aija Ozoliņa atzina, ka šobrīd viņām ir diezgan saspringts darba posms, taču bija gatavas atrast brīdi, lai viena otru vismaz apsveiktu un samīļotu.

vairāk...
Pārvietojamā kubla noma

Aptauja

Ko darīt, lai cilvēki mazāk slīktu?

Arhīvs

Reklāma

Juridiskā koledža

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Jāņu tautasdziesmas 1
 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Filmēt aizliegts!
 • Jāņu tautasdziesmas 7
 • Karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Jāņu karikatūra 2
 • Jāņu karikatūra 3
 • Jāņu karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 4

Ieraudzīju – nobildēju