Baiba, Barba, Barbara
2020. gada 04.decembris

Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novada laikraksts

04.XII 0 komentāri
Atklāj Zemessardzes rotas atbalsta punktu Limbažos
Limbažos, Cēsu ielā atklāts Zemessardzes 27. kājnieku bataljona rotas atbalsta punkts. Tas ir nopietns solis, lai zemessargiem pieejamās telpas būtu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietaiLindas TAURIŅAS foto

Atklāj Zemessardzes rotas atbalsta punktu Limbažos

Pirmdien Limbažos notika Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes 27. kājnieku bataljona rotas atbalsta punkta svinīgā atklāšana. Turpmāk mūspuses zemessargu mājvieta atradīsies Cēsu ielā 28, trešajā stāvā. Atklāšanā piedalījās Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes komandieris pulkvedis Mareks Ozoliņš un 27. kājnieku bataljona komandieris pulkvežleitnants Normunds Zaviļeiskis.

vairāk...
04.XII 0 komentāri

Lielsalacas ev. lut. dievnama zvans atkal aicina uz lūgšanām

Tāpat kā pavasarī Covid-19 pirmā viļņa laikā, arī tagad katru dienu dienas vidū Lielsalacas luterāņu baznīcas zvans visus aicina uz lūgšanu.

vairāk...
04.XII 0 komentāri
Uzņēmums ar 15 gadu pieredzi māju ražošanā
SIA «VIT BŪVE» īpašnieks Vitālijs Fjodorovs uzņēmuma ražotnē. Šeit tapušās mājās dzīvo cilvēki daudzviet EiropāAigas VENDELIŅAS-ĒĶES foto

Uzņēmums ar 15 gadu pieredzi māju ražošanā

SIA «VIT BŪVE», uzņēmums, kas atrodas Limbažu pagastā un nodarbojas ar koka karkasa māju būvniecību, šomēnes atzīmē 15 gadus kopš tā izveidošanas. Par ieguldīto darbu uzņēmējdarbības attīstībā un labklājības veicināšanā Limbažu novadā uzņēmumam piešķirts arī pašvaldības atzinības raksts.

vairāk...
04.XII 0 komentāri
Kolektīvs palīdz tikt pie SIA «Aloja Agro» pelēkajiem zirņiem
Alojiete Inese Martinsone priecīga par konkursā gūto laimestu – SIA «Aloja Agro» audzētajiem pelēkajiem zirņiemLīgas LIEPIŅAS foto

Kolektīvs palīdz tikt pie SIA «Aloja Agro» pelēkajiem zirņiem

Turpinās «Ausekļa» akcija «Izvēlies vietējo». SIA «Aloja Agro» konkursa uzvarētājiem dāvināja bioloģiski audzētos pelēkos zirņus «Bruno» un griķus, bet piedāvāja sarežģītus jautājumus. Ne velti uz pilnīgi visiem pareizi atbildēja tikai divi dalībnieki.

vairāk...
04.XII 0 komentāri

Komisiju Saulkrastu novada domes vēlēšanām ievēl bez limbažniekiem

Pagājušonedēļ attālinātā sēdē ievēlēta arī Saulkrastu novada vēlēšanu komisija nākamgad jūnijā paredzētajām pašvaldību vēlēšanām. To paveica deputāti no paša Saulkrastu, kā arī Sējas novada, ko nākamgad pievienos Saulkrastiem. Jaunveidojamajā pašvaldībā ietilps arī Skultes pagasts no Limbažu novada, tomēr neviens Limbažu domnieks šajā sēdē nepiedalījās.

vairāk...
04.XII 0 komentāri

Alojas novada pašvaldība pārdos savas MTC «Staicele» kapitāldaļas

Alojas novada dome lēmusi par sev piederošo SIA «Latvijas futbola federācijas mācību un treniņu centrs» «Staicele»» kapitāla daļu atsavināšanu un pārdošanu, tā izbeidzot savu līdzdalību šajā uzņēmumā. 2009. gadā dibinātā uzņēmuma īpašnieki līdz šim bija Latvijas Futbola federācija (LFF) ar 77% daļu un Alojas novada pašvaldība ar 23% daļu.

vairāk...
04.XII 0 komentāri

Taps atpūtas vieta Salacgrīvā

Salacgrīvā, purvainajā pļavā, ko ieskauj Viļņu, Tērces un Tīruma iela un caur kuru tek Kickiņurga, tiek projektēts dīķis. Pašlaik neizmantojamā mitrā teritorija varētu tapt par pilsētas atpūtas vietu, kur iespējams peldēties, sauļoties un pastaigāties.

vairāk...
Esi moderns!

Aptauja

Vai priecājaties par Ziemassvētku rotājumiem savā apkaimē?

Arhīvs

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Jāņu karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Filmēt aizliegts!
 • Karikatūra 1
 • Jāņu karikatūra 3
 • Jāņu tautasdziesmas 7
 • Jāņu karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 1

Ieraudzīju – nobildēju