Sabīne, Sarma, Klaudijs
2021. gada 05.decembris
03.XII (Līga LIEPIŅA)
Mūspuses rokdarbnieces ieada Latvijas sajūtu kopējā šallē
Staiceliete Kristīne Puriņa (no kreisās), pirmā no savas pilsētas kopējā šallē ieadījusi savu devumu, rokdarbu nodod nākamajai darinātājai Inai Prokopovičai

Mūspuses rokdarbnieces ieada Latvijas sajūtu kopējā šallē

Rokdarbnieces no Staiceles iesaistījušās projektā «Šalle Latvijai» un šonedēļ katra ieadīja savas rindas mūsu valstij veltītajā siltajā dāvanā. Pirms tam to izdarīja čaklās dāmas no Skultes un Saulkrastiem. Nākamā šalles pieturvieta paredzēta pie adītājām Siguldas pusē.

vairāk...
03.XII (Ieva OZOLA)
Darbs policijā – pilnveidošanās caur pieredzi
Limbažniece Anne Tjasko Limbažu policijas iecirkņa kolektīvam pievienojās šogad. Viņa tiecas pēc sajūtas, ka savu darbu pārzina pilnībā. Tas nāks ar pieredziBeātes KOŽINAS foto

Darbs policijā – pilnveidošanās caur pieredzi

Svētdien apritēs 103 gadu kopš Valsts policijas izveides. Pirmo reizi policijas darbinieku profesionālos svētkus svinēs arī inspektore leitnante Anne TJASKO, kura Limbažu policijas iecirkņa kolektīvam pievienojās šogad. Viņai bija svarīgi strādāt tieši Limbažos – pilsētā, kurā ir viņas mājas un ģimene un kur jūtas droši.

vairāk...
03.XII (Daina ŠTEINBERGA)

Izsludināta pieteikšanās izglītības kursā «Aizstāvības akadēmija»

Pasaules Dabas Fonds jauniešiem vecumā no 15 līdz 25 gadiem izsludina pieteikšanos neformālās izglītības kursā «Aizstāvības akadēmija». Tas ir teorētisku un praktisku nodarbību kurss, kurā 20 jauniešu no visas Latvijas sadarbībā ar mentoriem, nozares ekspertiem un sabiedrībā zināmām personām attīstīs prasmes savas nākotnes interešu aizstāvībai, līdzdarbojoties klimata un dabas krīžu mazināšanā.

vairāk...
03.XII (Aiga VENDELIŅA-ĒĶE)
Brāļi dzimtajā Viļķenē attīsta auto apkopes uzņēmumu
SIA «Automašīnu apkopes centrs» līdzīpašnieki Kristians (no kreisās) un Jānis Kalniņi pašu celtajā darbnīcā nu var strādāt plašākos un ērtākos apstākļosAigas VENDELIŅAS-ĒĶES foto

Brāļi dzimtajā Viļķenē attīsta auto apkopes uzņēmumu

Vasaru pavadījuši būvniecības darbos, brāļi Kristians un Jānis KALNIŅI savā uzņēmumā «Automašīnu apkopes centrs» Viļķenē nu var strādāt plašākos un ērtākos apstākļos. Paši savām rokām uzcēluši servisa ēkas piebūvi un papildinājuši iekārtu un instrumentu klāstu. 

vairāk...
03.XII (Linda TAURIŅA)

Izdota Reņģēdāju pavārgrāmata

Klajā nākusi Reņģēdāju pavārgrāmata, kurā apkopots 219 reņģu un brētliņu ēdienu recepšu. Tās idejas autors un producents ir kuivižnieks Dzintris Kolāts. Viņš izdevuma ievadā norāda, ka piespiedu "dīkstāve", kuras dēļ divus gadus nenotika ļaužu jau iecienītais Reņģēdāju festivāls, mudināja domāt, kā citādi risināt šo tēmu.

vairāk...
03.XII (Regīna TAMANE)

Pašvaldība finansiāli atbalstīs pieslēgumu izbūvi kanalizācijas tīkliem

Limbažu novada pašvaldība arī turpmāk finansiāli atbalstīs iedzīvotāju vēlmi izbūvēt pieslēgumus kanalizācijas tīkliem. Līdzšinējā Salacgrīvas novadā to atbalstīja visai dāsni, bet šāda iespēja bija dota konkrētām iedzīvotāju kategorijām. Limbažu novadā varēja saņemt mazāku līdzfinansējumu, toties ikviens interesents. Savukārt bijušajā Alojas novadā šāds atbalsta veids vispār nepastāvēja.

vairāk...
03.XII (Līga LIEPIŅA)

Vilku medību sezona vēl turpinās

Valsts meža dienesta (VMD) dati apliecina, ka līdz pirmdienai Latvijā aktuālās sezonas laikā bija nomedīti 202 vilki. No tiem jau deviņi dzīvnieki krituši Limbažu novadā – četri Viļķenes pagastā un pa vienam Alojas, Ainažu, Limbažu, Pāles un Umurgas pagastā.

vairāk...
Esi moderns!

Aptauja

Vai priecājaties par sniegu?

Arhīvs

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 7
 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Filmēt aizliegts!
 • Jāņu karikatūra 3
 • Jāņu karikatūra 2
 • Karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Jāņu tautasdziesmas 1
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Jāņu karikatūra 1

Ieraudzīju – nobildēju