Nils, Viktors
2021. gada 19.jūnijs

Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novada laikraksts

18.VI 0 komentāri
Aptauja «Aktivitāte pašvaldību vēlēšanās»

Aptauja «Aktivitāte pašvaldību vēlēšanās»

Ir noslēgušās pašvaldību vēlēšanas. Diemžēl vēlētāju aktivitāte bija zema: valstī tie bija 34,01% no balsstiesīgajiem, vidzemnieki bija nedaudz aktīvāki – 36,61%. Limbažu novadā nobalsoja 34,85%. Kāpēc? Atbildes meklēsim kopā. Aicinām piedalīties aptaujā gan tos, kuri piedalījās vēlēšanās, gan tos, kuri neaizgāja uz tām.

vairāk...
18.VI (Ieva OZOLA) 0 komentāri
Divas Saules dienas Lādes ezera krastā
Pasniedzēja Līga Reitere (otrā no labās) ierāda vainagu pīšanas prasmes Sandrai Ūdrei (no kreisās), Madarai Skrastiņai un Anitai LinmeijereiIevas OZOLAS foto

Divas Saules dienas Lādes ezera krastā

Valdības lēmums no 15. jūnija atļaut ārpus telpām pulcēties līdz 20 personām no dažādām mājsaimniecībām šonedēļ deva iespēju biedrībai «Pūralādes» ar Limbažu novada pašvaldības atbalstu Lādezerā īstenot kultūras projektu «Divas Saules dienas».

vairāk...
18.VI (Ieva OZOLA) 0 komentāri

Valsts policija pastiprināti pievēršas elektroskrejriteņiem

Ceļu satiksmē arvien biežāk parādās jauns tās dalībnieks – elektroskrejritenis. Valsts policijas (VP) apkopotā statistika liecina, ka līdz 7. jūnijam valstī kopumā reģistrēti 52 negadījumi, kuros iesaistīts šis transportlīdzeklis. Tajos cietuši 36 cilvēki. Mūspusē līdz šim fiksēts viens šāds negadījums.

vairāk...
18.VI (Regīna TAMANE) 0 komentāri
Puikulieši Alojas novada iedzīvotājus motivē palīdzēt sev pašiem
Projekta kūrētāja Ziedīte Jirgensone (no kreisās) kopā ar Sanitu Pozņaku un Gunti Sergejevu pēta, kā ieaudzies augstajā dobē sētais un stādītais Puikules stacijāRegīnas TAMANES foto

Puikulieši Alojas novada iedzīvotājus motivē palīdzēt sev pašiem

Brīvzemnieku pagasta pārvaldē teic, ka pie viņiem "kovida" nav. Darbinieki, kā nereti citviet pašvaldību iestādēs, nesēž mājās, jo, redz – sliktā pandēmija viņiem liedz strādāt tik iemīļoto darbu. Ja kāda nodarbe arī aizliegta, viņi, skrupulozi nepēta savu darba pienākumu sarakstu un atrod citu. Tā domāju, klausoties Puikules tautas nama vadītājas Ziedītes Jirgensones aizrautīgajā stāstījumā par projektu, ko šobrīd puikulieši ar saviem sadarbības partneriem, kolēģiem pašvaldībā īsteno visā Alojas novadā.

vairāk...
18.VI (Aiga VENDELIŅA-ĒĶE) 0 komentāri

Mācības lauksaimniekiem – arī klātienē

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) pēc ilgāka pārtraukuma atsāk rīkot daudziem lauksaimniekiem svarīgās mācības par bioloģiski vērtīgo zālāju apsaimniekošanu. Mācību teorētiskā daļa joprojām lielākoties notiek tiešsaistē, bet praktiskā – klātienē, uz lauka.

vairāk...
18.VI (Aiga VENDELIŅA-ĒĶE) 0 komentāri
Alojā nolūzušais ozols pārtop soliņos
Ozolkoka soliņi pie Alojas auto­ostas nu noderēs gan pašu pilsēt­nieku, gan atbrau­cēju atpūtai

Alojā nolūzušais ozols pārtop soliņos

Pie Alojas autoostas šomēnes uzstādīti seši jauni ozolkoka soliņi. Materiāls to izgatavošanai iegūts no ozola, kas auga pie Alojas Ausekļa vidusskolas, bet nolūza pagājušā gada pavasara vētrā. Kokmateriālus apstrādāja un soliņus izgatavoja vietējie uzņēmumi – SIA «Draugu dārzs» un SIA «Miks D».

vairāk...
18.VI (Linda TAURIŅA) 0 komentāri

Mūspusē Mājas kafejnīcu dienas notiks jūlijā un septembrī

Šogad arī mūspusē norisināsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un asociācijas «Lauku ceļotājs» rīkotā akcija «Mājas kafejnīcu dienas». Tajās aicina piedalīties visus, kuri vēlas dienu vai vairākas iejusties ēdināšanas jomas uzņēmēju lomā: lauku saimniecības, vietējo kopienu entuziastus un citu jomu uzņēmējus.

vairāk...
Pārvietojamā kubla noma

Aptauja

Kā šogad pavadīsiet atvaļinājumu?

Arhīvs

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Filmēt aizliegts!
 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Karikatūra 2
 • Jāņu karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Jāņu karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 1
 • Jāņu tautasdziesmas 7
 • Jāņu karikatūra 3
 • Kas jāzina ceļotājiem

Ieraudzīju – nobildēju