Rauls, Rodrigo
2022. gada 25.septembris
23.IX (Ivita RENCE)
Ozolu ģimene spiež sulas un turpina saldējuma ražošanu
«Apiņu» mājas saimniekam Jānim Ozolam vasaras beigās un rudens mēnešos darba pilnas rokasIvitas RENCES foto

Ozolu ģimene spiež sulas un turpina saldējuma ražošanu

Rudenī salacgrīvieši un apkaimes ļaudis ar savu ābolu ražu bieži vien dodas uz Salacgrīvas pagasta «Apiņu» mājām, kur saimnieko Jānis un Līga Ozoli. Jau 12 gadu paralēli citām nodarbēm te darbojas arī ābolu sulas spiestuve, kuras galvenais pārzinātājs ir mājas saimnieks.

vairāk...
23.IX (Aiga EVERTOVSKA)
Novada mūzikas un mākslas skolas atgriezušās ierastajā darba ritmā
Salacgrīvas mūzikas skolas rīkotās nometnes «Ielādē mūziku 2022» noslēguma koncerts vasaras izskaņāJustīnes BOROZDINAS foto

Novada mūzikas un mākslas skolas atgriezušās ierastajā darba ritmā

Visās piecās Limbažu novada mūzikas un māk­slas skolās (MMS) mācību gads sācies veiksmīgi. Iestāžu vadītāji priecājas, ka pēc pandēmijas ierobežojumu pilnā laika darbs atkal iegājis vecajās sliedēs, tiek plānotas dažādas aktivitātes. Lai arī jauno audzēkņu uzņemšana tikpat kā noslēgusies, atsevišķās klasēs interesenti tiek gaidīti vēl līdz mēneša beigām.

vairāk...
23.IX (Spīdola LIELMANE, «Limbažu fonda» valdes priekšsēdētāja)

«Limbažu fonda» sēdē

Pagājušajā nedēļā notika «Limbažu fonda» (LF) dibinātāju sanāksme, kurā tika apspriests pēdējā laikā paveiktais, arī citi jaunumi. Septembra sākumā pie LF viesojās Aglonas biedrības «Neaizmirstules» pārstāvji, kuri izteica vēlmi kopīgai sadarbībai projektos.

vairāk...
23.IX (Laila PAEGLE)

Gatavojamies balsošanai Saeimas vēlēšanās!

Līdz 14. Saeimas vēlēšanām, kas notiks 1. oktobrī, atlicis pavisam īss laika sprīdis. Un mums būs jāizraugās 100 deputātu, kuri nākamajos četros gados lems par valsts dzīvi. Balsošanā, kuriem politiķiem šo atbildīgo darbu uzticēt, drīkst piedalīties ikviens Latvijas pilsonis, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu.

vairāk...
23.IX (Laila PAEGLE)

Arī Limbažos būs «Eiropas Sporta nedēļas» aktivitātes

No 23. līdz 30. septembrim arī Latvijā jau piekto gadu risināsies «Eiropas Sporta nedēļa», kam dots moto «Piecelies un piecel citus!». Dažādas aktivitātes iecerētas arī mūsu novadā, kur tās rīkos Olimpiskais centrs (OC) «Limbaži». Sava veida iesildīšanās Sporta nedēļai būs rīt Limbažos iecerētais tradicionālais skrējiens «Apkārt Lielezeram».

vairāk...
23.IX (Aiga VENDELIŅA-ĒĶE)
Liepupes baznīca kļuvusi skaistāka
Liepupes baznīcu visu vasaru ieskāva celtniecības tīkli un sastatnes, taču nu jau darbi tuvojas noslēgumamEvitas ALKSNES foto

Liepupes baznīca kļuvusi skaistāka

Šovasar Liepupes evaņģēliski luteriskā baznīca piedzīvojusi patīkamas pārmaiņas, jo sakārtota dievnama fasāde, veikti vēl vairāki nozīmīgi darbi, lai kultūrvēstures piemineklis dzīvotu un kalpotu vēl ilgi. Būvdarbi norisinās, īstenojot projektu «Liepupes baznīcas ēkas fasādes, cokola un lietus notekūdens sistēmas atjaunošana», kam finansējums gūts, iesniedzot projektu biedrībai «Jūrkante», kas koordinē LEADER programmu.

vairāk...
23.IX (Aiga VENDELIŅA-ĒĶE)

Pagaidām pietrūkst kartupeļu pārstrādei

Pirms nedēļas SIA «Aloja-Starkelsen» sāka kartupeļu pārstrādi un cietes ražošanu. Uzņēmuma agronome Aiga Kraukle stāsta, ka tas ir apmēram nedēļu vēlāk nekā citus gadus, turklāt audzētāji vēl nedēļas sākumā nebūt nesteidzās ar kartupeļu piegādi. A. Kraukle neatceras piedzīvojusi šādu situāciju.

vairāk...
Esi moderns!

Aptauja

Vai gatavojat krājumus ziemai?

Arhīvs

Reklāma

Šeit ir vieta jūsu reklāmai!

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Jāņu tautasdziesmas 1
 • Jāņu karikatūra 1
 • Jāņu karikatūra 2
 • Filmēt aizliegts!
 • Karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 7
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Jāņu karikatūra 3

Ieraudzīju – nobildēju