Sibilla, Teika, Lita
2022. gada 19.maijs
18.V (Laila PAEGLE)
Limbažos – atkal Ģimeņu sporta diena
Sešgadnieki, atbalstītāju uzmundrināti, devušies skrējienāLailas PAEGLES foto

Limbažos – atkal Ģimeņu sporta diena

Svētdien Limbažos netrūka rosības, un katrs varēja izvēlēties, kas sagādā vairāk prieka, – doties pārgājienā apkārt Liel­ezeram, piedalīties makšķerēšanas sacensībās, apmeklēt stādu, amatnieku vai krāmu tirgu… Savukārt Vienības parkā Olimpiskais centrs (OC) «Limbaži» visus aicināja uz Ģimeņu sporta dienu «Mammu, tēti – sportosim!».

vairāk...
18.V (Aiga VENDELIŅA-ĒĶE)
Vidrižniecei Agnesei ideju darbam laukos netrūkst
Vidrižniece Agnese Kārkliņa, šķiet, mierā nosēdēt nevar ne brīdi. Arī mūsu sarunas laikā viņa paguva izcept gan savu firmas baltmaizi, gan pagatavot gardu rupjmaizes kārtojumuAigas VENDELIŅAS-ĒĶES foto

Vidrižniecei Agnesei ideju darbam laukos netrūkst

Pirms četriem gadiem vidrižniece Agnese KĀRKLIŅA no Rīgas atgriezās dzimtajā pusē, lai pievērstos tam, ko kādreiz jaunības maksimālismā bija solījusies nekad nedarīt. Dzīvotu un strādātu laukos, savā saimniecībā. Savulaik, pārceļoties uz galvaspilsētu, vairāk nekā gadu viņa nemaz nav braukusi uz mājām. Tik ļoti bija apnikuši visi lauku darbi.

vairāk...
18.V (Aiga EVERTOVSKA)
Mārīte Purmale – bibliotekāre savā elementā
Mārīti Purmali (no labās), saņemot «Gada bibliotekāra» balvu, Ogrē sveic Limbažu Galvenās bibliotēkas direktore Dzintra DzeneBaibas TRUMEKALNES foto

Mārīte Purmale – bibliotekāre savā elementā

Latvijas Bibliotekāru biedrība jau septīto gadu piešķir balvu «Gada bibliotekārs», un šogad to saņēma Viļķenes bibliotēkas vadītāja Mārīte PURMALE (otra balva tika Edītei Krasnopai no Vārmes pagasta). Limbažu Galvenās bibliotēkas sagatavotajā pieteikumā uzsvērts, ka, pateicoties M. Purmales ilggadējam darbam, Viļķenes bibliotēka kļuvusi par vietējās kopienas aktivitāšu centru, kas pulcē, izglīto un iedvesmo pagasta sabiedrību.

vairāk...
18.V (Linda TAURIŅA)

Policisti Uzvaras parkā pienākumu izpildīja

Redakcijā vērsās limbažnieks Ansis, vēlēdamies paust atbalstu policistiem, kuri saņēmuši daudz pārmetumu par rīcību 10. maijā Rīgā, kur cilvēki pulcējās, lai noliktu ziedus pie t.s. Uzvaras pieminekļa. Viņš piebilda, ka gribētos likumsargus aizstāvēt, bet nezina, kur vērsties.

vairāk...
18.V (Linda TAURIŅA)
Noslēgusies festivāla «Sudraba kaija» pirmā daļa
Festivāla «Sudraba kaija» šī pavasara noslēguma koncertā kopā ar grupu «Raxtu Raxti» uz skatuves kāpa arī mākslinieciskais vadītājs Valts Pūce (pirmais no kreisās)Lindas TAURIŅAS foto

Noslēgusies festivāla «Sudraba kaija» pirmā daļa

Pagājušajā nedēļā Liepupes tautas namā notika akustiskās mūzikas festivāla «Sudraba kaija» šī pavasara pēdējais koncerts. Turpinājums sekos rudenī, kad būs izpildītāju konkurss. Šī gada festivāls ir īpašs, jo notiek pēc ilgāka pārtraukuma, turklāt atzīmējot norises 10 gadu jubileju.

vairāk...
18.V (Ieva OZOLA)

Informē Vidzemes reģiona Limbažu policijas iecirknis

Aizvadītajā nedēļā Limbažu policijas iecirknī reģistrēti 47 notikumi.

vairāk...
18.V (Aiga EVERTOVSKA)

Koris «Kalme» Vidzemes sieviešu koru festivālā Valmierā

Aizvadītajā svētdienā Limbažu kultūras nama sieviešu koris «Kalme» piedalījās Vidzemes sieviešu koru festivālā Valmierā. Tajā uzstājās arī kori «Jumara» (Valmiera), «Lira» (Dikļi), «Laumas» (Priekuļi) un «Trapene».

vairāk...
Esi moderns!

Aptauja

Vai vasarā dosieties kādā ārzemju ceļojumā?

Arhīvs

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Jāņu karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 1
 • Jāņu tautasdziesmas 7
 • Filmēt aizliegts!
 • Karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Jāņu karikatūra 3
 • Jāņu karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Jāņu tautasdziesmas 3

Ieraudzīju – nobildēju