Kinokupols
27.01.2023. (Laila PAEGLE)

Fotokonkurss «Mans mīlulis – trusis, zaķis, kaķis» dāvāja bezgala daudz pozitīvu emociju

Kad, sagaidot Melnā ūdens Truša (jeb Zaķa vai Kaķa) gadu, izsludinājām fotokonkursu «Mans mīlulis – trusis, zaķis, kaķis», īsti nespējām iztēloties, kāda būs atsaucība. Bijām patīkami pārsteigti, kad cits pēc cita sāka pienākt bilžu sūtījumi.

Vairāk...
27.01.2023. (Linda TAURIŅA)

Iepirkumu konkurss – iespēja atbalstīt vietējos pārtikas audzētājus

Vidzemes lauku partnerība «Brasla» aicina interesentus februārī piedalīties diskusijā Bīriņu pilī par "zaļo" pārtikas iepirkumu Limbažu, Saulkrastu un Valkas pašvaldību teritorijās. To rīko Latvijas Lauku forums un Vidzemes plānošanas reģions (VPR) projektā, kura galvenās tēmas ir aprites ekonomika un veselīga, ilgtspējīga pārtika.

Vairāk...
27.01.2023. (Linda TAURIŅA)

Pārdodot pašvaldības īpašumu, daļa naudas tiks pārvaldēm

Limbažu novada dome vakar ikmēneša sēdē apstiprināja pašvaldības īpašumā un valdījumā esošo nekustamo īpašumu pārvaldīšanas un atsavināšanas koncepciju un pašvaldības nekustamo īpašumu pārvaldīšanas noteikumus. Tiesa, ne bez debatēm.

Vairāk...
27.01.2023. (Aiga EVERTOVSKA)

Apvidvārdu talkā iesniegti arī daudz mūspusē lietotu vārdu

LU Latviešu valodas institūts sadarbībā ar UNESCO Latvijas Nacionālo komisiju kopš pērnā februāra aicina piedalīties Apvidvārdu talkā (www.apvidvardi.lu.lv). Tā iecerēta kā tautas dāvana Jāņa Endzelīna 150. gadskārtai, ko atzīmēs nākammēnes – 22. februārī. Šī jubileja iekļauta arī UNESCO svinamo dienu kalendārā 2022.–2023. gadam.

Vairāk...
27.01.2023. (Laila PAEGLE)

Novada novusa komandas turpina startus Latvijas čempionātā

Mūsu novada novusisti turpina startu Latvijas vīriešu komandu čempionātā. II kārtas mači norisinājās 21. janvārī.

Vairāk...
27.01.2023. (Dainis KRŪMS)

«Impar» florbolistiem pārliecinoša uzvara

Palēnām finišam tuvojās Latvijas 2. līgas florbola čempionāta 3. apļa spēles Austrumu grupā. Četras labākās komandas no Austrumu un Rietumu grupas turpina izslēgšanas spēles, līdz tiks noskaidroti gan čempionāta uzvarētāji, gan tas, kādas medaļas saņems pusfinālā tikušās komandas.

Vairāk...
27.01.2023. (Līga LIEPIŅA)
Zaķuciema Valentīnas enerģija ir apbrīnas vērta
Valentīna Mieze

Zaķuciema Valentīnas enerģija ir apbrīnas vērta

Nākamnedēļ vārdadienu svinēs Liep­upes pagasta iedzīvotāja Valentīna ­MIEZE. Kaimiņi allaž atsaucīgo, darbīgo un mundro Valentīnas kundzi, kurai gadu skaits jau pāri astotajam desmitam, ļoti iemīļojuši un apbrīno.

Vairāk...
25.01.2023. (Līga LIEPIŅA)
Azartiski ļaudis tiekas lielsēdē Limbažu Lielezera āliņģī
Limbažu Lielezera lielsēdes dalībnieki priecīgi mērcējas āliņģīLīgas LIEPIŅAS foto

Azartiski ļaudis tiekas lielsēdē Limbažu Lielezera āliņģī

Svētdien, kad saskaņā ar ķīniešu kalendāru sagaidījām Melnā ūdens Truša (arī Zaķa vai Kaķa) gadu, ūdens procedūras norisinājās arī Limbažu Lielezerā. Jau otro gadu aktīvisti aicināja arī citus azartiskos, kurus aizrauj ziemas peldēšana, kopīgi mērcēties āliņģī.

Vairāk...
25.01.2023. (Ieva OZOLA)
Darbs muitas dienestā – dažādība un iespēja būt kustībā
VID Muitas pārvaldes Kinoloģijas daļas Rīgas un Kurzemes nodaļas vecāko muitas eksperti, staicelieti Ēriku Štemeri ar četrkājainajiem kolēģiem – vācu aitu suni Ankoru un angļu kokerspanielu Redžiju – var sastapt gan Jūras ielā pie «Ausekļa» redakcijas, gan lidostā, uz valsts robežām, skolās un citurIevas OZOLAS foto

Darbs muitas dienestā – dažādība un iespēja būt kustībā

Rīt pasaulē un arī Latvijā atzīmē Starptautisko muitas dienu. Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes Kinoloģijas daļas Rīgas un Kurzemes nodaļas vecākā muitas eksperte, staiceliete Ērika ŠTEMERE iestādē strādā jau 17 gadu, ir ieguvusi augstāko izglītību psiholoģijā, ar lielāko prieku pieņem visus izaicinājumus un vienmēr var paļauties uz ģimenes sapratni un atbalstu. Bez tā šajā profesijā būtu ļoti grūti.

Vairāk...
Pirts komplekss Gaismas SPA

Aptauja

Vai rūpējaties par ugunsdrošību savā mājoklī?

Regulārais maksājums

Reklāma

Uzdāvini abonementu!
Arhīvs