Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis
2020. gada 29.septembris

Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novada laikraksts

29.IX 0 komentāri
Alojas Ausekļa vidusskola tagad ir īsta Gaismas pils
Simbolisko lenti, atklājot skolas namu, gatavojas pārgriezt arhitekte Ija Rudzīte (no kreisās), SIA «Sanart» valdes priekšsēdētājs Artis Knoks, Alojas novada domes izpilddirektora vietnieks Aivars Krūmiņš, priekšsēdētājs Valdis Bārda un vidusskolas direktore Ina ŠternfeldeLailas PAEGLES foto

Alojas Ausekļa vidusskola tagad ir īsta Gaismas pils

Piektdien Alojā pēc divus gadus ilgušās renovācijas atklāja vidusskolas galveno ēku. Bruģētajā un glīti iekārtotajā laukumā pie nama centrālās ieejas sapulcējās daudz cilvēku – tie, kuri līdzēja sapnim īstenoties, un visi, kuri priecājās līdz ar skolas kolektīvu.

vairāk...
29.IX 0 komentāri
«Skaisti TEV» Limbažos – draudzeņu izlolots uzņēmums
Draudzenes Jūlija Podļipska (no kreisās) un Linda Petrušova ir gandarītas par kopējās idejas – savas skaistuma studijas «Skaisti TEV» – īstenošanosLīgas LIEPIŅAS foto

«Skaisti TEV» Limbažos – draudzeņu izlolots uzņēmums

Gada sākumā savu uzņēmumu – skaistuma studiju «Skaisti TEV» – Limbažos, Vecajā Sārmes ielā 3, atvēra draudzenes Jūlija Podļipska un Linda Petrušova. Ārkārtas stāvokļa izsludināšana viņu darbību uz kādu laiku gan iepauzēja, bet kopš maija abas atkal aktīvi darbojas un gaida klientus, lai izpildītu viņu vēlmes.

vairāk...
29.IX 0 komentāri

Salacgrīvas «top!» labo piemēru sarakstā

Veikals «top!» Salacgrīvā iekļauts 32 būvju sarakstā, ko nolēmusi izcelt Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde (NKMP). Eiropas kultūras mantojuma dienās ik gadu tiek sumināti objekti, kas atbilst īpašiem kvalitātes kritērijiem. Šī gada tēma ir «Būvkultūra».

vairāk...
29.IX 0 komentāri

Jauni noteikumi Limbažu novada nekustamo īpašumu kopšanai

Limbažu novadā tapuši jauni noteikumi nekustamo īpašumu un īpašumam piegulošo teritoriju uzturēšanai un kopšanai. Līdz šim tie bija iekļauti sabiedriskās kārtības noteikumos. Pašvaldības Juridiskās nodaļas vadītāja Aiga Briede pastāstīja, ka jaunie ir līdzīgi līdzšinējiem.

vairāk...
29.IX 0 komentāri
Galerija «Ābele» – vieta, kur satiekas māksla un mīlestība
Mākslas galerijas «Ābele» saimniece Lana Ābele kopā ar keramiķi Arni Preisu izrāda viņa gatavotos darbusLīgas LIEPIŅAS foto

Galerija «Ābele» – vieta, kur satiekas māksla un mīlestība

Tas bija agrā pavasarī, kad, ejot pa Burtnieku ielu, pie 2. nama pamanīju interesantu pieteikumu – mākslas galerija «Ābele». Ierasts, ka dažādas mākslas galerijas ir Rīgā. Bet te – Limbažos? Sekoja ielūgums uz Arņa Preisa darbu izstādes «Kristāliskās pārvērtības» atklāšanu, ko izjauca "kovidsāga", un tā ar galerijas saimnieci Lanu Ābeli iepazinos krietni vēlāk.

vairāk...
29.IX 0 komentāri

Kartupeļu raža šogad iepriecina daudzus

Daudz, lieli un labas kvalitātes – tāda ir šī rudens kartupeļu raža visā Latvijā. To apmierināti atzīst ne vien paši audzētāji, bet arī Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) vecākais dārzkopības eksperts Māris Narvils. Kartupeļu lauki šogad visā valstī plešas 8,5 tūkstošu hektāru platībā, un to kopražu prognozē 233 tūkstoši tonnu.

vairāk...
29.IX 0 komentāri

Kompensāciju saņem 10 mūspuses zvejnieku

Salacgrīvas novadā deviņi piekrastes zvejnieki saņēmuši kompensāciju par roņu nodarītajiem postījumiem. Tās kopējais apmērs ir 19,65 tūkstoši eiro. 6,65 tūkstošu eiro kompensācija piešķirta vienam Limbažu novada zvejniekam.

vairāk...
Esi moderns!

Aptauja

Vai priecājaties par Latvijas boksera Maira Brieža uzvaru Pasaules kausa supersērijas finālā smagā svara kategorijā?

Arhīvs

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Jāņu karikatūra 2
 • Filmēt aizliegts!
 • Karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Jāņu karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Jāņu tautasdziesmas 7
 • Jāņu tautasdziesmas 1
 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Jāņu karikatūra 3
 • Karikatūra 2

Ieraudzīju – nobildēju