Abonēt ir izdevīgāk
19.04.2024. (Daiga RUDZĪTE, Limbažu vidusskolas direktora vietniece)

Limbažu vidusskolas audzēkņi tiekas ar eiroparlamentārieti

12. aprīlī Limbažu vidusskolā Eiropas Parlamenta vēstnieku skolas pro­grammas atklātajā stundā viesojās eiroparlamentārietis Ivars Ijabs. Pasākumā piedalījās 10.–12. klašu skolēni. Šoreiz mazāk bija saruna par Eiropas Savienības (ES) pārvaldi, vairāk par jauniešu iespējām ES.

Vairāk...
19.04.2024. (Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolas padomes vārdā – priekšsēdētāja Alise ZAĶE)

Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolas vecāku un padomes vēstule

Gribam vērst uzmanību uz jautājumiem, kas satrauc ne tikai skolēnu vecākus, bet arī visus Ainažu pilsētas un pagasta iedzīvotājus. Uzskatām, ka skolēnu, vecāku un visu iedzīvotāju interesēs ir saglabāt Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolu (1.–9. kl.).

Vairāk...
19.04.2024. (Fanija ROMEIKO)
Skaistums slēpjas vienkāršībā
Daiga Krastiņa

Skaistums slēpjas vienkāršībā

Daiga KRASTIŅA augusi Liepupē, tomēr šobrīd mājo Limbažos. Interesanti, ka arī sievietes šībrīža darbavieta ir netālu no dzimtās puses – Liepupes «Birzgaiļu» veikalā, kur darba gaitas uzsākusi pēc tur reiz strādājušās vīramāsas ieteikuma. Var teikt, ka Limbažos Daiga nonākusi, bērnu motivēta, mainot izglītības iestādes, tomēr Liepupē joprojām ir ģimenes otra mājvieta.

Vairāk...
19.04.2024. (Zane JOPE, nodibinājums «Ventspils Augsto tehnoloģiju parks»)

Konkurss 1.–4. klašu skolēniem «Mana veselīgā ēdienkarte»

Pirms skolēni dosies vasaras brīvlaikā, ir īstais laiks pārliecināties, ka viņi zina, kāda maltīte draudzīgāka vēderam, kas dod spēku, kas palīdz augt, kas jāēd, lai būtu stipri kauli un labs noskaņojums. Tāpēc Lauku atbalsta dienests sadarbībā ar Ventspils Augsto tehnoloģiju parku aicina 1.–4. klašu skolēnus uz programmas «Piens un augļi skolai» radošo darbu konkursu «Mana veselīgā ēdienkarte».

Vairāk...
19.04.2024. (Dainis KRŪMS)

Florbolistiem mācība noderēja

Vēl palikušas pāris spēļu kārtas, līdz Rīgas atklātajā čempionātā florbolā pamatturnīrs beigsies «BRGD/OC Limbaži/Impar» komandai. Nupat savu kārtējo maču mūsu florbolisti aizvadīja Rīgā, tiekoties ar «Skaistkalnes» (Salaspils) komandu, kas ir labāko astoņniekā un piedalīsies izslēgšanas spēlēs.

Vairāk...
19.04.2024. (Ilga TIESNESE, Limbažu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja)

Kvalitatīvs un racionāls bibliotēku pakalpojums Limbažu novadā

12. aprīlī Salacgrīvā, jaunatnes politikas īstenošanas vietā «Bāka» uz ikmēneša tikšanos pulcējās Limbažu novada vadība un apvienību pārvalžu un pagastu pakalpojumu sniegšanas centru vadītāji. Tāsdienas sarunas tēmas bija vairākas, bet nozīmīgākā – par Limbažu novada bibliotekāro pakalpojumu iedzīvotājiem.

Vairāk...
19.04.2024. (Fanija ROMEIKO)

Jaunieši varēs apceļot Eiropu ar vilcienu

Līdz mēneša beigām 18 gadus veci jaunieši (dzimuši no 2005. gada 1. jūlija līdz 2006. gada 30. jūnijam), kuri dzīvo kādā no Eiropas Savienības dalībvalstīm vai programmas «Erasmus+» asociētām valstīm, var iepazīt Eiropu, pārvietojoties ar vilcienu.

Vairāk...

Aptauja

Vai jums ir veicies loterijās?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks