Venta, Salvis, Selva
2022. gada 20.maijs
11.V
Kāpēc jāseko līdzi meklēšanas pozīcijām «Google» meklētājā?

Kāpēc jāseko līdzi meklēšanas pozīcijām «Google» meklētājā?

Iespējams, jums ir pazīstams meklētājprogrammu optimizācijas (SEO) jēdziens. SEO mērķis ir panākt, lai jūsu tīmekļa saturs ieņem augstu vietu attiecīgajos «Google» meklēšanas rezultātos. Ideja ir tāda: ja jūsu vietne meklēšanas rezultātos ieņem augstu vietu, jūs iegūstat lielāku apmeklētāju plūsmu.

vairāk...
06.V
Kā vannas sāls iedarbojas uz ķermeni un labsajūtu

Kā vannas sāls iedarbojas uz ķermeni un labsajūtu

Lai tu varētu baudīt vannas rituālu tieši tā kā kāro, STENDERS ienes ziemeļniecisku skatu un nodrošina vislabākos produktus izcilam baudījumam vannas istabā. Tie ne vien palutinās ar virkni burvīgu dabas aromātu, bet arī sniegs vērtīgāko tavai ādai un tās skaistumam. Viens no šiem produktiem ir vannas sāls. Ja meklē laiku sev, atelpai un domu sakārtošanai, lieliski noderēs vannas sāls procedūra, kur ūdenim pievienots sāls ar Ziemeļjūras sāls kristāliem un patīkamu aromātu kombināciju.

vairāk...
29.IV
5 iemesli sākt darbu ražošanā

5 iemesli sākt darbu ražošanā

Ja esat jauna darba meklējumos vai vienkārši vēlaties mainīt karjeru, apsveriet darbu ražošanā! Mūsdienās šī nozare sniedz plašas darba iespējas un daudzas citas priekšrocības. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kādi ir galvenie ieguvumi, strādājot šajā nozarē.

vairāk...
28.IV
Vai mums vajag Daudzbērnu ģimeņu dienu?

Vai mums vajag Daudzbērnu ģimeņu dienu?

Mēs veidojam kuplas ģimenes, jo tā vēlamies, bet vienlaikus dzīvojam ar pārliecību, ka bez savām ambīcijām laist pasaulē un audzināt daudz bērnu mēs būvējam arī mūsu valsts nākotni. Daudzbērnu ģimeņu ikdiena ne vienmēr “ceļ spārnos”. Vecākiem tā ir neatslābstoša pienākuma sajūta vismaz 25, bet kuplākajām ģimenēm pat 30 gadu garumā.

vairāk...
27.IV
Pieci atbildīgas iepirkšanās pamatprincipi

Pieci atbildīgas iepirkšanās pamatprincipi

Iepirkšanās izklausās pēc vienkārša procesa. Ko tur daudz – izdomā, ko tev vajag, un ej visu nopirkt! Tā gluži gan nav. Iepērkoties vieglprātīgi, varam attapties ar pārlieku garu čeku rokā un nevajadzīgām vai pārlieku dārgām precēm somā, kā arī pavadīt veikalā daudz vairāk laika, nekā patiešām nepieciešams. Taču ne katrai iepirkšanās reizei ir jābūt šādai! Tāpēc šajā rakstā īsi izstāstīsim, kā iegādāties visu, kas tev vajadzīgs, neiztērējot kaudzi naudas.

vairāk...
13.IV
Kā veselīgs miegs var uzlabot jūsu produktivitāti?

Kā veselīgs miegs var uzlabot jūsu produktivitāti?

Iedomājieties, cik labi būtu, ja vienkārši varētu iedzert brīnumtableti, kas uzlabotu jūsu produktivitāti darbā! Un kā būtu, ja šī tablete būtu bez maksas, turklāt uzlabotu arī jūsu labsajūtu un veselību? Diemžēl tāda tablete nepastāv, bet, atsaucoties uz zinātnieku teikto, jūs visu iepriekšminēto varat iegūt, vienkārši kārtīgi izguļoties.

vairāk...
08.IV
Gudra izdevumu plānošana. Ko ņemt vērā?

Gudra izdevumu plānošana. Ko ņemt vērā?

Izdevumi ir visiem. Mēs regulāri sedzam dzīvošanas, mācību un citas svarīgās izmaksas, tāpat ikviens ir saskāries arī ar neapdomīgiem tēriņiem, kas vēlāk var atmaksāties ar iztrūkumu ģimenes budžetā. Tieši tādēļ, lai izveidotu un saglabātu finansiālo stabilitāti, ir būtiski rīkoties gudri, izdevumus plānojot un vērtējot. Vislabāk to izdarīt ar budžeta plāna palīdzību.

vairāk...
Esi moderns!

Aptauja

Vai vasarā dosieties kādā ārzemju ceļojumā?

Arhīvs

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Jāņu karikatūra 1
 • Filmēt aizliegts!
 • Jāņu karikatūra 3
 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Jāņu tautasdziesmas 1
 • Karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Jāņu tautasdziesmas 7
 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Karikatūra 1
 • Jāņu karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Jāņu tautasdziesmas 6

Ieraudzīju – nobildēju