29.09.2023.

Abonēt ir izdevīgāk nekā pirkt!

Cena
fiziskām personām 8 EUR mēnesī
pensionāriem 7,50 EUR mēnesī
juridiskām personām 12 EUR mēnesī
e-laikraksts 7 EUR mēnesī
Mazumtirdzniecībā viens eksemplārs maksās 1 EUR.

Latvijā rit kārtējā preses abonēšanas kampaņa. Un mēs esam rūpīgi vērtējuši, analizējuši, svēruši un mērījuši, lai varētu gan joprojām izdot laikrakstu drukātā formātā, gan būtiski nepaaugstināt abonēšanas maksu. Lai lasītājs varētu saņemt avīzi savā pastkastītē, ir jārēķinās, ka drukājamo papīru pašlaik izdevīgāk nopirkt pasaules tirgū, un mūsu sadarbības partneris SIA Latgales druka ­šobrīd pa dažnedažādiem ceļiem ved to no Kanādas. Laikrakstam nepieciešama sadarbība arī ar VAS Latvijas Pasts, kas tāpat kā citi uzņēmumi cenšas strādāt rentabli un, vēlams, ar peļņu, savukārt preses piegāde līdz namdurvīm pat ar visu valsts finansiālo atbalstu tāda neesot. Pasta pakalpojumi ar katru gadu kļūst dārgāki ne tikai jums, bet arī mums.

Mediju vidē jau sen tiek ieteikts pāriet uz digitālo vidi, bet reālā dzīve rāda, ka, neraugoties uz moderniem laikiem, cilvēkiem joprojām patīk paņemt rokā laikrakstu. Tā ir arī mums pašiem. Lūk, un lai viss tomēr izdotos, nākamgad laikraksts būs mazliet dārgāks (par 50 centiem mēnesī) un piektdienās 12 lpp. vietā būs 8 lpp. (TV programmu saglabāsim).

2024. gadā laikraksts iznāks
otrdienās trešdienās piektdienās
8 lpp. 8 lpp. 8 lpp.

Daudzi lasītāji izmanto iespēju akcijas laikā noformēt regulāro maksājumu. Atgādinām, ka tiem, kuriem ir atzīmēts beigu termiņš (kā paraugā), jāsagatavo jauns maksājuma pieteikums. Savukārt tiem, kuriem pasūtījums ir beztermiņa, jālabo maksājuma summa (fiziskām personām – 8 EUR, pensionāriem – 7,50 EUR). Jautājumu gadījumā zvanīt 29241122.

Izmantojiet no mūsu piedāvājumiem sev izdevīgāko un būsim kopā arī nākamgad! 

Jūsu «Auseklis»

Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks