Abonēt ir izdevīgāk
10.04.2024. (Laila PAEGLE)
Limbažu «Kāpēcītis» svin 60. jubileju
Jubilejas ieskaņas pasākuma «Tikšanās vieta – otrās mājas» dalībnieki skandē «Daudz laimes, Kapēcīt!». No labās – bērnudārza vadītāja Naira Martinsone un viņas amata priekšteči Monika Janitena, Sandra Dergača un Jānis BumbursLailas PAEGLES foto

Limbažu «Kāpēcītis» svin 60. jubileju

Tūlīt pēc Lieldienām savu 60. jubileju atzīmēja Limbažu 2. pirmsskolas izglītības iestāde «Kāpēcītis». Svinību laiks nebija izraudzīts nejauši – saulainais nams tika atklāts 1964. gada 4. aprīlī, bet pirmie audzēkņi tur ieradās 4. augustā no Limbažu 1. bērnudārza «Buratīno».

Vairāk...
10.04.2024. (Dita OKMANE, ZVA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja)

Par zāļu blaknēm varēs ziņot, noskenējot QR kodu

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) vienkāršojusi un padarījusi ērtāku ziņošanu par zāļu blaknēm. Ikviens iedzīvotājs var ziņot par jebkuru novērotu nevēlamu reakciju, par ko ir aizdomas, ka tā ir zāļu blakne. Ziņot iespējams, skenējot QR kodu, kas pieejams aptiekās vai ZVA tīmekļvietnē.

Vairāk...
10.04.2024. (Edmunds IMŠA)
Gaišāks skats uz pasauli pa auto logu
Tas bija rūpnīcas brāķis – vienā brīdī salonā sāka tecēt iekšā lietus. Nu tas novērstsEdmunda IMŠAS foto

Gaišāks skats uz pasauli pa auto logu

Limbažnieks Jānis Veinbergs izveidojis specializētu autoservisu automašīnu logu stiklu remontam, apkopei un nomaiņai. Bizness šajā nišā zeļ un plaukst, par klientu trūkumu nevar sūdzēties. Viņa firma «Glass ­Installa­tion» apkalpo vieglās un kravas automašīnas, pasažieru autobusus, speciālo tehniku un mikroautobusus.

Vairāk...
10.04.2024. (Kitija BALCARE, LOB komunikācijas speciāliste)

Skolēnus aicina piedalīties konkursā «Stārķa dienasgrāmata»

Ikviens, kurš aizraujas ar putnu vērošanu, aicināts ziņot par baltā stārķa ligzdām un dzīvi tajās. Savukārt skolēnus Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) īpaši aicina iesaistīties konkursā «Stārķa dienasgrāmata». Iegūtie dati būs nozīmīgs ieguldījums 8. Starptautiskajā balto stārķu ligzdu uzskaitē, kas notiek reizi desmit gados.

Vairāk...
10.04.2024. (Fanija ROMEIKO)

Pašvaldība atkārtoti atbalstīs vēsturisko ēku labiekārtošanu

Limbažu novada domes sēdē 28. martā pieņemts lēmums arī šogad izsludināt projektu konkursu Limbažu novada vēsturisko ēku fasāžu atjaunošanai. Tā kopējais finansējums sasniedz 10 000 eiro. Viena projekta atbalstīšanai var piešķirt pašvaldības finansējumu līdz 3300 eiro.

Vairāk...
10.04.2024. (Laila PAEGLE)
Vilzēnu tautas namā – fotoizstāde «Debesu akvareļi»
Vilzēnietes Ilzes Kapmales (no labās) fotoizstādes atklāšanā priecīgas ir arī viņas draudzenes Pārsla Eglīte, Ineta Lopenova, Ilga Elste un Rudīte Karlsone

Vilzēnu tautas namā – fotoizstāde «Debesu akvareļi»

Vilzēnu tautas namā šobrīd skatāma Ilzes Kapmales fotoizstāde «Debesu akvareļi». Novada pedagogi viņu zina kā pašvaldības Izglītības pārvaldes izglītības darba speciālisti.

Vairāk...
10.04.2024. (Edmunds IMŠA)
Skolu jaunieši "ēno" Limbažu policistus
"Ēnotāji" un policisti kopā pavadīja interesantu dienu

Skolu jaunieši "ēno" Limbažu policistus

Pagājušonedēļ, kad visā valstī bija Ēnu diena, kurā jau vairāk nekā 20 gadu ik pavasari piedalās ļoti daudzi skolēni, 11 jaunieši viesojās Valsts policijas ēkā Limbažos, lai "ēnotu" kārtības sargus un iepazītu viņu darbu.

Vairāk...
10.04.2024. (Fanija ROMEIKO)
Pūtēju orķestris «Pociems» muzicē Tartu
Mūspuses pūtēju orķestris kopā ar diriģentu Daini TarasovuAijas ROMANCĀNES foto

Pūtēju orķestris «Pociems» muzicē Tartu

Marta izskaņā Pociema kultūras nama pūtēju orķestris «Pociems» piedalījās pasākumā Igaunijas pilsētā Tartu, kur orķestris «Väägvere Pasunakoor» svinēja savu 185. jubileju. Uzaicinājums saņemts, pateicoties Pociema orķestra trombonistei Laurai Muceniecei, kura strādā Tartu teātra «Vanemuine» orķestrī.

Vairāk...
10.04.2024. (Dace LĀCE, Limbažu novada speciālās pamatskolas direktores vietniece audzināšanas jomā)
Rosība novada speciālās pamatskolas pirmsskolas grupiņā «Bitītes»
«Bitītes» kopā ar savām skolotājām Kitiju Rebaini (no labās) un Evu Devīti

Rosība novada speciālās pamatskolas pirmsskolas grupiņā «Bitītes»

Darbadienu rīti Limbažu novada speciālās pamatskolas (LNSP) 4. stāvā vienmēr sākās ar lielu kņadu, jo ierodas mūsu paši mazākie iemītnieki – pirmsskolas grupiņas «Bitītes» audzēkņi. Sirsnīgs apskāviens vai sasveicināšanās ar audzinātājām ir ikdienas neatņemama sastāvdaļa. Un rosība var sākties!

Vairāk...

Aptauja

Vai jums ir veicies loterijās?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks