Rauls, Rodrigo
2022. gada 25.septembris
31.VIII

Lēdurgas BUB jubilejā rīko atvērto durvju dienu

Sestdien, 3. septembrī, aprit gads, kopš Lēdurgas brīvprātīgo ugunsdzēsēju komanda ieguva biedrības statusu. Par godu svētkiem Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība (BUB) sestdien plkst. 14 rīko Atvērto durvju dienu un pie depo gaida ciemos ikvienu interesentu, lai parādītu savu jauno autocisternu «Magirus-Deutz», ko nesen pārveda no Vācijas. Mēneša sākumā biedrība, klātesot kolēģiem, atbalstītājiem un domubiedriem, rīkoja auto oficiālu pieņemšanu. Paši lēdurdzieši ugunsdzēsēju spēkratu nu nokomplektējuši un saposuši rādīšanai arī plašākai publikai.

31.VIII

«Tūjsmuiža» – Vidzemes dārza svētku laureāte

Liepupes pagasta Kristīnes Mauliņas zemnieku saimniecība «Tūjsmuiža» atzīta par Limbažu novada veiksmes stāstu 11. Vidzemes dārza svētkos, kur šogad sumināja 11 uzņēmīgu vidzemnieku. Mūspuses pārstāvis šajā pasākumā sumināts pirmo gadu. «Tūjsmuižas» galvenie darbības virzieni ir piena lopkopība (te audzē aptuveni 240 tīršķirnes Holšteinas melnraibo govju) un graudkopība, apsaimniekojot 460 ha zemes. Saimniecība, atvēlot savu pļavu pasākumiem, atbalsta arī vietējā sabiedriskās norises, savukārt pati Kristīne darbojas Ainažu Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrībā un pērn vienā no savas saimniecības angāriem izveidoja Tūjas posteni.

31.VIII

«Melngaiļa sētā» Agņa Šmita fotoizstāde

Līdz septembra beigām kultūras izglītības centrā «Melngaiļa sēta» Vidrižu pagastā apskatāma vietējā iedzīvotāja Agņa Šmita fotoizstāde. Viņš ir ne vien talantīgs fotogrāfs, bet arī entomologs. Tiesa, šoreiz darbos apskatāma māksla, nevis kukaiņi vai daba. "Katrā no interesantajām fotogrāfijām, kas tapušas Vidrižu pagastā, ir daudz pētāmā. Piemēram, vienā redzams arī paša Agņa zīmējums. Ir attēls, kurā autors samontējis vairākas fotogrāfijas, kas izskatās kā viens veselums," stāsta centra vadītāja Inita Ķirse.

31.VIII

Limbažos varēs pieteikties Goda ģimenes apliecībai

Piektdien no plkst. 10 līdz 14 Sociālā dienesta telpās Limbažos, Klostera ielā 2, varēs pieteikties Goda ģimenes apliecībai. Par programmu «Latvijas Goda ģimene» un tās nosacījumiem, mērķgrupām un apliecības priekšrocībām varēs konsultēties arī ar tās īstenotāja – Sabiedrības integrācijas fonda – pārstāvjiem. Kopumā programmu šobrīd atbalsta vairāk nekā 500 uzņēmēju, no kuriem vairāki reģistrēti tieši Limbažos – IK Rūdolfs Kalniņš («Klubiņš» Limbažos), SIA «Pandas skola», SIA «Virte Tehnoloģijas», SIA «Dzīvojam zaļi» («Pargajieni.lv»).

31.VIII

Partnerībai «Brasla» jauns logo

Vidzemes lauku partnerībai «Brasla» radīts mūsdienu standartiem un dizaina prasībām atbilstošs logo. Tas nomainījis pirms 16 gadiem veidoto sākotnējo biedrības logo, taču atspoguļo tajā ietvertās vērtības. Jaunā logo krāsu palete veidota piezemētos, dabīgos toņos, iedvesmojoties no dabā esošajām zemes saules un ūdens krāsām. Jauno biedrības identitāti izstrādāja SIA «is-not» grafiskā māksliniece, limbažniece Elīze Marjutenkova. Aktivitāti bija iespējams īstenot projektā «Vidzemes lauku partnerības «Brasla» kapacitātes veicināšana», ko finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmā «Aktīvo iedzīvotāju fonds».

Esi moderns!

Aptauja

Vai gatavojat krājumus ziemai?

Arhīvs

Reklāma

Šeit ir vieta jūsu reklāmai!

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Jāņu tautasdziesmas 1
 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Jāņu karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Jāņu karikatūra 1
 • Jāņu karikatūra 3
 • Karikatūra 2
 • Karikatūra 1
 • Filmēt aizliegts!
 • Jāņu tautasdziesmas 7
 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Jāņu tautasdziesmas 5

Ieraudzīju – nobildēju