30.08.2022.

«Hanzas kebaba» konkurss noslēdzies

Piektdienas avīzē aicinājām lasītājus piedalīties konkursā un iegūt iespēju baudīt maltīti «Hanzas kebabā» Limbažu vecpilsētā. Uz jautājumu, kādi ir kebabnīcas darba laiki, pareizi atbildēja 41 konkursants. No tiem izlozējām vienu laimīgo. Kebabus trim personām (pēc izvēles) un bezalkoholisku dzērienu (tēju, kafiju, sulu, ūdeni vai limonādi) varēs baudīt Valts Leinasars. Pareizā atbilde ir: no pirmdienas līdz ceturtdienai kebabnīca strādā no plkst. 10 līdz 22, piektdien un sestdien no 10 līdz 23, svētdien – no 11 līdz 20.

30.08.2022.

Lūgums pēc palīdzības

Divas radniecīgas ģimenes no Ukrainas (tajās ir seši pieaugušie un pieci bērni), kas līdz šim uzturējās Korģenes sabiedriskajā centrā, pārceļas uz dzīvi Sedā sakarā ar darba attiecību uzsākšanu AS «Valmieras stikla šķiedra». Lai sāktu patstāvīgu dzīvi Valmieras novadā, viņiem nepieciešama palīdzība. Biedrības «Mēs Korģenei» pārstāve Gunita Bisniece informēja, ka Sedā, kas atrodas 25 km attālumā no Valmieras, atrasti divi dzīvokļi, mazie bērni iekārtoti bērnudārzā, bet lielākie sāks skolas gaitas. Tā kā dzīvokļi ir pilnīgi tukši, ģimenes būtu pateicīgas par lietotām mēbelēm, sadzīves tehniku, traukiem, gultas veļu un citām saimniecībā noderīgām lietām. Vairāk informācijas, sazinoties ar G. Bisnieci pa tālr. 26133271.

30.08.2022.

Atklās jauno Bērnu literatūras centru

Kopš vakardienas apmeklētājiem atvērts Limbažu Galvenās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs, kas turpmāk atradīsies Parka ielā 23, otrajā stāvā. Sestdien notiks svinīga tā atklāšana. Uzreiz pēc tās ieplānots arī pirmais pasākums – Ģimeņu diena «Grāmatu varoņi satiekas bibliotēkā».

30.08.2022.

Cer papildināt zivju resursu aizsardzības arsenālu

Limbažu novada domes sēdē atbalstīta pašvaldības Attīstības un projektu nodaļas iecere startēt Zivju fonda projektu konkursā, lai gūtu atbalstu zivju resursu aizsardzības nodrošināšanai novadā. Ja fonds projektu atbalstītu, varētu iegādāties vieglās automašīnas piekabi un termokameru. Kopējās izmaksas būtu 4764,94 eiro, no tām 64,94 eiro līdzfinansējums tiktu ņemts no pašvaldības aģentūras ALDA budžeta, pārējais – Zivju fonda atbalsts. Tagad tiek gatavots projekta pieteikums iesniegšanai Zivju fondā.

30.08.2022.

Ugunsdzēsējiem izsaukumi uz Viļķenes pusi

Ceturtdienas rīta pusē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā saņemts izsaukums uz Viļķenes pagastu, kur uz ceļa bija uzkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji koku sazāģēja un braucamo daļu atbrīvoja. Svētdien plkst. 16.48 glābēji atkal steidzās uz Viļķenes pagastu, kur dega meža zemsedze un zaru kaudze 150 m² platībā. Plkst. 20.25 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aptauja

Vai esat mierā ar jaunizveidoto Latvijas valdību?

Regulārais maksājums

Reklāma

Godly Play nodarbības
ArhīvsDarba laiks