27.07.2022.

Kristapam Neretniekam 3. vieta Pasaules kausa Rīgas posmā

Latvijas vadošais konkūrists, limbažnieks Kristaps Neretnieks ar zirgu Valour svētdien izcīnīja trešo vietu Centrāleiropas līgas Pasaules kausa (PK) Rīgas posma «Grand Prix» maršrutā Kleistos. Duets bija starp četriem, kuri maršrutu ar 140–160 cm augstiem šķēršļiem veica bez soda punktiem, bet viņus šoreiz apsteidza Saūda Arābijas un Igaunijas sportisti. Nu K. Neretnieks dosies uz PK čempionāta posmu Dānijā. Intervijā pēc sacensībām viņš bilda, ka tur būs jāpārvar augstāki šķēršļi, kas, cerams, dos labu rezultātu, jo tā ir Valour stiprā puse.

27.07.2022.

Top instalācijas Limbažu svētkiem

Par godu Limbažu pilsētas svētkiem top divas instalācijas. Vienas radīšanā ikviens var piedalīties, līdz 3. augustam ziedojot grāmatas. Tās jānes uz kultūras namu. Instalāciju, kas atgādinās par svētku devīzi – «Grāmata izgaismo pasauli», varēs apskatīt ēkas lielajos logos. Savukārt pēc svētkiem šīs grāmatas tiks nogādātas pansionātos. Bet 4. augustā pie kultūras nama atklās no metāla un spoguļiem veidotu objektu. Tas iecerēts kā paliekoša vērtība, ko vēlāk varēs transformēt un papildināt ar gadalaikam vai dažādiem notikumiem atbilstošu noformējumu.

27.07.2022.

Limbažnieki svin uzvaru turnīrā Valmierā

Valmierā norisinājās ilggadējo šaha sacensību – Harija Ruļļa ceļojošā kausa izcīņas ātrspēlē – ikmēneša posms. Tajā līdz ar citiem vidzemniekiem prasmes un veiksmi prāta spēlē pārbaudīja arī vairāki Limbažu šahisti. Absolūto uzvaru šajā turnīrā izcīnīja Ivo Saksis, bet otrais bija Jānis Plitnieks. Trijnieku noslēdza valmierietis Gints Bērziņš.

Aptauja

Vai esat mierā ar jaunizveidoto Latvijas valdību?

Regulārais maksājums

Reklāma

Godly Play nodarbības
ArhīvsDarba laiks