Menarda, Elma, Elna
2020. gada 30.septembris

Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novada laikraksts

26.VIII

Lādes pusē jauna pietura «Auziņu ezers»

Autotransporta direkcija informē, ka no 1. septembra visi maršruta Limbaži–Stiene–Saulkrasti (nr. 5456) autobusi veiks pasažieru apmaiņu pieturā «Auziņu ezers». Pēc autoceļa Šķērstiņi–Pīlādži rekonstrukcijas tika likvidēta pieturvieta «Lādes skola» un tās vietā izveidota jauna. Jau jūnijā rakstījām, ka pārbūve pabeigta, bet sabiedriskais transports šajā posmā nekursē. Bija nepieciešami vairāki saskaņojumi ar attiecīgām institūcijām, lai tas notiktu.

26.VIII

«Liepale» iesaista alojiešus pilsētas noformēšanā

Gatavojoties dzejnieka Ausekļa 170. dzimšanas dienai, Alojas radošais klubs «Liepale» izsludinājis konkursu, aicinot interesentus darināt latvju zīmi auseklīti. Iedzīvotāji, iestādes, uzņēmumi lūgti piedalīties, lai savai pilsētai pirms jubilejas radītu svētku noformējumu. «Liepales» vadītāja Guna Krūmiņa pastāstīja, ka, izvēloties materiālus un zīmes lielumu, ikviens var rīkoties pēc saviem ieskatiem. Tā būs jāizliek redzamā vietā līdz 12. septembrim. Vērtēšana paredzēta dienu vēlāk. Būs arī veltes uzvarētājiem. Konkurss iecerēts klubiņa īstenotā projektā.

26.VIII

Limbažu pedagogi izglītības konferencē Ādažos

Ādažos notika projekta «Skola 2030» konference, uz ko bija aicināti pārstāvji no pilotskolām un to pašvaldībām. No mūspuses kā pilotskolas jauno kompetenču pieejas apgūšanā iesaistījās Limbažu novada ģimnāzija un sākumskola. Uz konferenci devās ģimnāzijas komanda, kā arī Limbažu novada pašvaldības Izglītības un kultūras nodaļas vadītāja Sigita Upmale un izglītības speciāliste Vija Jirgensone. Ģimnāzijas direktorei Guntai Lācei un viņas vietniecēm Ilzei Ābolai un Zanei Kalniņai Ādažos bija uzticēts vadīt darba grupas. Pedagogus konferencē uzrunāja arī Valsts prezidents Egils Levits un izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska.

26.VIII

«Tūrisma gids» iesaka mūspuses pastaigu takas

Portāla «Delfi» rubrikas «Tūrisma gids» veidotāji mudina apceļot Latviju un tās skaistās dabas takas, pie reizes labi pavadot laiku. Šoreiz ieteiktas 12 interesantas pastaigu takas, tai skaitā mūspusē esošās – Ziemeļu mols Ainažu pusē un Augstrozes pilskalna taka. Ziemeļu mols saglabājies no kādreizējās Ainažu ostas, ko tas savienojis ar dzelzceļu. Savulaik Augstrozes pilskalnā atradusies Rīgas arhibīskapa vasaļa pils, kas vēlāk nopostīta. No turienes paveras iespaidīgs skats uz līdzās esošo Augstrozes Lielezeru.

26.VIII

Salacgrīvā pārvieto pieturu pie skolas

Autobusa pietura «Vidusskola» Salacgrīvā (labajā un kreisajā pusē) pārcelta uz Pērnavas ielu. Tā atradīsies pretī vidusskolai. Jau iepriekš pietura «Salacgrīvas autoosta» tika pārvietota uz Pērnavas ielu 8, savukārt pietura «Katoļu baznīca» uz laiku likvidēta. To atjaunos tehnoloģiskā pārtraukuma laikā ziemā. Izmaiņas veiktas, īstenojot Salacgrīvas tranzītielas rekonstrukciju, ko sāka šogad maijā un plāno pabeigt 2021. gada novembrī.

Esi moderns!

Aptauja

Vai priecājaties par Latvijas boksera Maira Brieža uzvaru Pasaules kausa supersērijas finālā smagā svara kategorijā?

Arhīvs

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Jāņu karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Jāņu karikatūra 3
 • Karikatūra 2
 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Jāņu tautasdziesmas 1
 • Filmēt aizliegts!
 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Jāņu karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 7

Ieraudzīju – nobildēju