Krišs, Eglons, Ksenija
2021. gada 24.janvāris

Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novada laikraksts

25.XI

Ungurpils «Salā» donordiena

Ceturtdien Valsts asinsdonoru centrs (VADC) rīkoja izbraukuma donordienu Alojas novada uzņēmējdarbības atbalsta centrā-bibliotēkā «Sala». Uz to ieradās 14 iedzīvotāju, no kuriem asinis ziedoja 12. Starp asinsdonoriem trīs asinis ziedoja pirmoreiz. "Sakām lielu paldies katram cilvēkam, kurš bija gatavs palīdzēt!" teica VADC sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilze Sarkanābola.

25.XI

Veido Salacas mājaslapu

Salacgrīvas novadā top jauna mājaslapa «www.salaca.ir». Tā tiek veidota ar mērķi vienuviet apkopot aktuālo informāciju par Salacu (Salacgrīvas novada teritorijā). Lapā būs tādas sadaļas kā aktualitātes, informācija par upi, licencēto makšķerēšanu un vēžošanu tajā, atpūtas vietām, laivu nomu, apskates objektiem u.c. Lapas tapšanā ir iespēja piedalīties fotogrāfiem. Viņi aicināti sūtīt tūrisma informācijas centram fotoattēlus, kuros redzama upe vai apskates objekti pie tās.

25.XI

Limbažniece izdod jaunu dziesmu

Limbažniece Diona Liepiņa laidusi klajā savu jaunāko dziesmu «Nestunda» un tās videoklipu. Iedvesmu šai dziesmai, kuras vārdu autore ir pati, Diona guvusi no Edvīna Raupa dzejas. Autore norāda, ka dziesmā ietverts ļoti daudz emociju un vārdos ietērptu sajūtu, kas simbolizē dažādas lietas. Šī ir jaunietes trešā publicētā dziesma. Tās klajā laišanai viņa izmantoja naudas balvu, ko saņēma par uzvaru «Zelta mikrofona» rīkotā jauno izpildītāju konkursa «Ondo.lv Mūzikai» 1. kārtā. Ierakstītās dziesmas var noklausīties Dionas «YouTube.com» kontā.

25.XI

Alojietis Eiropas basketbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā

Šajā nedēļas nogalē Bosnijas un Hercegovinas galvaspilsētā Sarajevā notiks 2022. gada Eiropas basketbola čempionāta kvalifikācijas turnīra sabraukuma spēles. Latvijas valstsvienības sastāvā tajās piedalīsies arī alojietis Mārcis Vītols, kurš šajā sezonā spēlē «VEF Rīga» komandā. Piektdien pulksten 19 pēc Latvijas laika mūsu basketbolisti tiksies ar Grieķijas izlasi, bet svētdien pulksten 22 – ar Bosnijas komandu. Spēles translēs «TV6» un «TV3 Sport». Latvijas valstsvienības digitālo prezentācijas pasākumu var redzēt @basketbols «Facebook» lapā.

25.XI

Novadniece izdevusi romānu – dzimtas sāgu

Izdevniecība «Zvaigzne ABC» laidusi klajā folkloristes, «3x3» kustības Latvijā vadītājas, jostu audējas un matemātiķes Ineses Krūmiņas romānu – dzimtas sāgu «Vilkme». Tas ir stāsts par Ineses dzimtas trīs paaudžu cilvēku dzīvēm, par to, kas tiem devis spēku un kas sāpējis. Arī to, kā caur paaudzēm atkārtojas uzvedības modeļi un likteņstāsti. Cauri cilvēkstāstiem «Vilkme» vēsta arī Latvijas likteni. Autore darba manuskriptu rakstījusi trīs gadus. I. Krūmiņai ar ģimeni pieder īpašums Liepupes pagastā, kur viņa kopā ar vīru Jāni Ati (biedrības «Metsepoles Līvu kultūras centrs» priekšsēdētājs) jau ilgus gadus rīko Senās uguns nakts pasākumu.

25.XI

Aicina uz tiešsaistes konferenci par zivsaimniecību

Piektdien, 27. novembrī, Zemkopības ministrija sadarbībā ar SIA «Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs» (LLKC) rīko tiešsaistes konferenci «Zivsaimniecības jaunie izaicinājumi un iespējas». Nozares pārstāvji un speciālisti dalīsies pieredzē, kā šogad šajā jomā klājies, tāpat analizēs iespējas, kā strādāt un realizēt savu produkciju nākotnē. Tiks pārrunātas arī citas aktualitātes zivsaimniecībā, piemēram, par aizsardzības un apsaimniekošanas plānu roņiem. Konferencē piedalīties varēs ikviens, apmeklējot mājaslapu «www.zivjutikls.lv» vai LLKC profilu vietnē «Facebook.com».

Esi moderns!

Aptauja

Vai jūs satrauc saziņas lietotnes "WhatsApp" privātuma politikas izmaiņas?

Arhīvs

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Jāņu tautasdziesmas 1
 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Karikatūra 2
 • Karikatūra 1
 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Jāņu karikatūra 1
 • Jāņu karikatūra 3
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Jāņu tautasdziesmas 7
 • Jāņu karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Filmēt aizliegts!

Ieraudzīju – nobildēju