Romāns, Romualds, Romualda
2020. gada 04.augusts

Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novada laikraksts

24.III

Limbažu novadā var pretendēt uz atbalstu uzņēmējdarbībai

Arī šogad Limbažu novada dome atvēlējusi "sēklas naudu" – 10 000 eiro – uzņēmējdarbības uzsākšanai. Uzņēmējdarbības konsultants Agris Vēvers stāsta, ka atšķirībā no iepriekšējā gada ir noteikts īsāks laiks pretendēšanai uz atbalstu – tas ir līdz 29. maijam. Lai gan pašvaldības darbiniekiem ieteikts strādāt attālināti, A. Vēvers ir gatavs arī klātienē apspriest potenciālo uzņēmēju idejas. Pērn pašvaldības finansējums noderējis četru ieceru īstenošanas atbalstam.

24.III

Pālē un Ainažos – «eTwinning» skolas

Šis ir trešais gads, kad arī Latvijas izglītības iestādes, kas aktīvi darbojas «eTwinning» programmā, īsteno projektus un veicina digitālo pratību, var iegūt īpašu «eTwinning» skolas statusu. Pēc rūpīgas atlases tagad uz diviem gadiem šis statuss piešķirts 25 izglītības iestādēm, tostarp arī Pāles un Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolai. Abas atlases kritērijus izpildījušas jau atkārtoti. Pālē par šiem projektiem galvenokārt gādā direktore Ilze Šmate, bet Ainažos – skolotāja Ineta Lielkalne. Pavisam Eiropā «eTwinning» skolas nosaukumu šogad ieguvušas 2139 izglītības iestādes.

24.III

Gaida ieteikumus makšķerēšanas noteikumu uzlabošanai

Grozījumiem atvērti Salacgrīvas novada domes saistošie noteikumi «Par licencēto makšķerēšanu un vēžošanu Salacas upes posmā Salacgrīvas novada administratīvajā teritorijā». Līdz marta beigām ikvienam ir iespēja iesniegt priekšlikumus tās uzlabošanai. Salacgrīvas tūrisma informācijas centra vadītāja Kristiāna Kauliņa atgādina, ka janvārī, kad stājās spēkā jaunie noteikumi, pašvaldība saņēma virkni pārmetumu. Lai situāciju labotu, uzklausīs priekšlikumus, ko izvērtēs darba grupa.

24.III

Sporta skola piedāvā vingrot mājās

Limbažu un Salacgrīvas novada sporta skola savā mājaslapā sportslimbazi­salacgriva.lv ievietojusi dažādu vingrinājumu apkopojumu, ko cilvēki var veikt mājas apstākļos. Arī situācijā, kad sporta zāles un klubi ir slēgti, jāturpina nodarboties ar sportu. Piedāvājums varētu noderēt ne tikai sportistiem un treneriem, bet ikvienam.

Esi moderns!