Lāsma, Zanda, Zandis
2020. gada 01.oktobris

Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novada laikraksts

22.X

Krimuldas novadā turpinās darbi Inciema ūdenstornī

Inciemā paralēli brīvdabas estrādes labiekārtošanai turpinās darbi ūdenstorņa ēkā. Šobrīd remontē 2. stāvu, kur lielākā telpa plānota rakstnieka Anšlava Eglīša piemiņas izstādei. Turpat paredzēts iekārtot pašvaldības uzņēmumam «Entalpija-2» kabinetu iedzīvotāju pieņemšanai, kā arī komercdarbības telpu friziera pakalpojumiem. 1. stāvā izvietots novada sociālais dienests. Izbūvēts sanitārais mezgls un dušas telpa, kas pieejama maznodrošinātiem iedzīvotājiem. Izstrādāts tehniskais projekts ēkas fasādes siltināšanai. Estrādes labiekārtošanu un darbus kādreizējā ūdenstornī plānots pabeigt līdz nākamā gada septembrim.

22.X

Konkursā «Radošais grāmatvedis» arī limbažniece

Grāmatvedības un uzņēmuma vadības sistēmas «Tildes Jumis» rīkotajā savu klientu grāmatvežu konkursa «Radošais grāmatvedis» finālā uz uzvaru pretendē 28 šīs profesijas pārstāvji no visas Latvijas, arī limbažniece Dace Dmitruka. Aprakstā par sevi viņa atklāj, ka var ieiet azartā, strādājot grāmatvedībā, bet arī radošums viņai nav svešs. Viņa veido interesantus dekorus dāvanām un svētkiem. Par uzrunājošāko konkursantu savu balsi var atdot mājaslapā www.tilde.lv/jumis/konkurss/balsosana. Par vienu cilvēku var balsot reizi dienā līdz 10. novembrim no unikālas IP adreses. Uzvarētāju trijnieks tiks pie dāvanu kartēm.

22.X

«Sagša» ikgadējā sadancī «Ziemeļblāzmā»

Šis ir jau sestais gads, kad Limbažu kultūras nama senioru deju kolektīvam «Sagša» jaunās sezonas pirmais izbraukums sākas ar viesošanos kultūras pilī «Ziemeļblāzma». Pagājušosestdien mūsu dejotāji tur piedalījās tradicionālajā Zelta rudens sadancī. Divdaļīgo koncertu kuplināja arī kolektīvi no Ozolniekiem, Ķekavas, paši mājnieki, tāpat viesi no Igaunijas u.c. «Sagšas» vadītāja Ineta In­driksone atzina, ka šis pasākums allaž ir motivējošs ievads turpmākajam darba cēlienam.

22.X

U-14 volejbolistes LVF kausa izcīņā

Limbažu un Salacgrīvas novada sporta skolas U-14 grupas volejbolistes (trenere Mārīte Sakārne) Tukumā aizvadīja Latvijas Volejbola federācijas (LVF) kausa izcīņas pirmās spēles. Viņas sacentās ar Tukuma sporta skolas, Minusas volejbola skolas/Jūrmalas komandu, Rīgas Volejbola skolas (RVS) I un II komandu, Daugavpils BJSS jaunajām volejbolistēm. Mūsu meitenes pārspēja tukumnieces un RVS II komandu, bet pārējos trijos mačos tomēr piekāpās pretiniecēm, savā apakšgrupā ierindojoties 4. vietā. Nākamās spēles būs 7.–8. decembrī, kad meitenes cīnīsies par kopvērtējuma 7.–12. vietu.

22.X

Atzīmēs Garlība Merķeļa 250. jubileju

1. novembrī mūsu novadniekam – Lēd­urgas pagastā dzimušajam rakstniekam, skolotājam, filozofam Garlībam Merķelim – apritēs 250. gadskārta. Tai par godu jau šonedēļ Rīgas Latviešu biedrības namā gaidāms priekšlasījumu vakars. Savukārt īstajā dienā G. Merķeļa piemiņu godinās Katlakalna baznīcā un kapos, kur viņš apglabāts. Todien iecerēta arī pirmās dienas zīmogošana VAS «Latvijas pasts» izdotajai rakstnieka jubilejas pastmarkai, tāpat gaidāms īpašs koncertuzvedums.

Esi moderns!

Aptauja

Kāda ir jūsu iecienītākā nodarbe rudenī?

Arhīvs

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Filmēt aizliegts!
 • Jāņu tautasdziesmas 1
 • Karikatūra 1
 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Jāņu karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Jāņu karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 7
 • Karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Jāņu karikatūra 3
 • Jāņu tautasdziesmas 2

Ieraudzīju – nobildēju