21.09.2022.

«Filcītī» izveidota ģimeņu radošā skoliņa

Limbažu mūžizglītības un veselības veicināšanas centrā «Filcītis» septembra sākumā atklāta ģimeņu radošā skoliņa. Biedrības «Limbažu Filcs» vadītāja Lāsma Jonele pastāstīja, kā tā ir pašu ģimeņu rosināta ideja, kas izaugusi līdzšinējās sadarbības rezultātā. Tikšanās plānotas katru piektdienu, un tajās paredzētas radošās darbnīcas, kopīga ēst gatavošana, sportošana, dejošana un citu noderīgu prasmju apguve. Pagājušonedēļ skoliņā viesojās Brīvdabas skolas dibinātāja Lelde Žuka, savukārt šīs nedēļas nodarbības būs veltītas rudens saulgriežiem. Aicināti arī jauni dalībnieki.

21.09.2022.

Alojā aicina jauniešus brīvprātīgajam darbam

Sestdien, 24. septembrī, Alojā notiks Kartupeļu spēles, kurās plānotas dažādas ar šo dārzeni saistītas aktivitātes – lasīšana, mešana grozā, maisu nešana, mizošana, stafete ģimenēm. Pasākuma rīkotāji aicina jauniešus uzņemties spēļu tiesnešu un palīgu lomu. Nepieciešami seši brīvprātīgie vecumā no apmēram 15 gadiem, kas patstāvīgi spēs reģistrēt spēļu dalībniekus, veikt laika, svara mērījumus u.tml. Interesenti aicināti pieteikties Alojas kultūras namā. Kartupeļu svētkus Alojā savulaik jau rīkoja reizē ar pļaušanas svētkiem, nu tos iecerēts atjaunot un turpmāk svinēt ik rudeni.

21.09.2022.

Mūspuses mūziķim jauna dziesma

Jaunu skaņdarbu «Vienalga», kas vēsta par attiecībām un vienaldzību tajās, klajā laidis ar mūspusi saistītais mūziķis ­st4rface jeb Reinis Aumeisters. Par skaņdarbu viņš teic: "Man vienalga, ka tev ir vienalga. Aptuveni tā varētu raksturot mūsdienu attiecības un muļķīgos strīdus tajās." St4rface ir pazīstams ar skaņdarbiem kā «Viņa», «Man nevajag vēl vienu piedod» un citiem. Dziesma tapusi kopā ar grupas «Double Faced Eels» dalībnieku Reini Straumi, bet R. Aumeisters sadarbojies arī ar «Trench Mafia Locco», «Punkts Uz I» un citiem māksliniekiem. Dziesma «Vienalga» pieejama visās vadošajās digitālajās mūzikas straumēšanas platformās, arī mūziķa kontā Youtube.com.

21.09.2022.

Limbažnieki labi spēlē šahu Valmierā

Pirmdien Valmierā tradicionāli tikās Vidzemes šahisti, lai noskaidrotu Harija Ruļļa ceļojošā kausa izcīņas septembra posma veiksmīgākos spēlētājus. Uzvaru ātrspēles turnīrā izcīnīja limbažnieks Ivo Saksis, otrais bija limbažnieks Jānis Meijers, bet trešais – Boriss Muškajs no Allažiem.

Aptauja

Vai esat mierā ar jaunizveidoto Latvijas valdību?

Regulārais maksājums

Reklāma

Godly Play nodarbības
ArhīvsDarba laiks