Venta, Salvis, Selva
2022. gada 20.maijs
18.V

Vieglatlētiem medaļas pirmajā Latvijas čempionātā stafetēs

Valmierā notika pirmais jaunās sezonas Latvijas čempionāts. Pirmo reizi tas bija čempionāts tikai stafetēs. Tajā piedalījās arī Limbažu novada sporta skolas U-16 vecuma grupas vieglatlēti (trenere Ginta Teko). Viņi izcīnīja divas godalgas. Sudraba medaļas 4 x 100 m stafetē zēniem (48,35 s). Komandā startēja Niks Kalvāns, Toms Jansons, Adrians Zviedris un Agris Rūdolfs Rencis. Bronzas medaļas jauktajā zviedru stafetē 100 m+200 m+300 m+400 m (2:19,26).To veica Emīlija Goba, A. R. Rencis, Luīze Bērtiņa un A. Zviedris.

18.V

Pases un eID kartes var noformēt arī rindas kārtībā

No 16. maija Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Limbažu nodaļa atsākusi noformēt un izsniegt personu apliecinošus dokumentus – pilsoņu pases un eID kartes – gan rindas kārtībā, gan pēc iepriekšēja pieraksta. Izmaiņas klientu apkalpošanā attiecas uz 27 pārvaldes teritoriālajām nodaļām visā Latvijā un to mērķis ir mazināt rindas un uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Rindas kārtība attiecas tikai uz pasēm un eID kartēm, bet uzturēšanās atļaujas kartes noformēšanai vēl aizvien būs jāveic iepriekšējs pieraksts.

18.V

Mūsējiem panākumi medību šaušanas sacīkstēs

Nedēļas nogalē Līvānu novada šautuvē «Steķi» norisinājās Latvijas Kausa šaušanā pa skrejošo mežacūku (SK-35) 2. posms, kurā labus rezultātus sasniedza arī mūspuses mednieki. Individuālajā vērtējumā meistaru kategorijā limbažnieks Edgars Zeidmanis izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Turklāt ar viņa un lēdurdzieša Kārļa Bērziņa līdzdalību uzvaru šajā posmā svinēja arī abu pārstāvētā komanda «Mārkulīči 1». Limbažnieka dalību sacensībās atbalstīja AS «Limbažu siers».

18.V

Limbažnieki spēlē šaha turnīrā Valmierā

Pirmdien Valmierā norisinājās ilggadējo šaha sacensību – Harija Ruļļa ceļojošā kausa izcīņas ātrspēlē – kārtējais ikmēneša posms. Tajā prasmes un veiksmi pārbaudīja arī Limbažu spēlētāji. Piekāpjoties turnīra uzvarētājam priekulietim Andrim Ručam, limbažnieks Ivo Saksis izcīnīja 2. vietu. Trešais bija cēsnieks Matīss Mitenieks, bet 5. vietā ierindojās otrs limbažnieks – Jānis Meijers.

18.V

VUGD pāris izsaukumu

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) pirmdien pulksten 10.59 saņēma izsaukumu uz Katvaru pagastu, kur dega saimniecības ēka 100 m² platībā. Pulksten 14.58 ugunsgrēks tika likvidēts. Savukārt nedēļas nogalē dzēsti sodrēji mājas dūmvadā Limbažos, Baumaņu Kārļa laukumā.

18.V

Klātienes konsultācijas par tieslietu sistēmas pakalpojumiem e-vidē

No 23. maija Limbažu novada iedzīvotājiem būs iespēja klātienē saņemt konsultācijas par tieslietu sistēmas pakalpojumiem un iespējām tos izmantot elektroniskajā vidē. Pilotprojektā «Tieslietu sistēmas pakalpojumi pašvaldībās» interesentiem tiks sniegta informācija par Valsts zemes dienesta, Uzņēmumu reģistra, Juridiskās palīdzības administrācijas, Patentu valdes un Valsts valodas centra e-pakalpojumiem. Klātienes konsultācijas, pēc iepriekšēja pieraksta, būs pieejamas otrdienās un ceturtdienās Limbažu novada pašvaldībā. Tālrunis uzziņām 25637421.

Esi moderns!

Aptauja

Vai vasarā dosieties kādā ārzemju ceļojumā?

Arhīvs

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Jāņu karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 1
 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Jāņu tautasdziesmas 7
 • Karikatūra 2
 • Jāņu karikatūra 1
 • Filmēt aizliegts!
 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Jāņu karikatūra 3
 • Jāņu tautasdziesmas 5

Ieraudzīju – nobildēju