17.08.2022.

Mūsu airētājiem – 29 medaļas Latvijas Jaunatnes čempionātā

Brocēnos, Cieceres ezerā notika Latvijas Jaunatnes čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā. Limbažu novada sporta skolas audzēkņi sacensībās izcīnīja 29 medaļas – 12 zelta, 13 sudraba un četras bronzas. Mūsu sporta skolas komandā startēja arī ukraiņu jaunie airētāji, kuri no kara patvērušies Limbažos un tagad trenējas šeit.

17.08.2022.

Sākusies Limbažu Dūņezera tīrīšana

Sākta Limbažu Dūņezera vidusdaļas attīrīšana no aizauguma, ūdenstilpē pļaujot virsūdens augāju un smalcinot tā sakņu sistēmu. Darbus starp "Dūnīša" 2. un 3. placi veic SIA «SB Transbulk», kura pārstāvji te strādāja jau pērn, kad no aizauguma iztīrīja aptuveni 1,5 km posmu no ezera ziemeļu gala līdz Svēt­upes iztekai, kā arī atbrīvoja iebrauktuvi laivām no Dūņezera 2. plača trešajā. Šobrīd sākta ezera ūdensaugu aizauguma samazināšanas 2. kārta, ko atbalstīja Latvijas vides aizsardzības fonds, projektam piešķirot 37 800 eiro. Pašvaldības līdzfinansējums – 4200 eiro. Iecerēts atbrīvot ezera vidusdaļu vismaz 8400 m² platībā.

17.08.2022.

«Zvejnieku parka» reorganizācija lielas izmaiņas neparedz

Uzsākta sporta un atpūtas kompleksa «Zvejnieku parks» reorganizācija. Salacgrīvas apvienības pārvaldes vadītājs Andris Zunde teic, ka tā ikdienas darbā izmaiņu nebūs. Tās tiks veiktas nolikumā, Valsts ieņēmumu dienesta datubāzē un Uzņēmumu reģistrā. Bija jāveic juridiskas korekcijas, lai komplekss nebūtu atsevišķa iestāde, bet turpmāk strādātu pārvaldes pakļautībā, kļūstot par tās struktūrvienību. A. Zunde norāda, ka tas ir praktiskāk, piemēram, no grāmatvedības viedokļa.

17.08.2022.

OC «Limbaži» izaicinājuma uzdevums augustā – tauriņa formas figūra

Olimpiskais centrs (OC) «Limbaži», turpinot projektu «#OCLimbažiIzaicina», jūlijā, kad svin Jūras svētkus, aicināja entuziastus doties pastaigās un izveidot zivs formu, veicot vismaz 3 km distanci. Tika saņemti septiņu dalībnieku pieteikumi, viņi kopā bija veikuši 60,26 km. Mēneša uzvarētājas godā Sanda Bojane, kura bija iesniegusi pat trīs zivtiņu variantus. Augusta uzdevuma izaicinājumā (tas sākās februāri un turpināsies līdz novembrim) ir izveidot tauriņa formas figūru, veicot vismaz 3 km. Šāds uzdevums saistīts ar to, ka 28. augusts ir Tauriņu diena.

Aptauja

Vai esat mierā ar jaunizveidoto Latvijas valdību?

Regulārais maksājums

Reklāma

Godly Play nodarbības
ArhīvsDarba laiks