16.09.2022.

Ilzei Kļaviņai – Siguldas novada Gada balva kultūrā

Sestdien kultūras centrā «Siguldas devons» notika «Siguldas novada Gada balva kultūrā» svinīgā ceremonija. Tajā par nozīmīgu veikumu cildināja novada kultūras darbiniekus, māksliniekus un radošos kolektīvus. Starp 12 laureātiem sumināta arī Lēdurgas kultūras centra direktore Ilze Kļaviņa. Viņai pateicās par latviskās dzīvesziņas kopšanu, jaunu un radošu formu meklējumiem darbā ar folkloras kopām «Putni» un «Mazie putni» pandēmijas laikā un nozīmīgu godu – «Putras dienas» – aizsākšanu. Vēl balva pasniegta Krimuldas muižai un Anšlava Eglīša ekspozīcijas Inciemā radošajai grupai.

16.09.2022.

«Izgaršo Latviju» sezonu atklās Limbažos

Sestdien televīzijas kanālā TV3 raidījuma «Izgaršo Latviju» septītās sezonas atklāšanas sērijā būs iespēja redzēt, kā pavārs Mārtiņš Sirmais apmeklēja maiznīcu «Lielezers» Limbažu pievārtē. Uzņēmumā uzzinājām, ka vasarā notikušās filmēšanas laikā M. Sirmais apskatīja ceptuvi, bet ēdienu, izmantojot «Lielezera» maizi, solījās gatavot pēc tam savā virtuvē. Līdz ar to arī pašiem maiznīcas darbiniekiem būšot interesanti redzēt, kas no tā sanācis.

16.09.2022.

Limbažu muzejs meklē mediķu halātus

Limbažu muzejā top izstāde «Divas galvas – Kessels un Eglītis», kas vēstīs par diviem ievērojamiem mediķiem, kuri savulaik strādājuši Limbažos. Lai to iekārtotu atbilstoši mākslinieces Aijas Brikmanes iecerei, muzejs meklē baltus kokvilnas halātus, kādus ārsti lietoja pagājušā gadsimta 30.–70. gados. Krāsaini sintētiska materiāla halāti šoreiz nederēs. Muzejā stāsta, ka lūguši palīdzību Limbažu slimnīcai, kur solīts lūkot, vai šādi halāti vēl ir atrodami. Taču iespējams, ka tādi saglabājušies arī kādam mājās. Halātus muzejs aizņemsies uz izstādes laiku, pēc tam tos varēs atgūt.

16.09.2022.

Ugunsdzēsēji glābēji devušies pāris izsaukumos

Pirmdienas vakarā ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Limbažos, kur pēc satiksmes negadījuma tika sakārtota ceļa braucamā daļa. Trešdien saņemts izsaukums, ka mežā Alojas pagastā kāds apmaldījies. Glābēji, izmantojot autocisternas skaņas signālu, viņam norādīja pareizo virzienu izejai no meža. Cilvēks tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķu aprūpē.

16.09.2022.

Novada speciālās skolas komanda – sporta spēlēs «Mēs varam»

Valmierā notika tradicionālās Latvijas speciālo izglītības iestāžu sporta spēles «Mēs varam!». Kā katru gadu tajās piedalījās arī Limbažu novada speciālā pamatskolas komanda – deviņi skolēni, kuri startēja visās disciplīnās. Medaļas un pateicības tika visiem, jo šajās spēlēs galvenais ir izmēģināt savus spēkus un sportisko garu.

Aptauja

Vai esat mierā ar jaunizveidoto Latvijas valdību?

Regulārais maksājums

Reklāma

Godly Play nodarbības
ArhīvsDarba laiks