16.08.2022.

Limbažniecei – sudrabs Baltijas U-20 komandu čempionātā vieglatlētikā

Lietuvas galvaspilsētā Viļņā notika Baltijas U-20 komandu čempionāts vieglatlētikā. Limbažu novada sporta skolas audzēkne Kitija Zaula ar jaunu personīgo rekordu – 1:01,19 – izcīnīja 2. vietu 400 m barjerskrējienā. Otru sudraba godalgu Kitija ieguva, Latvijas komandas sastāvā startējot 4×400 m mix stafetē.

16.08.2022.

«Lasīšanas stafetē» iesaistījās arī mūspuses lasītāji

Noslēdzies grāmatu apgāda «Zvaigzne ABC» rīkotais konkurss «Lasīšanas stafete». Tas tika organizēts jau septīto reizi, un pēdējos trīs gadus tajā aktīvi iesaistās arī mūspuses bērni un jaunieši, gūstot labus rezultātus. Lai piedalītos, bija jāizlasa vismaz divas grāmatas un jāizpilda trīs uzdevumi, piemēram, jāizdomā grāmatas reklāma. Darbus vērtēja žūrija, un labākie dalībnieki savā vecuma grupā saņēma naudas balvu un lidojumu gaisa balonā. Visi lasītāji tika sumināti noslēguma pasākumā Latvijas Nacionālajā teātrī. Tur Limbažu Galvenās bibliotēkas Bērnu literatūras centru sveica kā vienu no dalībnieku noteiktajām populārākajām bibliotēkām.

16.08.2022.

VUGD izsaukumi uz Umurgas un Viļķenes pusi

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) piektdien pusdienlaikā saņemts izsaukums uz Umurgas pagastu, kur graudu žāvēšanas kamerā dega graudi un pelavas. Darbs notikuma vietā noslēdzās pēc vairāk nekā 10 stundām, jo no kameras bija jāizved un jāpārbauda visi tajā esošie graudi. Vēl todien glābēji devās uz Viļķenes pagastu, kur dega vieglā automašīna.

Aptauja

Vai esat mierā ar jaunizveidoto Latvijas valdību?

Regulārais maksājums

Reklāma

Godly Play nodarbības
ArhīvsDarba laiks