Sergejs, Svetlana, Lana
2021. gada 28.septembris
14.VII

Anete Kociņa startēs Tokijas Olimpiskajās spēlēs

Latvijas komandā, kas startēs Tokijas Olimpiskajās spēlēs iekļauta arī šķēpmetēja salacgrīviete Anete Kociņa, kādreizējā Limbažu un Salacgrīvas novada sporta skolas audzēkne, kuras pirmā trenere bija Rasma Turka. Olimpiādē, kas notiks no 23. jūlija līdz 8. augustam, mūsu valsti pārstāvēs 33 sportisti, tostarp arī limbažnieks Kristaps Neretnieks jātnieku sportā.

14.VII

Ainažos nolijusi mēneša norma

Naktī uz otrdienu Vidzemes krastā virs Ainažiem izveidojās negaisa mākonis, kas atnesa ekstremāli stipras lietusgāzes. Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati liecina, ka nokrišņu daudzums sasniedza 54 milimetrus, kas ir gandrīz visa jūlija norma. Vēja brāzmas negaisa laikā pastiprinājās līdz 14 m/s. Tonakt lietus piedzīvots arī Salacgrīvā. Daudzās citās Latvijas vietās uz nokrišņiem joprojām atliek tikai gaidīt. LVĢMC šai nedēļai izplatījis augstākās pakāpes – sarkano – brīdinājumu, kas nozīmē, ka prognozēti ļoti bīstami, intensīvi hidroloģiskie un meteoroloģiskie apstākļi.

14.VII

Ņems kredītu trim projektiem Salacgrīvā

Limbažu novada dome akceptēja kredīta ņemšanu Valsts kasē trim projektiem Salacgrīvā un tās apkārtnē. Sila ielas pārbūvei vajadzīgi 765 000 eiro, Krasta ielas (posmā no Tirgus līdz Krasta ielai 38) 510 000, savukārt gājēju un velosipēdistu celiņa izveidei gar autoceļu A1 (no Svētciema Rīgas virzienā līdz esošajai šosejas paralēlajai brauktuvei) – 68 000 eiro. Katram no šiem projektiem pašvaldībai jānodrošina 15% līdzmaksājums.

14.VII

Vietējiem medniekiem labi panākumi sacensībās

Nedēļas nogalē Kurzemē norisinājās Kuldīgas novada atklātais čempionāts šaušanā pa skrejošo mežacūku (SK-35). Tas reizē bija arī Latvijas Kausa 1. posms šajā disciplīnā. Individuālajā vērtējumā meistaru konkurencē 2. vietu izcīnīja limbažnieks Edgars Zeidmanis, bet piektais bija buivietis Mareks Bašens. Komandu vidū abu mūspuses mednieku pārstāvētā «Mārkulīči» ieguva uzvaru. Nākamās tuvākās sacīkstes, kurās viņi startēs, gaidāmas jūlija otrajā pusē Straupes pagasta šautuvē «Mārkulīči».

14.VII

Puikulē un Ungurpilī – bezmaksas veselīga uztura lekcijas un meistarklase

Lai veicinātu veselīga uztura paradumu ieviešanu ikdienā, iecerētas vairākas bezmaksas lekcijas un meistarklases par veselīgu uzturu. Nodarbības vadīs uztura speciāliste Dace Meija. Pirmā plānota 20. jūlijā Puikules muižā. Savukārt nākammēnes paredzētas divas meistarklases – 4. un 18. augustā. Tās norisināsies uzņēmējdarbības atbalsta centrā «Sala» Ungurpilī.

14.VII

Ievēl Limbažu novada domes komiteju vadību

Ievēlēta Limbažu novada domes pastāvīgo komiteju vadība. Par to sastāvu lēma jau iepriekš. Pēc likuma finanšu komitejas vadītājs ir pašvaldības vadītājs, tātad Dagnis Straubergs, par vietnieku kļuva domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Māris Beļaunieks. Viņš arī būs teritorijas attīstības komitejas vadītājs, vietnieks – Dāvis Melnalksnis. Sociālo un veselības jautājumu komitejas priekšsēdētāja amatu pildīs Rūdolfs Pelēkais, vietnieka – Arvīds Ozols. Par izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētāju ievēlēts Limbažu novada domes priekšsēdētāja otrais vietnieks Jānis Bakmanis, par vietnieku – Edžus Arums.

Esi moderns!

Aptauja

Kā sargājat sevi no rudens vīrusiem?

Arhīvs

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Jāņu karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 1
 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Jāņu karikatūra 3
 • Jāņu karikatūra 1
 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Filmēt aizliegts!
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Jāņu tautasdziesmas 7
 • Karikatūra 1

Ieraudzīju – nobildēju