Romāns, Romualds, Romualda
2020. gada 04.augusts

Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novada laikraksts

10.III

Limbažu novada NVO atbalstam dubults pieprasījums

Piektdien Limbažu novada domes veidota komisija izvērtēja reliģisko un nevalstisko organizāciju (NVO) pieteikumus pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai viņu darbības atbalstam. Pavisam saņemti 22 iesniegumi, kuros pretendēts uz 47 657,13 eiro. Pašvaldība atbalstam šogad piešķīrusi 25 000 eiro, tālab vairākumam viņu vēlmes nācās "apgriezt". Divām biedrībām tika atteikts, jo pieprasījumi neatbilda noteikumiem. Vienā gadījumā nometni nav plānots rīkot Limbažu novada pašvaldības teritorijā, otrā komisija nesaskatīja, ka organizācija īstenotu noteikumos paredzētās aktivitātes.

10.III

VPDK «Lēdurga» festivālā Saulkrastos

Nedēļas nogalē Saulkrastu sporta centrā norisinājās VIII tautas deju festivāls «Sasala jūrīna». Tajā no mūspuses piedalījās arī vidējās paaudzes deju kolektīvs (VPDK) «Lēdurga». Kopumā festivālā bija pārstāvētas dažādas paaudzes, tostarp jaunieši un seniori. Dejotāji ieradās arīdzan no Garkalnes, Ādažiem, Siguldas, Carnikavas un citām vietām.

10.III

Limbažnieka īsfilmai – televīzijas pirmizrāde

11. martā pulksten 22.25 LTV 1. pro­grammā televīzijas pirmizrādi piedzīvos īsfilma «Dzimtenīte», kuras režisors un arī scenārija autors ir limbažnieks Dāvis Dreimanis. Viņš ir absolvējis Limbažu 3. vidusskolu un pēc tam studējis Latvijas Kultūras akadēmijā.

10.III

Dzēstas gan ēkas, gan uguns kūlā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā saņemts izsaukums uz Salac­grīvas pagastu, kur dega vienstāva pirts koka dūmvads un griestu koka konstrukcijas. Viļķenes pagastā dega divstāvu garāža 30 m² platībā. Sestdien Skultes pagastā 103 m² platībā dzēsts arī kūlas ugunsgrēks.

Esi moderns!