09.08.2022.

Mūspuses peldvietās atļauts baudīt ūdenspriekus

Pagājušajā nedēļā Veselības inspekcijas speciālisti visās 58 oficiālajās valsts peldvietās, t.sk. Limbažu novadā, ievāca peldūdens paraugus analīžu veikšanai. Mūspusē (Ainažu un Salac­grīvas pludmalē, peldvietā «Vārzas» Skultē un «Krimalnieki» Tūjā, arī pie Limbažu Liel­ezera) ūdenspriekus baudīt atļauts. To pagaidām aizliegts darīt Siguldas pilsētas peldvietā «Gauja», kur ūdens mikrobioloģiskie rādītāji neatbilst higiēnas prasībām, bet nav ieteicams – Kov­šu ezera peldvietā Rēzeknē. Nākamās peldūdens analīzes tiks veiktas septembra sākumā

09.08.2022.

Salacgrīvas bibliotēkā – «Mežābeles» rokdarbi

Salacgrīvas lauku sieviešu biedrības «Mežābele» rokdarbi līdz pat augusta beigām aplūkojami Salacgrīvas bibliotēkā. Garajos ziemas vakaros rokdarbnieces čakli pastrādājušas – izadītas, iztamborētas un citās tehnikās pagatavotas dažādas skaistumlietas. Izstādē skatāmas sedziņas, gleznas, sapņu ķērāji, austas jostas, somas un citi darinājumi.

09.08.2022.

Skultē skatāmas jaunas mākslas izstādes

Multifunkcionālajā Skultes centrā līdz 3. septembrim būs Māras Alksnes izstāde «Mans ceļojums zīdā un rotās». Tajā skatāmi apgleznota zīda darbi, piemēram, lakati, šalles, gleznas, kā arī dažādas rotas. Autore ir rīdziniece, taču vasaras pavada Skultē. 27. augustā māksliniece vadīs meistarklasi šallīšu apgleznošanā. Vēl līdz 2. septembrim turpat var apskatīt fotogrāfa, cēsnieka Andra Vētras ceļojošo izstādi «Dzīves kaleidoskops». Viņš ar fotografēšanu nodarbojas jau vairāk nekā 60 gadu, piedalījies neskaitāmos fotokonkursos un izstādēs gan Latvijā, gan ārvalstīs, fotogrāfijas publicētas arī vairākās grāmatās.

09.08.2022.

Ugunsdzēsējiem glābējiem vairāki izsaukumi

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā piektdien ap pieciem no rīta saņemts izsaukums uz Limbažu pagastu, kur uz lauka dega labība. Tajā pašā dienā Alojas pagastā dega siena prese un siena ruļļi. Savukārt svētdien ap pusdesmitiem vakarā pēc satiksmes negadījuma Salacgrīvā ugunsdzēsēji glābēji ar absorbenta palīdzību savāca uz ceļa izlijušos šķidrumus un sakārtoja brauktuvi.

Aptauja

Vai esat mierā ar jaunizveidoto Latvijas valdību?

Regulārais maksājums

Reklāma

Godly Play nodarbības
ArhīvsDarba laiks