Rauls, Rodrigo
2021. gada 25.septembris
09.VII

Rīt izbraukuma vakcinācija Skultes tirgū

Nedēļas nogalē turpinās izbraukuma vakcinācija pret Covid-19. Rīt laikā no pulksten 7.30 līdz 13 poti varēs saņemt Skultes tirgū. Izbraukuma vakcinācija notiek bez iepriekšēja pieraksta. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments – pase vai ID karte, kā arī potēšanas pase (ja tāda ir). Ja vēlas vakcinēties pusaudži, klāt jābūt likumiskajam pārstāvim – mātei, tēvam vai citai personai. Atgādinām, ka iepriekšējā nedēļas nogalē gadatirgū Alojā kopumā potējušies 92 iedzīvotāji, tostarp 87 pieaugušie un pieci pusaudži.

09.VII

Mūspuses mūziķim jauns skaņdarbs

Šonedēļ tieši pirms savas 20. dzimšanas dienas mūziķis st4rface jeb Reinis Aumeisters izdevis jaunu skaņdarbu – pirmo mūzikas videoklipu «365». Tagadējais rīdzinieks cieši saistīts ar mūspusi – dzimis un audzis Limbažos, bet Lēdurgā gājis skolā. Viņš savu mūzikas karjeru sāka pērn, rakstot dziesmas angliski, bet šogad tai pievērsās nopietnāk, radot mūziku latviešu valodā. Jaunais singls stāsta par vientulību, tukšumu pēc kāda aiziešanas no mūsu dzīves un cīņu ar iekšējiem dēmoniem. Skaņdarbu var noskatīties mūziķa kontā vietnē YouTube.com. Vēlāk tas būs pieejams arī citās digitālajās straumēšanas platformās.

09.VII

Bīriņu bibliotēkā – krustdūrienos izšūtu gleznu izstāde

Bīriņu bibliotēkā līdz 30. septembrim skatāma Dinas Tilakas krustdūrienos izšūtu gleznu izstāde. Dina ir bīriniete, ikdienā strādā par skolotāju Saulkrastos. Savam vaļaspriekam pievērsusies pirms 15 gadiem. Izstādē aplūkojamas šajā laikā tapušās gleznas ar ziediem, ainavām un dzīvnieku motīviem. Bibliotēkas vadītāja Līga Jelniece stāsta, ka autores veikums ir apbrīnas vērts, jo viņa ir ne vien čakla rokdarbniece, bet brīvajā laikā arī aktīva grāmatu lasītāja.

09.VII

VUGD glābj jūrā aiznestos

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) trešdien plkst. 14.04 saņēma informāciju, ka Skultes pagastā jūrā, tālu no krasta, uz matrača atrodas divi cilvēki. Viņi bija jau apmēram kilometru no krasta, kad motorlaivā līdz turienei nokļuva ugunsdzēsēji glābēji, kuri nogādāja šos cilvēkus sauszemē. Sarunā ar izglābtajiem noskaidrojās, ka viņi pat nebija apzinājušies, cik bīstamā situācijā atrodas un ka atgriešanās krastā saviem spēkiem būtu ļoti grūta vai pat neiespējama.

09.VII

Vidrižos būs Kino šķūnis

Vidrižos katru otrdienas vakaru līdz pat vasaras beigām durvis vērs Kino šķūnis. Šī ēka blakus sporta un kultūras centram «Vidriži» pielāgota filmu demonstrēšanai un vērošanai. Tur bez maksas varēs redzēt sadarbībā ar biedrību «Kinopunkts» izraudzītas latviešu filmas gan pieaugušajiem, gan bērniem. Plānots veikt arī skatītāju aptauju, lai izzinātu viņu vēlmes. Filmu seansi sāksies jau nākamotrdien ar krimināldrāmu «Maiņa». Ieeja uz kino būs ar Covid-19 sertifikātiem, bērniem līdz 12 gadiem – bez ierobežojumiem.

09.VII

Tiekas Limbažu novada sabiedrisko attiecību speciālisti

Trešdien Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālisti ieskicēja turpmāko sadarbību un šīs jomas attīstību pašvaldībā. Sarunā piedalījās arī novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs un deputāti Edžus Arums un Regīna Tamane. Nolemts rosināt domi lemt par jauna zīmola un mārketinga stratēģijas izstrādi. No augusta plānots izdot vienotu Limbažu novada informatīvo avīzi, jūlijā vēl katram līdzšinējam novadam būs sava. Vienotu darbību sociālajos tīklos vēl precizēs. Sarunas dalībnieki rosinās veidot Sabiedrisko attiecību nodaļu, kas būtu pakļauta tieši priekšsēdētājam un izpilddirektoram.

Esi moderns!

Aptauja

Kā vērtējat autobraukšanas kultūru Latvijā?

Arhīvs

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Jāņu karikatūra 3
 • Karikatūra 2
 • Jāņu karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 1
 • Filmēt aizliegts!
 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Jāņu tautasdziesmas 7
 • Jāņu karikatūra 2

Ieraudzīju – nobildēju