Rauls, Rodrigo
2021. gada 25.septembris
08.IX

Rafiks Misirovs – FIBA kategorijas tiesnesis

Starptautiskā basketbola federācija (FIBA) augusta nogalē nākamajiem diviem gadiem apstiprināja 13 tiesnešu un piecus komisārus no Latvijas. FIBA tiesnešu saimei pirmoreiz pievienojies kādreizējais umurdzietis Rafiks Misirovs, kurš savulaik mācījies arī Limbažu 3. vidusskolā.

08.IX

LGB rīko Dzejas dienu akciju

Dzejas dienu noskaņā Limbažu Galvenā bibliotēka (LGB) rīko akciju «Palūkojies zvaigznēs!». Tās nosaukums tapis, iedvesmojoties no dzejnieka Raiņa citāta 1917. gadā: "Neguļu. Ap trijiem redzu šonakt pirmoreiz pie debesīm Orionu. Liekas, kā slepens atbalsts, un viss ļaunums atkāpjas. Ko tu man vari padarīt, aiz manis zvaigznes." Pieaugušie un skolēni līdz 30. septembrim aicināti iesniegt noformētus dzejoļus par šo tēmu. Oktobra sākumā šie darbi būs apskatāmi izstādē.

08.IX

Lādezerā – Gintas Ažukas fotoizstāde

Lādezera bibliotēkā līdz 29. oktobrim skatāma vidrižnieces Gintas Ažukas fotoizstāde «Mirklis dabā». Attēlos redzamas ainavas, galvenokārt no tuvējās apkārtnes, piemēram, Vidrižiem un Igates. Izstādē var aplūkot vairāk nekā 20 fotogrāfiju – gan senāk tapušu un jau izstādītu, gan jaunu. Bibliotēkas vadītāja Valentīna Kukule šīs fotogrāfijas vērtē kā skaistus mākslas darbus. Dažs pat izteicis vēlmi kādu no tiem iegādāties.

08.IX

«Filcītī» – Tēva dienas sacensības

Biedrība «Limbažu Filcs» sadarbībā ar automodelisma entuziastu Ivaru Ramanu svētdien – Tēva dienā – aicina ģimenes izmēģināt roku un sacensties automodelisma trasītē ar elektriskajiem mērogu auto. Pasākums notiks «Filcīša» zālē Limbažos, taču dalībniekiem iepriekš jāpiesakās – vienlaikus varēs ierasties viena ģimene, tāpēc vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās https://ej.uz/tēva_diena_filcītī.

08.IX

Noslēgušās durvju medības Limbažos

Noslēgušās Limbažu novada pašvaldības aģentūras «LAUTA» rīkotās «Dur­vju medības Limbažos». Šī pilsētā bija jau ceturtā fotoorientēšanās spēle, kurā vajadzēja atrast objektus, kā norādi izmantojot to fragmentu attēlus. Šoreiz dalībnieki medīja 25 durvis. Atskaites par to, ka uzdevums paveikts, iesūtīja 39 komandas, 30 no tām bija atradušas visus objektus. Šajā spēlē aktivitāte bija mazāka nekā iepriekš. To rīkotāji saista ar vasaras plašo dažādu izklaižu piedāvājumu. Rudenī interese atkal varētu būt lielāka, tāpēc šis nebūs pēdējais izaicinājums tiem, kam patīk aktivitātes un āķīgi uzdevumi.

08.IX

Iespēja balsot par mūspuses dižkokiem

Pavasarī Latvijā sākās konkurss «Eiropas gada koks», lai apzinātu un iepazītu kokus ar aizraujošiem stāstiem, iespaidīgiem izmēriem un nozīmīgu lomu kultūrvēsturiskā mantojuma un dabas vērtību saglabāšanā. No visiem iedzīvotāju pieteiktajiem kokiem izvēlēti 10 finālisti, un šonedēļ vietnē eiropasgadakoks.lv sākusies balsošana, lai uzvarētāju izvirzītu dalībai Eiropas konkursā. Limbažu novada iedzīvotājiem ir iespēja atbalstīt mūspuses konkursa dalībniekus – Aģes dižozolu Vidrižu pagastā, kā arī Staiceles pusē augošos Ķirķu ozolu un Līko (Lāču) priedi. Pirmās vietas ieguvējam veltīs īpašu sakopšanas talku un par to veidos videostāstu.

Esi moderns!

Aptauja

Kā vērtējat autobraukšanas kultūru Latvijā?

Arhīvs

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Jāņu karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 1
 • Jāņu karikatūra 3
 • Karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Filmēt aizliegts!
 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Jāņu karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Jāņu tautasdziesmas 7

Ieraudzīju – nobildēju