Madara, Genoveva
2022. gada 09.augusts
06.VII

Agrim Rūdolfam Rencim – divas medaļas Latvijas U-16 čempionātā

Ogrē notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-16 grupai. Limbažu novada sporta skolas audzēknis Agris Rūdolfs Rencis (trenere Ginta Teko) izcīnīja čempiona titulu 100 m (11,86 s) un sudraba medaļu 200 m (24,21 s). Agrim jau pieder sporta skolas rekords 100 m un tagad arī 200 m šajā vecuma grupā. Šobrīd jāgatavojas startiem Latvijas izlases sastāvā Baltijas komandu sacensībās, kas 21. jūlijā notiks Igaunijā. Adrians Zviedris Ogrē ierindojās 9. vietā 400 m (57,37 s) un 12. – 800 m (2:21,36). Abās disciplīnās uzlaboti personiskie rekordi. Gustavs Ailts bija 9. tāllēkšanā (5,37 m) un 12. – 100 m (12,80 s). Sekmīgi startēja arī Toms Jansons, Luīze Bērtiņa, Niks Kalvāns un Kārlis Āboliņš.

06.VII

Latvijas neredzīgo sporta savienība rīko semināru Limbažos

Latvijas Neredzīgo sporta savienība īsteno Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstītu projektu un līdz vasaras beigām viesosies astoņos Latvijas novados, kur vēl nav apzināti cilvēki ar redzes traucējumiem, kuri būtu gatavi mainīt savu dzīvi un iesaistīties sporta aktivitātēs. 8. jūlijā pulksten 11 Limbažu novada domes administratīvās ēkas mazajā zālē notiks informatīvs seminārs «Iepazīsti #NeredzīgoSports ikdienu» ar video materiāliem un paraugdemonstrējumiem, kas ikvienam ļaus iejusties neredzīga cilvēka vietā. Uz semināru aicināti interesenti, kuri varētu nodot tālāk informāciju, palīdzēt neredzīgajiem attīstīt savas spējas, palielināt draugu loku un izkļūt no invaliditātes radītās depresijas.

06.VII

OC «Limbaži» izaicinājuma jūlija uzdevums – zivs figūra

Olimpiskais centrs (OC) «Limbaži» jūnijā – Līgo svētku un Jāņu mēnesī – projektā «#OCLimbažiIzaicina» aicināja izveidot siera formu, veicot vismaz 3 km distanci. Atsaucās 7 dalībnieki, kuri kopā bija veikuši 51,03 km. Viena dalībniece bija iesūtījusi divus variantus. Uzvarētājas godā šoreiz Anta Bojane. Jūlija uzdevums – par godu Jūras svētkiem – izveidot zivs figūru, veicot vismaz 3 km. OC «Limbaži» izaicinājums, kas sākās februārī, turpināsies vēl līdz novembrim un katru mēnesi, dodoties pastaigās, jāizveido cita figūra.

06.VII

Alojas pagastā dega saimniecības ēka

Pirmdien pulksten 23.58 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma informāciju, ka Alojas pagastā deg saimniecības ēka. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg ēka un tajā esošie siena ruļļi. Dzēšanas darbos tika iesaistīta arī saimnieka traktortehnika, kas veda ārā siena ruļļus, lai ugunsdzēsēji glābēji tos varētu nodzēst. Kopējā degšanas platība bija 256 m². Liesmu izplatīšanās tika ierobežota pulksten 4.12, bet dzēšanas darbi vēl turpinājās vakar.

06.VII

Vilzēnu bibliotēkai būs āra lasītava

Vilzēnu bibliotēka ir viena no piecām bibliotēkām valstī, kas piedalījās Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrības projektā «Iedvesmas bibliotēka 2022» un piedzīvojusi pozitīvas pārmaiņas – izveidoja āra lasītavu. Projektu īstenoja Vilzēnu bibliotēka sadarbībā ar LNB Atbalsta biedrību, līdzfinansējumu tam atvēlēja Limbažu novada pašvaldība. Ieceri atbalstīja SIA «Timber Latvia». Āra lasītavu domāts atklāt 13. jūlijā.

Esi moderns!

Aptauja

Vai gatavojaties apkures sezonai?

Arhīvs

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 7
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Filmēt aizliegts!
 • Jāņu tautasdziesmas 1
 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Karikatūra 1
 • Jāņu karikatūra 1
 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Jāņu karikatūra 3
 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Jāņu karikatūra 2

Ieraudzīju – nobildēju