Menarda, Elma, Elna
2020. gada 30.septembris

Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novada laikraksts

04.VIII

Atjauno Augstrozes mednieku namu

Mednieku biedrība «Augstroze» pabeidza kosmētisko remontu savam īpašumam «Kalnrozes», kur telpas ir gan saietiem, gan medījumu pirmapstrādei. Biedrības valdes priekšsēdētājs Jānis Cīrulis pastāstīja, ka pagājuši septiņi gadi, kopš īpašumu atjaunoja, un tas atkal bija nolietojies. Tagad – pavisam cits skats! Kopā remonts izmaksāja aptuveni 3000 eiro. 783 eiro materiālu iegādei biedrība ieguva pašvaldības rīkotajā projektu konkursā.

04.VIII

Limbažos Aivara Romanovska darbu izstāde

Augustā Limbažu kultūras namā skatāma pašmāju mākslinieka Aivara Romanovska dažādos laikposmos tapušu gleznu izstāde, tostarp pilsētas ainavas. Apmeklētājus priecēs arīdzan daži pavisam nesen radīti darbi. "Aivars turklāt ir mūsu bijušais kolēģis, jo iepriekš strādāja kultūras namā. Gribējām viņa radošo veikumu parādīt vienkopus arī citiem, sevišķi vietējiem, par godu pilsētas svētkiem," teica pasākumu organizatore Elvīra Bāliņa.

04.VIII

Daļa Limbažu stadiona slēgta

Patlaban sportiskām aktivitātēm slēgta tā Limbažu stadiona daļa, kurā atrodas gan skrejceļš, gan vieglatlētikas sektors. SIA «Sporta halle», kas pirms tam demontēja veco segumu, uzsākusi jauna ieklāšanu. Olimpiskā centra «Limbaži» valdes priekšsēdētāja Baiba Martinsone aicina ievērot norobežojošās lentes, lai nesabojātu jauno segumu būvniecības laikā. Plānots, ka šos darbus stadionā pabeigs līdz 28. augustam.

04.VIII

VUGD Salacgrīvā dzēš ugunsgrēku un atbrīvo suni

Aizvadītās nedēļas nogalē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 18 izsaukumu. Piektdien plkst. 20.24 ugunsdzēsēji glābēji izsaukti uz Jūrmalas ielu Salacgrīvā, kur vienstāva neapsaimniekotā ēkā dega atkritumi 10 m² platībā. Plkst. 21.44 ugunsgrēks likvidēts. Salac­grīvas pagastā līdzēts atbrīvot zem malkas grēdas iesprūdušu suni.

04.VIII

Policijas darbinieki lūdz iesaistīties iedzīvotājus

Jau rakstījām, ka Limbažos, Krišjāņa Barona un Dzelzceļa ielas krustojumā, uzbraukts šķērslim. Tur 25. jūlijā ap pulksten astoņiem rītā nenoskaidrots autovadītājs, braucot ar mašīnu, kuras marka nav zināma, uztriecās gājēju pārejas apgaismes stabam un zīmei. Autovadītājs notikuma vietu pameta, par uzbraukumu neziņojot likumā noteiktajā kārtībā. Spriežot pēc bojājumiem, kas nodarīti apgaismes stabam un ceļa zīmei, cietis ir arī transportlīdzeklis. Policijas darbinieki lūdz atsaukties iedzīvotājus, kuri ir bijuši šī notikuma aculiecinieki vai kam ir zināmi fakti, kas varētu būt ar to saistīti.

04.VIII

Salacgrīvietei dziesmas ieraksts studijā

Publiskota un arī interneta vietnē «YouTube» klausāma salacgrīvietes dziesminieces Gunas Grotes-Majores sacerētā kompozīcija «Karalienei». Šis audioieraksts veikts profesionālā studijā «Wiktorija» Liepājā. Šāda iespēja viņai radās, šogad iegūstot galveno balvu festivāla «Austrasdienas» jauno dziesminieku konkursā.

04.VIII

«Rumbiņos» filmē raidījumu «Literatūre»

Ceturtdien Bārdu dzimtas memoriālajā muzejā «Rumbiņi» viesojās LTV1 raidījuma «Literatūre» filmēšanas komanda un dzejniece Daina Sirmā. Viņa vienā no gaidāmajam pārraidēm izvēlēta kā mūsdienu dzejniece, kas skatītājiem vēstīs par sev tuvo aizgājušo laiku autoru – mūsu novadnieku Frici Bārdu. Pirms pāris gadiem viņa pati «Rumbiņos» uzstājās Dzejas dienām veltītā sarīkojumā. Radošā komanda todien apmeklēja arī Dikļus, Valmieru un, iespējams, vēl kādu vietu šaipusē. Konkrēto raidījumu TV ekrānos varēs redzēt tikai ziemā.

Esi moderns!

Aptauja

Vai priecājaties par Latvijas boksera Maira Brieža uzvaru Pasaules kausa supersērijas finālā smagā svara kategorijā?

Arhīvs

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Jāņu karikatūra 1
 • Jāņu karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 7
 • Jāņu tautasdziesmas 1
 • Filmēt aizliegts!
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Karikatūra 2
 • Jāņu karikatūra 3

Ieraudzīju – nobildēju