Lauma, Ilvars, Halina
2020. gada 02.jūlijs

Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novada laikraksts

03.IV

«Aloja Agro» gatavo zemi zirņu sējai

Vakar SIA «Aloja Agro» īpašumā «Dālderīši» Brīvzemnieku pagastā uzsāka zemes sagatavošanas darbus zirņu Bruno sējai. Uzņēmuma vadītājs Arvīds Ozols atzina, ka ilgāk vairs nevar gaidīt. Lauks atrodas uz pakalna, kur saule un vējš mālsmilts augsni jau aprāvuši sausu. Tur, rudens arumā, otrdien laida kultivatoru, tāpat izmantoja arī šļūci. Ja vien pieturēsies tikpat labs laiks, iespējams, ka zirņus sēs jau piektdien. A. Ozols arī teica, ka citi lauki vēl ir pārmitri.

03.IV

«Reiz bija» ansambļu skatē Sīļukalnā

Limbažu kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis «Reiz bija» piedalījās II Latvijas sieviešu ansambļu konkursa 1. kārtā Riebiņu novada Sīļukalnā un izcīnīja I pakāpi. Kolektīva vadītāja Sandra Budeviča pastāstīja, ka konkurss norisinās dažādās Latvijas vietās, bet limbažnieces izvēlējušās doties tik tālu, lai gūtu jaunu pieredzi un iespaidus. Ar rezultātu dāmas ir apmierinātas. Vai būs jādodas arī uz finālu, to zinās drīzumā.

03.IV

Pūtēju orķestru konkursā Siguldā

Pūtēju orķestriem (PO) aizritējis ikgadējais, jau X, konkurss, kas norisinājās Siguldā. No trim mūspuses kolektīviem III grupā augstāko vērtējumu – 2. vietu – ieguva Salacgrīvas kultūras nama «Enkurs», ko vada Vitālijs Bogdanovičs, otrs diriģents – Klāvs Borozdins. Limbažu kultūras nama «Lemisele» šajā pašā grupā izcīnīja 3. vietu, diriģenti Māra Lemkena un Uldis Ezermalis. Savukārt PO «Pociems» startēja II grupā un tam 4. vieta, diriģents Viesturs Ozols. Konkurence bija sīva un arī žūrija stingra.

03.IV

Ainažos otro gadu būs «Filter Velokauss»

Ainažos augustā norisināsies Latvijas Riteņbraukšanas asociācijas organizēto sacensību «Filter Velokauss» noslēguma posms. Piedalīties varēs dažādu līmeņu veloentuziasti – jaunieši, seniori, profesionāļi un amatieri. Starts un finišs paredzēts Ainažos, tālāk maršruts vedīs pāri Latvijas–Igaunijas robežai cauri Iklas, Treimaņu un Orajē ciemiem. Salacgrīvas novada dome rīkotājus atbalstīs ar 250 eiro. Tos izmantos reklāmai un balvām ar novada logo. Šādas sacensības pirmo reizi Ainažos notika pērn.

03.IV

OC «Limbaži» basketbola čempionātā

Olimpiskā centra (OC) «Limbaži» basketbola čempionāta ceturtdaļfināla spēlēs šādi rezultāti: «TZT» un «Limbažu ceļ»i – 57:83; BK «Rakši» un BK «Salacgrīva» – 64:104; «Spartaks» un «Grīva» – 77:58; BK «Lēdurga» un BK «Aloja/Graintech» – 99:65; BK «Lēdurga» un BK «Aloja/Graintech» – 83:61.

03.IV

Hanzas dienās Pleskavā – «Labi, ka reiz bija tā» un «Dziļezers»

Uz gadskārtējām Hanzas dienām Ples­kavā, kas notiks no 27. līdz 30. jūnijam, kultūras grupā dosies abi Sandras Budevičas muzicējošie kolektīvi, kas apvienojušies apvienībā «Labi, ka reiz bija tā», un Daces Robules «Dziļezera» vīri. Neviens cits arī savu programmu nepiedāvāja. Oficiālo Limbažu novada pašvaldības delegāciju vadīs domes priekšsēdētāja vietniece Ineta Zariņa. Ierasti – būs arī tirgus grupa ar aģentūras «LAUTA» tūrisma informācijas konsultantu Ingu Evertovski priekšgalā. Nekāda tirgošanās gan nenotiks, šīs grupas mērķis vērsts uz darbošanos un informēšanu.

Esi moderns!

Aptauja

Vai vasarā mēdzat atpūsties pie ūdeņiem?

Arhīvs

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Jāņu tautasdziesmas 7
 • Jāņu karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 1
 • Filmēt aizliegts!
 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Jāņu karikatūra 3
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Karikatūra 1
 • Jāņu karikatūra 2

Ieraudzīju – nobildēju