2019. gada 14.oktobris

Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novada laikraksts

02.VII

Aleksejs Rumjancevs saņem pirms četriem gadiem izcīnīto medaļu

Svētdien Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā Olimpiskā centra «Limbaži» smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs saņēma 2015. gadā Pirmajās Eiropas spēlēs Baku izcīnīto bronzas medaļu. Toreiz viņš finišēja ceturtais, par 0,068 sek. atpaliekot no 3. vietas, bet vēlāk uzvarētāju ungāru sportistu par dopinga lietošanu diskvalificēja. Minskā todien noslēdzās Otrās Eiropas spēles, kurās vairāk nekā 4000 sportistu no 50 valstīm sacentās 15 sporta veidos (23 disciplīnās). Tajās Latviju pārstāvēja arī A. Rumjancevs, ar kuru kopā bija treneris Genādijs Zujevs. Aleksejs vieniniekā 200 m B finālā izcīnīja 5. vietu, kas kopvērtējumā deva 14. pozīciju.

02.VII

Kopkrājumā iznākuši viļķenietes dzejoļi

Izdevniecība «Sava grāmata» nesen laidusi klajā vairāku Latvijas autoru dzejoļu kopkrājumu «Sapņu sirds transcendence citā gadsimtā». Autoru vidū ir arī Viļķenes pagasta iedzīvotāja Anita Gulbe-Trumpe. Dzejas krājums piepildīts ar misticismu, emocijām un pārdomām. To var iegādāties izdevniecības internetveikalā, bet iecerēts, ka drīzumā krājums būs pieejams arī grāmatu tirdzniecības vietās.

02.VII

Mūspuses mednieki Purnavu muižas kausa izcīņā

Sporta klubā «Mārkulīči» Straupes pusē norisinājās pasākums «Purnavu muižas kauss» un paralēli Latvijas čempionāts šaušanā pa skrejošo mežacūku (SK-35). Dalībnieku vidū bija arī vairāki mūspuses medību sporta entuziasti. SK-35 disciplīnā pirmajā desmitniekā individuālajā konkurencē ierindojās limbažnieks Edgars Zeidmanis un buivietis Mareks Bašens. Komandu vidū uzvarēja «Mārkulīči-Zala Arms 1» ar Mareka līdzdalību. Šaušanas aktivitātē «Mārkulīču pneimatika» (SK-17,5) Edgars bija desmitais.