Nesen Staicelē viesojusies Latvijas Televīzijas raidījuma «Te!» filmēšanas grupa. Tur tapušais sižets par Lielo ielu būs skatāms ceturtdienas, 3. februāra, raidījumā. Staiceles Tūrisma informācijas centra vadītāja Inese Timermane stāsta, ka «Te!» veidotāji pagājušajā gadā aicinājuši Latvijas tūrisma speciālistus dalīties ar idejām par vietām, ko būtu vērts atspoguļot raidījumā. Staiceliešu ierosinājums bijis stāsts par pilsētu caurvijošo Lielo ielu.

Limbažu Galvenajā bibliotēkā – Ilzes Šteinas izstāde

Limbažu Galvenajā bibliotēkā līdz 25. februārim skatāma mākslinieces, vidrižnieces Ilzes Šteinas izstāde «Sajūtas». Tajā var aplūkot gleznas ar dažādiem motīviem, piemēram, ainavas, ziedus utt. Izstādi papildina arī autores apgleznoti lina maisiņi.

02.II

Mūsējie zemledus copes čempionātā

Jēkabpils novada Baļotes ezerā norisinājās Latvijas čempionāta zemledus makšķerēšanā 2. posms, kurā startēja arī divas mūspuses komandas – «ALDA» (limbažnieki Jānis Bitenieks, Imants Grabovskis un Aigars Rēze) un «Pansija» (puikulietis Arnolds Grebežniks un inciemieši Artūrs Berdinskis un Andis Vecvērdiņš). Mainīgais un vējainais laiks dalībniekiem bija diezgan liels izaicinājums, tāpat zivis te ķērās, te neķērās. Komandu konkurencē «Pansija» ar kopējo lomu 4,18 kg izcīnīja 2. vietu («ALDA» ar 2,83 kg bija septītie). Savukārt individuālajā vērtējumā A. Vecvērdiņš bija trešais. Nākamais sacensību posms iecerēts mēneša beigās Limbažu Lielezerā.

02.II

Kristapam Neretniekam rezultatīva nedēļas nogale

Limbažnieks jātnieks Kristaps Neretnieks turpina pārbaudīt spēkus sacensībās Abū Dabī. Nedēļas nogalē viņš ar zirgu Valour ierindojās 6. vietā «Grand Prix» maršrutā (šķēršļu augstums 150 un 160 cm), kas bija arī Arābu līgas Pasaules kausa ieskaites posms un izcēlās ar lielu konkurenci. Dalībai varēja kvalificēties tikai 15 jātnieku, kuri nepārstāv vietējo līgu. Cīņa bija ļoti sīva: 2.–6. vietas ieguvēji finišēja vienas sekundes robežās. Pirmajā sacensību dienā vidējā apļa maršrutā ar šķēršļu augstumu 140 cm Neretnieks izcīnīja uzvaru ar zirgu Eisamniek, Latvijas ­duets bija pirmie, kuri maršrutu veica bez soda punktiem.