03.01.2018.
Salacgrīvas gaismas pavēlnieks
Izgaismotā Ainažu baznīca priecē šī projekta īstenotāja, SIA «EIPLS» īpašnieka Ata Apeļa sirdi. Šo objektu viņš sirsnīgi sauc par piparkūku namiņuLindas TAURIŅAS foto

Salacgrīvas gaismas pavēlnieks

Starp Salacgrīvas novada pašvaldības balvas Gada uzņēmējs saņēmējiem šogad bija SIA EIPLS. Tā īpašnieka Ata Apeļa veikumu izcēla kategorijā Novada būvnieks – firma nodarbojas ar elektroinstalāciju ierīkošanu un apsaimniekošanu. Salacgrīvietim šī atzinība bijusi negaidīta, bet patīkama. Viņa darbu, iespējams, biežāk pamana, ja kaut kas nav kārtībā. – Es smejos – agrāk bija 10 lampas uz ielas un, ja divas dega, bija labi. Bet tagad, ja viena nedeg, cilvēki jau ievēro, – saka uzņēmējs. Atis gan piebilst, ka steidz šādas situācijas novērst, pirms tās radušās, negaidot sūdzības. Tā kā viņa firma jau trešo gadu apsaimnieko ielu apgaismojumu Salacgrīvas novadā, vietējie jau zina, ko meklēt. 

Atis ir gandarīts par iespēju piedalīties vides sakārtošanā savā novadā, tas viņam šķiet ļoti svarīgi. Sirdi un acis visvairāk priecē tie projekti, kas izceļas uz viņa ikdienas darbu fona, – Liepupes un Salac­grīvas baznīcas izgaismošana. Kā to darīt, domājis un projektējis novada enerģētiķis Jānis Auziņš, bet ierīkošana uzticēta firmai EIPLS. Ainažu baznīcu kolēģi saucot par piparkūku namiņu. Ēku uzlūkojot, nav iemesla apšaubīt nosaukuma atbilstību un to, ka skats priecē acis.

Vairāk lasiet laikrakstā...

Aptauja

Vai jums ir veicies loterijās?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks