Kinokupols
30.12.2022. (Ieva OZOLA)
Sadraudzēties ar melno trusi
Nākamā gada simbolus trušus zemnieku saimniecībā Priedītes apciemoja: priekšplānā no kreisās Ivita Rence un Linda Tauriņa, 1. rindā Aiga Evertovska, Līga Liepiņa, Laila Paegle, Una Medne, kā arī Ieva Ozola, Inguns Kutra un Ivo SaksisIngus EVERTOVSKA foto

Sadraudzēties ar melno trusi

Gads straujiem soļiem tuvojas izskaņai, un pārdienu attālumā jau vīd 1. janvāris – jaunā 12 mēnešu cikla starta līnija. Šī gada simbolu tīģeri, visticamāk, vaigā skatījis vien retais. Tomēr izredzes mūspusē sastapt nākamā gada saimnieku – melno trusi – ir krietni vien lielākas.

Vairāk...
30.12.2022. (Laila PAEGLE)
Limbažu «Kāpēcītim» savas pasaku kamanas
Limbažu novada pašvaldības policijas inspektors Jānis Timuška šoreiz "pasaku kamanās"Lailas PAEGLES foto

Limbažu «Kāpēcītim» savas pasaku kamanas

Limbažu 2. pirmsskolas izglītības iestādē «Kāpēcītis» viss decembris aizritēja, ne tikai gatavojoties tradicionālajiem svētku pasākumiem, bet arī stāstot un klausoties pasakas. Pie āra nojumes pat bija piestājušas īpaši izrotātas kamanas, kurās katru nedēļu sēdās kāds viesis, lai mazajiem kāpēcīšiem uzburtu brīnumainu piedzīvojumu gaisotni. Ideja par pasaku kamanām radās bērnudārza vadītājai Nairai Martinsonei.

Vairāk...
30.12.2022. (Una MEDNE)

NMPD izsludina ārkārtas situāciju. Kur interesēties par medicīnisko palīdzību?

Lai saglabātu spēju sniegt neatliekamo medicīnisko palīdzību pacientiem dzīvībai kritiskā situācijā, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests ­(NMPD) pārgājis uz darbu ārkārtas situācijas režīmā.

Vairāk...
30.12.2022. (Līga LIEPIŅA)
Brīvzemnieku pagasta iedzīvotāji Rasma un Jāzeps kopā pavadījuši jau sešdesmit gadu
Jāzeps un Rasma Karčevski kāzu gaviļnieku godināšanas pasākumā Puikules muižāVladimira DUBOVIJA foto

Brīvzemnieku pagasta iedzīvotāji Rasma un Jāzeps kopā pavadījuši jau sešdesmit gadu

"Īstie svētki jau mums augustā, bet decembrī dabūjām atkal svinēt. Pagasta pārvaldniece Dace Tauriņa un Puikules tautas nama vadītāja Ziedīte Jirgensone bija ļoti labi visu noorganizējušas. Tik svinīgi un skaisti! Mēs tikpat kā no jauna laulājāmies. Turklāt viss skaistais pasākums tika mums vieniem pašiem, un tā bija pat daudz mīlīgāk," ar siltiem vārdiem Puikules muižā notikušo sarīkojumu agrākā Alojas novada kāzu gaviļniekiem atminas Brīvzemnieku pagasta iedzīvotāji Rasma un Jāzeps Karčevski, kuri nosvinējuši 60 laulībā kopā pavadītos gadus jeb dimanta kāzas.

Vairāk...
30.12.2022. (Aiga EVERTOVSKA)
Bīriņu pils parkā uzsākta Emīlijas pieminekļa restaurācija un saņemti vērtīgi dāvinājumi
Emīlijas piemineklis Bīriņu pils parkā pašreiz ieguvis sastatnes un jumtu, bet vasarā turpināsies attīrīšana un restaurācija, lai unikālo vēstures piemiņu saglābtuAnda KUŠĶA foto

Bīriņu pils parkā uzsākta Emīlijas pieminekļa restaurācija un saņemti vērtīgi dāvinājumi

Šoruden kārtējā Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) projektu konkursā tika atbalstīta Bīriņu pils apsaimniekotāju iecere atjaunot Emīlijas pieminekli Bīriņu muižas Emīlijas parkā. VKKF piešķīra līdzekļus projekta pirmās kārtas īstenošanai, un pirmie darbi jau paveikti.

Vairāk...
30.12.2022. (Linda TAURIŅA)

Uz Jaungada šovu Limbažos gaidīti visi

Iedzīvotājiem bija radušies jautājumi par aicinājumu Jaungadu sagaidīt pie Limbažu kultūras nama. Tā direktore Arta Zunde precizēja, ka plānotais ugunsšovs nav salūts. Priekšnesuma dalībnieki skatītājus pārsteigs, ar uguni žonglējot, dejojot u.tml.

Vairāk...
30.12.2022. (Ieva OZOLA)

Svētku brīvdienās bez konfliktiem tomēr neiztiek

Aizvadītajās Ziemassvētku brīvdienās gan Valsts policijā, gan Limbažu novada pašvaldības policijā reģistrēti vairāki notikumi. "Visi dzīvi, visi veseli," situāciju no pozitīvā viedokļa vērtēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvid­zemes iecirkņa priekšnieks Jānis Goba.

Vairāk...
30.12.2022. (Aiga EVERTOVSKA)
Senioru deju kopa «Jampadracis» atzīmē piecu gadu jubileju
Tradicionālajā Ziemassvētku koncertā satikās visu paaudžu «Jampadrača» dejotāji, bet šoreiz īpaši sumināja senioru grupu, kam šogad apritēja piektā gadskārtaGunta APSES foto

Senioru deju kopa «Jampadracis» atzīmē piecu gadu jubileju

23. decembrī pēc divu gadu pārtraukuma Limbažu kultūras nama tautas deju kolektīvs «Jampadracis» atkal aicināja uz tradicionālo koncertu «Jampadrača Ziemassvētki». Vienlaikus ar to tika atzīmēta «Jampadrača» senioru grupas piecu gadu jubileja.

Vairāk...
30.12.2022. (Aiga EVERTOVSKA)

Lauvu tautas namam – 25. gadskārta

Ziemassvētku laikā ar sirsnīgu pasākumu savējo lokā Lauvu tautas nams svinēja 25. gadskārtu. Tā vadītāja Indra Kauliņa atgādināja, ka pašai ēkai ir krietni senāka vēsture – drīz tai būs jau 90 gadu. Savukārt tautas nama atklāšanas svētki pirms 25 gadiem notikuši tieši Ziemassvētku sarīkojumā, tālab izlemts jubileju atzīmēt līdzīgi.

Vairāk...
Pirts komplekss Gaismas SPA

Aptauja

Vai rūpējaties par ugunsdrošību savā mājoklī?

Regulārais maksājums

Reklāma

Uzdāvini abonementu!
Arhīvs