Abonēt ir izdevīgāk
29.11.2023. (Laura IRMEJA)
Ainažu Jūrskolai jau 159. dzimšanas diena
Daudzi jubilejas viesi vispirms ar ziediem devās uz piemiņas brīdi Ainažu vecajos jūrnieku kaposLauras IRMEJAS foto

Ainažu Jūrskolai jau 159. dzimšanas diena

23. novembrī apritēja 159 gadi, kopš Ainažos pēc Krišjāņa Valdemāra iniciatīvas dibināta pirmā jūrskola. Jubileja, ko rīkoja Ainažu Jūrskolas muzejs, sākās ar piemiņas brīdi vecajos jūrnieku kapos. To vadīja liepājnieks, Nacionālo bruņoto spēku komandleitnants, Jūras spēku Latvijas pareizticīgās baznīcas vecākais kapelāns Dāvids Šterns.

Vairāk...
29.11.2023. (Ilze KAPMALE, Limbažu novada Izglītības pārvaldes izglītības darba speciāliste)

Ar angļu valodu sākas mācību olimpiāžu laiks

Ar angļu valodas olimpiādi 10.–12. klašu skolēniem sākās mācību priekšmetu olimpiāžu laiks. Šogad angļu valodas olimpiādes tika organizētas arī 7.–9. un 4.–6. klašu skolēniem. Kopā tajās bija 123 dalībnieki. Visas trīs olimpiādes norisinājās pārraudzītā tiešsaistē.

Vairāk...
29.11.2023. (Laila KĻAVIŅA, «Latvijas Pasta» Ārējās komunikācijas vadības daļas vadītāja)

«Latvijas Pasts» sniegs pakalpojumus dzīvesvietā pēc pieprasījuma

«Latvijas Pasts» uzsāk informatīvu kampaņu par pasta pakalpojumu saņemšanu savā dzīvesvietā pēc pieprasījuma. Galvenais tās mērķis ir skaidrot iedzīvotājiem, ka pastnieks var nodrošināt klienta dzīvesvietā tos pašus pakalpojumus, kas pieejami pasta nodaļās.

Vairāk...
29.11.2023. (Dina LUKAŠEVIČA-LĀCE, SIA «ZAAO» sabiedrisko attiecību vadītāja)

ZAAO atzīmē 25 gadu jubileju

Šomēnes aprit 25 gadi, kopš 1998. gadā, spējot savstarpēji vienoties par kopīgiem mērķiem, teju 90 pašvaldību pavisam unikālā veidā izveidoja SIA «Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija» (ZAAO). Gadu gaitā tās galvenās vērtības vienmēr bijušas sadarbība, profesionalitāte, mērķtiecība, lojalitāte, atbildīgums, attīstība.

Vairāk...
29.11.2023. (Linda TAURIŅA)
Mastā plīvo jaunais Limbažu novada karogs
Limbažu novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs (no kreisās) un viņa vietnieks Māris Beļaunieks pirms karoga pacelšanas pie pašvaldības ēkas Limbažos 18. novembra vakarāLindas TAURIŅAS foto

Mastā plīvo jaunais Limbažu novada karogs

Limbažos pie pašvaldības administratīvās ēkas Rīgas ielā jau kādu brīdi plīvo jaunais novada karogs. Pirmajā mastā uzvilkšanas reizē to pacēla domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs un viņa vietnieks Māris Beļaunieks.

Vairāk...
29.11.2023. (Laura IRMEJA)
Filmas «Tas notik’ Alojā» pirmizrādes gaidās
Par padarīto priecīgā «Tas notik’ Alojā» filmēšanas komanda: Markuss Jefremovs (no kreisās), Agija Krumholce, Alise Amanda Abendrote un Jānis Šeikins

Filmas «Tas notik’ Alojā» pirmizrādes gaidās

Alojas Ausekļa vidusskolas 12. klases skolēni Markuss Jefremovs, Agija Krumholce, Alise Amanda Abendrote un Jānis Šeikins mācību kursā «Projekta darbs» ir izveidojuši māksliniecisku īsfilmu «Tas notik’ Alojā». Tās pirmizrāde paredzēta 1. decembrī plkst. 19 Alojas kultūras namā.

Vairāk...
29.11.2023. (Daiga RUDZĪTE, Limbažu vidusskolas ekoskolas koordinatore)
Limbažu vidusskolas skolēni uzvar «Young Climathon 2023»
Limbažu vidusskolas vienpadsmitklasnieki – hakatona «Young Climathon 2023» uzvarētāji

Limbažu vidusskolas skolēni uzvar «Young Climathon 2023»

23. un 24. novembrī Limbažu vidusskolas 11.b klases komanda «Dabmīļi» piedalījās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centra un Vides Izglītības fonda organizētajā skolēnu vides hakatonā, kurā ieguva 1. vietu un finansiālu atbalstu savas idejas īstenošanai.

Vairāk...
29.11.2023. (Laila PAEGLE)

Mūsējie starp «Trīs zvaigžņu balvas» nominantiem

Līdz 4. decembrim turpinās tautas balsojums par «Trīs zvaigžņu balvas 2023» kandidātiem, izvēloties gada sportistu, treneri, komandu, pašvaldību sportā… Pavisam ir 10 nomināciju, kurām pretendentus izvirzīja sporta profesionāļi un žurnālisti.

Vairāk...
29.11.2023. (Anita STROKŠA, Staiceles bibliotēkas vadītāja)
Staicelē tikšanās ar pasaules apceļotāju Gintu Barkovski
Pasaules apceļotājs Gints Barkovskis, tiekoties ar ļaudīm Staiceles bibliotēkā, stāstīja par savu un kolēģa ekspedīciju airu laivā pāri Atlantijas okeānamIntas MEISTERES foto

Staicelē tikšanās ar pasaules apceļotāju Gintu Barkovski

Staiceles bibliotēkā sanākušie varēja apceļot pasauli ar airu laivu «Linda». Tas arī izdevās, tiekoties ar pasaules apceļotāju, vienu no šīs laivas airētājiem, grāmatas «Okeāna saviļņotie» autoru Gintu Barkov­ski.

Vairāk...
Līgo piedāvājums

Aptauja

No jūlija neatdalāmie plastmasas pudeļu un tetrapaku korķi ES valstīs obligāti. Ko par to domājat?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks