Abonēt ir izdevīgāk
29.03.2023. (Ivita RENCE)
Radošā gaisotnē aizvadīta Salacgrīvas mākslas skolas jubileja
Veiksmīga un ilgstoša sadarbība Salacgrīvas mākslas skolai un tās direktoram Imantam Klīdzējam (no kreisās) izveidojusies ar Salacgrīvas muzeja direktori Ievu Zilveri un krājuma glabātāju Ivetu KalniņuIvitas RENCES foto

Radošā gaisotnē aizvadīta Salacgrīvas mākslas skolas jubileja

Pagājušonedēļ Salacgrīvas mākslas skola atzīmēja savu 21. jubileju. Notikumam par godu Salacgrīvas kultūras centrā notika svinīgs pasākums un absolventu izstādes «Būt ceļā» atklāšana. Savukārt tagadējiem mākslas skolas skolēniem sagādāts tika pārsteigums – īpaša dāvana jubilejā.

Vairāk...
29.03.2023. (Madara ALDIŅA, Latvijas Pilsoniskās alianses sabiedrisko attiecību vadītāja)
Akcija «Saulespuķes Ukrainai: bez tevis nav uzvaras»

Akcija «Saulespuķes Ukrainai: bez tevis nav uzvaras»

Sākusies akcija «Saulespuķes Ukrainai: bez tevis nav uzvaras», kurā ikviens cilvēks, organizācija un darba kolektīvs aicināti sēt saulespuķes un lolot to stādiņus, lai turpinātu izrādīt atbalstu Ukrainai un tās ļaudīm cīņā pret Krievijas agresiju.

Vairāk...
29.03.2023. (Laila PAEGLE)

Medijpratība – mūslaiku nepieciešamība

Vēl ne tik sen jēdziens "medijpratība" daudziem likās dīvains saliktenis, ko lieto žurnālisti un dažādu smalku jomu pētnieki, bet ikdienā lielākajai iedzīvotāju daļai ne šis vārds, ne pati pratība nešķita svarīga. Tagad teju visi izmantojam internetu un arvien nozīmīgāka kļūst prasme apjēgt, kur kādas ziņas esam ieraudzījuši, kritiski izvērtēt ikvienu informāciju un viedokli.

Vairāk...
29.03.2023. (Agnese STEPĀNE, kaprāle, Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes štāba Komunikācijas daļas (S-9) speciāliste)

Mēs esam gatavi aizsargāt katru Latvijas centimetru

"Zemessardzes 2. Vidzemes brigādē ir gan Zemessardzes, gan profesionālā dienesta bataljoni. Mūsu brigāde robežojas ar Krieviju. Šie ir būtiski faktori, piedaloties diskusijā par jauno valsts aizsardzības koncepciju «Valsts militārās aizsardzības stūrakmeņi»," paudis Zemessardzes 2. Vid­zemes brigādes komandieris pulkvedis Gunārs Kauliņš, kura skatījumā jāizmanto katra iespēja palielināt Zemessardzes ugunsjaudu.

Vairāk...
29.03.2023. (Līga LIEPIŅA)

Daļa ziemāju labi pārziemojusi, daļa jāpārsēj

Lauksaimnieki gatavojas jaunajai darbu sezonai un apseko laukus, lūkojot, kā pārziemojoši ziemas graudaugi un rapsis. Tiek ziņots, ka vissliktākā situācija kailsala dēļ izveidojusies Zemgalē, bet citos Latvijas reģionos ziemāji skarti mazāk. Par situāciju savos laukos stāsta z.s. «Robežnieki» saimniece Ieva Alpa-Eizenberga.

Vairāk...
29.03.2023. (Linda TAURIŅA)

Novadā mainīs ielu apgaismojuma spuldzes

Limbažu novada pašvaldība saņēmusi atbalstu 475 LED gaismekļu iegādei un uzstādīšanai, piedaloties Vides investīciju fonda konkursā. Projektā plānots aizstāt vecās ielu apgaismojuma spuldzes ar jaunām, ekonomiskākām, efektīvākām un līdz ar to arī videi draudzīgākām. To darīs Limbažos, Pālē, Bīriņos, Viļķenē un Umurgā.

Vairāk...
29.03.2023. (Laila PAEGLE)
Limbažu vidusskolas astotklasnieki uzvar nacionālajā finanšu pratības viktorīnā
Limbažu vidusskolas astotklasnieki pēc veiksmīgās dalības viktorīnas «European Money Quiz» Latvijas kārtā

Limbažu vidusskolas astotklasnieki uzvar nacionālajā finanšu pratības viktorīnā

24. martā tiešsaistes platformā Sli.do notika 7.–9. klašu skolēnu finanšu pratības viktorīnas «European Money Quiz» Latvijas kārta, ko jau sesto reizi rīkoja Finanšu nozares asociācija. Tajā uzvarēja Limbažu vidusskolas 8.b klase, kuru māca uzņēmējdarbības pamatu skolotāja Laimrota Surska.

Vairāk...
29.03.2023. (Ieva OZOLA)

Nedēļas nogalē pieķerti vairāki dzērājšoferi

Kopš pērnā gada 25. novembra sodi par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola ietekmē ir kļuvuši bargāki. Neskatoties uz to, Valsts policijas (VP) darbinieki ­joprojām šādus pārkāpumus fiksē regulāri. Aizvadītajās brīvdienās Limbažu novada teritorijā pieķerti trīs transportlīdzekļu vadītāji, kuri pie stūres bija sēdušies, būdami grādīgo dzērienu iespaidā.

Vairāk...
29.03.2023. (Līga LIEPIŅA)

Lēdurgas krogam veikta arhitektoniski mākslinieciskā izpēte

Pabeigta Lēdurgas baznīcas kroga arhitektoniski mākslinieciskā izpēte, ko atbalstīja Valsts kultūrkapitāla fonds ­(VKKF). Apjomīgo darbu senajā ēkā veica SIA «Arhitektoniskās izpētes grupa». Biedrības «Lēdurgas Ezerkalni» pārstāve, kroga ēkas īpašniece Ieva Groza ir pateicīga fondam par atbalstu un pētniekiem par ievērojamo veikumu.

Vairāk...

Aptauja

Vai jums ir veicies loterijās?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks