Abonēt ir izdevīgāk
28.02.2023.
Aptauja «Mākslīgais intelekts»

Aptauja «Mākslīgais intelekts»

Runā, ka mākslīgā intelekta tehnoloģijas strauji attīstās, un drīz jau tās kļūs par ikdienu. Vai dzīve kļūs vieglāka, vai gluži pretēji? Aicinām jūs paust savu viedokli, piedaloties aptaujā!

Vairāk...
28.02.2023. (Ieva OZOLA)
Limbažu pensionāru biedrībā aizvadīta sirsnīga tikšanās ar Arti Sīmani
Limbažu pensionāru biedrības rīkotā tikšanās ar novadnieku, mūziķi Arti Sīmani bija kupli apmeklētaIevas OZOLAS foto

Limbažu pensionāru biedrībā aizvadīta sirsnīga tikšanās ar Arti Sīmani

Pērn Limbažu pensionāru biedrība, gatavojoties pilsētas astoņsimtgadei, aizsāka jaunu tikšanos ciklu – sarunas ar kādreizējiem limbažniekiem. Tās lieliski papildina visnotaļ aktīvās biedrības regulārās sanāksmes, dodot iespēju papildus aktuālajiem jautājumiem izzināt sabiedrībā zināmu ļaužu dzīvesgājumu un varbūt smelties kādas atziņas savas ikdienas dažādošanai.

Vairāk...
28.02.2023. (Ivita RENCE)
Multifunkcionālajā Skultes centrā iespēju daudz, atliek  tikai darboties
Skultes pagasta pakalpojuma centra vadītājs Ainārs Liniņš un multifunkcionālā centra apkalpošanas speciāliste Antra Karpova lepojas ar vietējiem talantiem. Mūsu tikšanās reizē centra zālē izstādītas vietējā mākslinieka Ērika Bērziņa gleznasIvitas RENCES foto

Multifunkcionālajā Skultes centrā iespēju daudz, atliek tikai darboties

Pirms nepilniem trim gadiem Skultē durvis vēra jauns multifunkcionālais centrs. Izdegušā veikala vietā Skultes vēsturiskajā centrā bija uzcelta jauna un moderna ēka. Projekts tapa, pateicoties vietējai rīcības grupai «Jūrkante», Lauku atbalsta dienestam, Eiropas Savienības Jūrlietu un zivsaimniecības fondam, kā arī pašvaldībai.

Vairāk...
28.02.2023. (Gunita BERĶE, biedrības «Dzīvības koks» valdes priekšsēdētāja)

Var pieteikties onkoloģisko pacientu psihosociālās rehabilitācijas programmām

Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība «Dzīvības koks» izsludina pieteikšanos 2023. gada psihosociālās rehabilitācijas programmās onkoloģiskiem pacientiem un viņu tuviniekiem.

Vairāk...
28.02.2023. (Aiga EVERTOVSKA)

Apstiprināts Limbažu astoņsimtgades svētku plāns

Ceturtdien Limbažu novada domes sēdē apstiprināts Limbažiem – 800 pasākumu plāns, tā īstenošanai piešķirti 119 231 eiro. Darba grupas vadītāja, Limbažu novada Kultūras pārvaldes vadītāja Evija Keisele informēja, ka paredzēts organizēt vairākus dažādus projektus.

Vairāk...
28.02.2023. (Ilze KAPMALE, Limbažu novada Izglītības pārvaldes izglītības darba speciāliste)

Izvērtēti matemātikas un ģeogrāfijas olimpiādes rezultāti

3. februārī norisinājās 9.–12. klašu matemātikas novada olimpiāde. Tajā savas zināšanas un erudīciju pārbaudīja 14 skolēnu, uzdevumus risinot papīra formātā nevis pārraudzītā tiešsaistē, kā tas notiek citu mācību priekšmetu olimpiādēs.

Vairāk...
28.02.2023. (Laila PAEGLE)
Limbažu Valsts ģimnāzijā – pasaules diktāts, brīnummīļie un piķa melnie vārdi
Ģimnāzijas zāle pilna ar skolēniem, kuri vēlas… rakstīt diktātuAgates BREMMERES foto

Limbažu Valsts ģimnāzijā – pasaules diktāts, brīnummīļie un piķa melnie vārdi

21. februāris pēc UNESCO ierosinājuma ir Starptautiskā dzimtās valodas diena, ko pasaulē atzīmē kopš 1999. gada. Pagājušonedēļ ar to saistīti pasākumi risinājās arī mūspuses izglītības un kultūras iestādēs.

Vairāk...
28.02.2023. (Vizma LŪSE)
Staicelieši apmeklē Hēdemēstes vidusskolu Igaunijā
Staiceles skolēni un pedagoģes iepazīst keramikas grupas radošās aktivitātesAndas TIMERMANES foto

Staicelieši apmeklē Hēdemēstes vidusskolu Igaunijā

No 6. līdz 10. februārim Staiceles pamatskolas audzēknes Estere Kalniņa, Samanta Jauga, Ivonna Ristameca, Paula Šestakova un Evita Sanija Treiliņa kopā ar skolotājām Vizmu Lūsi un Andu Timermani devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Hēdemēstes vidusskolu – mūsu partnerskolu Igaunijā, lai īstenotu projektu «Draudzības nedēļa ar partnerskolu» («Friendship week with partnerschool»).

Vairāk...
28.02.2023. (Laila PAEGLE)

Pociemā – «Gada ieskaņas kauss novusā»

Sestdien Pociema kultūras namā risinājās sacensības «Gada ieskaņas kauss novusā». Tajās startēja 61 dalībnieks, jaunākajai bija vien 12 gadu. Kuplā pulkā ieradās pašu novada spēlētāji, taču bija arī novusa entuziasti ne tikai no Vidzemes, bet daudz tālākām vietām, pat Daugavpils un Igaunijas.

Vairāk...

Aptauja

Vai jums ir veicies loterijās?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks