Abonēt ir izdevīgāk
26.05.2023. (Ivita RENCE)
Lustīgi nosvinēts Reņģēdāju festivāls Salacgrīvā
Dzintris Kolāts aizrautīgi stāsta par svētku norisi, bet Olgs nevar vien sagaidīt, kad "ies vaļā" reņģēdāju izdarībasIvitas RENCES foto

Lustīgi nosvinēts Reņģēdāju festivāls Salacgrīvā

Sestdienā Salacas labajā krastā Salacgrīvā jau no paša rīta valdīja liela rosība. No tuvākas un tālākas apkaimes bija sabraukuši gan tirgotāji, gan svētku svinētāji. Kad upes malā pie jahtu piestātnēm rindā sāk stāties ļaudis ar spainīšiem un iztālēm bija redzama pirmā zvejas laiva, tapa skaidrs, ka izdaudzinātais Reņģēdāju festivāls jau klāt!

Vairāk...
26.05.2023. (Ilva BIRZKOPE)
Oša kokam ir mūžīga vērtība un izturība
Oša koka bluķu autors Edijs Smilga pie saviem darbiem Tūjas viesu namā «Garoza»Ilvas BIRZKOPES foto

Oša kokam ir mūžīga vērtība un izturība

Tūjietis Edijs SMILGA dzīvi pie jūras sauc par idilli, tomēr atzīst, ka darāmo darbu arī ir daudz. Pirms trim gadiem viņš atradis sev jaunu aizraušanos – sācis izgatavot oša koka bluķus, ko piedāvā platformā «instagram» ar nosaukumu «_se_bluķi». Caur turieni interesenti arī viņu parasti sameklē, bet citkārt nostrādā reklāma no mutes mutē.

Vairāk...
26.05.2023. (Laila PAEGLE)

«Limbažu fonds» aicina atbalstīt latviešu valodas kursus ukraiņiem

Jau ceturto mēnesi nodibinājums «Limbažu fonds» organizē latviešu valodas kursus mūspusē dzīvojošajiem ukraiņu bēgļiem. Mācības, ko pārsvarā apmeklē šeit nokļuvušās sievietes un daži jaunieši, notiek Limbažu Galvenās bibliotēkas telpās, bet nodarbības vada skolotāja Ilga Rostoka.

Vairāk...
26.05.2023. (Laila PAEGLE)
Limbažu vidusskola atjauno sadarbību ar Ālenes skolu Vācijā
Limbažu vidusskolas delegācija kopā ar sadarbības projekta koordinatoriem pie Ālenes skolas Vācijā

Limbažu vidusskola atjauno sadarbību ar Ālenes skolu Vācijā

No 9. līdz 14. maijam Limbažu vidusskolas direktors Ziedonis Rubezis, vācu valodas skolotāja Māra Lapiņa, septītklasnieki Kristofers Jefuni, Magnuss Lācis, Aleks Dezmonds un Terēze Drozdeka, 9. klases skolēni Kate Upmale, Anete Kalniņa un Ričards Bezbailis, arī piektklasnieks Edvards Rubezis apmeklēja sadarbības partnerus Ālenes skolā («Fritz-Winter Gesamtschule Ahlen»), kas atrodas Ziemeļreinas-Vestfālenes federālajā zemē Vācijā.

Vairāk...
26.05.2023. (Līga LIEPIŅA)

Pociema skolā ieinteresētā biedrība tiekas ar novada domes priekšsēdētāju

Nedēļas sākumā biedrības «Vislatvijas Limbaži» valdes locekļi Modris Ripītis un Vineta Vita Jejsa tikās ar Limbažu novada domes priekšsēdētāju Dagni Straubergu, lai pārrunātu savu interesi darboties kādreizējā Friča Bārdas Pociema pamatskolā un to nomāt.

Vairāk...
26.05.2023. (Līga LIEPIŅA)

Staiceles «Draugu dārza» pārstāvji apmeklē plašu nozares izstādi

Hannoverē Vācijā pēc četru gadu pārtraukuma klātienē norisinājās plaša kokapstrādes iekārtu un mežsaimniecības tehnikas izstāde «Ligna 2023». Uz starptautisko pasākumu uzzināt nozares jaunumus un rast jaunus kontaktus devās arī Staiceles SIA «Draugu dārzs» valdes loceklis Māris Siktārs ar kolēģiem no šī kokapstrādes uzņēmuma.

Vairāk...
26.05.2023. (Ilva BIRZKOPE)

«Ulubelei» būs jauni tautastērpi

Liepupes pagasta tautas nama deju kolektīvs «Ulubele», ko vada Jānis Trezuns, jau pavisam drīz tiks pie jauniem tautastērpiem pilnā komplektācijā. Uz to gaidīts ļoti ilgi.

Vairāk...
26.05.2023. (Ilva BIRZKOPE)
«Kamolītis» un «Putni» folkloras svētkos Cesvainē
Limbažu vidusskolas «Kamolītis» svētku gājienāJanas JENERTES foto

«Kamolītis» un «Putni» folkloras svētkos Cesvainē

Pagājušās nedēļas nogalē Cesvainē divas dienas norisinājās 39. Bērnu un jauniešu folkloras svētki «Pulkā eimu, pulkā teku». Tajos satikās vairāk nekā 1000 dalībnieku no visas Latvijas. Kā ierasts, piedalījās arī mūspuses kopas – Limbažu vidusskolas «Kamolītis» un Lēdurgas kultūras nama «Putni».

Vairāk...
26.05.2023. (Ivita RENCE)
Rakstnieks Andris Kalnozols viesojas Salacgrīvā
Klausoties Andra Kalnozola emocionālajā stāstījumā, salacgrīvieši ne tikai tuvāk iepazina grāmatas autoru, bet varēja uzklausīt arī pa kādai vērtīgai atziņaiIvitas RENCES foto

Rakstnieks Andris Kalnozols viesojas Salacgrīvā

Salacgrīvas bibliotēkā aizsācies jaunais, Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītais sarunu cikls «Atstarotā gaisma», kurā ciemos plānots aicināt pērngad lasītākos rakstniekus. Viens no tādiem ir grāmatas «Kalendārs mani sauc» autors Andris Kalnozols, kurš pazīstams arī kā dramaturgs, režisors un aktieris.

Vairāk...
Līgo piedāvājums

Aptauja

No jūlija neatdalāmie plastmasas pudeļu un tetrapaku korķi ES valstīs obligāti. Ko par to domājat?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks