Umurgas garāža
24.03.2023.
Aptauja «Eksāmeni – zināšanu un prasmju pārbaude»

Aptauja «Eksāmeni – zināšanu un prasmju pārbaude»

Aicinām piedalīties aptaujā par eksāmeniem – par gadu simtiem tik ierasto skolēnu, arī studentu zināšanu un prasmju pārbaudi, kas laikā gaitā tomēr mainās. Un mainās arī mūsu attieksme pret to nozīmi.

Vairāk...
24.03.2023. (Anna BABRE, «Gjensidige Latvija» sabiedrisko attiecību pārstāve)
Kā sagatavoties skriešanas sezonai?

Kā sagatavoties skriešanas sezonai?

Līdz ar pirmajiem siltajiem saules stariem un pavasara vēstnešiem tuvojas arī virkne garo distanču skriešanas sacensību. Jebkurai sportiskajai aktivitātei, ko neveicam ikdienā, īpaši, ja ieturēta ilgāka pauze, piemēram, ziemas sezonā, nepieciešams sagatavoties, pakāpeniski pieradinot savu ķermeni pie slodzes.

Vairāk...
24.03.2023. (Līga LIEPIŅA)

Atbalsta akcija «Dzija Ukrainai»

Ojārs Zvejnieks no Mērniekiem, sadarbojoties ar uzņēmumu «Limbažu Tīne» un kapelānu Elmāru Pļaviņu, aicina iesaistīties atbalsta akcijā «Dzija Ukrainai». Tās laikā līdz Lieldienām iecerēts savākt vilnas dziju, lai nogādātu uz karā ierauto Ukrainu.

Vairāk...
Aprūpe dzīvesvietā
24.03.2023. (Laila PAEGLE)

Medaļas Eiropas speciālo skolu olimpiādē Igaunijā

Igaunijas ziemas sporta centrā Otepē Valgas apriņķī risinājās Eiropas Speciālo skolu olimpiāde slēpošanā («Special olympics European cross country skiing Otepaa 2023»). Latvijas komandas sastāvā tajā startēja arī Limbažu novada speciālās pamatskolas astotklasnieks Ārons Burkēvičs.

Vairāk...
24.03.2023. (Linda TAURIŅA)

Limbažos – vitrāžu izstāde un darbnīca ar turpinājumu

Limbažu uzņēmējdarbības atbalsta centra telpās Burtnieku ielā 2 līdz aprīļa vidum bez maksas apskatāma Ilzes Apines stikla vitrāžu izstāde «Iemirdzēt pavasari». Savukārt tiem, kuri paši vēlējās radīt savu vitrāžu, pagājušonedēļ bija iespēja piedalīties meistarklasē.

Vairāk...
24.03.2023. (Aiga EVERTOVSKA)

Noslēgusies Dziesmu un deju svētku dalībnieku reģistrēšanās

Noslēgusies XXVII Vispārējo latviešu dziesmu un XVII deju svētku dalībnieku elektroniskā reģistrācija. Šogad pirmo reizi tā notika īpaši veidotā lietotnē, un divu nedēļu laikā tajā datus par sevi iesnieguši 40 892 potenciālie dalībnieki. No tiem 15 809 ir koristi un 16 848 dejotāji.

Vairāk...
Kinokupols
24.03.2023. (Gints ŠĪMANIS)
Svētciemā iezīmē Pasaules ūdens dienu
Mirklis no tikšanās Svētciema bibliotēkāJustīnes BOROZDINAS foto

Svētciemā iezīmē Pasaules ūdens dienu

Pasaules ūdens dienā 22. martā salacgrīviešu bibliokuģis «Krišjānis Valdemārs» viesojās Svētciema bibliotēkā sarunu vakarā, lai, kopīgi baudot pavasarīgo zemes dzirkstošo veldzi – spirdzinošās kļavu sulas –, diskutētu par ūdeņu tīrību, jūras resursiem un piekrastnieku dzīvi starp nozvejas kvotām un zivju nabadzību.

Vairāk...
24.03.2023. (Aiga EVERTOVSKA)

Aizvadīts Limbažu deju apriņķa kolektīvu kopmēģinājums

Gatavojoties Dziesmu un deju svētkiem un repertuāra pārbaudes skatei, Limbažu sporta hallē notika mūspuses deju kolektīvu kopmēģinājums. Tajā Limbažu deju apriņķa virsvadītāja Taiga Ludborža aicināja jauniešu, vidējās paaudzes un senioru kolektīvus atrādīt, kā apgūts gaidāmo svētku repertuārs.

Vairāk...
24.03.2023. (Linda TAURIŅA)

Novadā gatavojas ķert Lieldienas

Mūspusē jau desmito reizi notiks pasākums «Pakaļdzīšanās Lieldienām». Ikviens, īpaši ģimenes ar bērniem, varēs apmeklēt interesantas vietas un piedalīties tematikai atbilstošās aktivitātēs. Tās būs saistītas ar Lieldienu tradīcijām, izdarībām, spēlēm, ierasti ir iespēja arī degustēt kaut ko garšīgu.

Vairāk...

Aptauja

Iestājies astronomiskais pavasaris. Vai to izjūtat?

Regulārais maksājums

Reklāma

Vidzemes veterinārais serviss
ArhīvsDarba laiks