SIA «Erkul»
24.01.2023. (Linda TAURIŅA)
Limbažu novada fotomaratons noslēdzies
Limbažu novada 2022. gada fotokonkursa uzvarētāji pozē kopā ar tā rīkotājiem un atbalstītājiem. Andrejs Komarovs (no labās), Ingus Evertovskis, Agnis Šmits, Gatis Vilbrants, Ginta Ažuka un Dagnis StraubergsBeātes KOŽINAS foto

Limbažu novada fotomaratons noslēdzies

Noslēdzies Limbažu fotokluba un novada pašvaldības kopīgi rīkotais konkurss. Tas ilga visa gada garumā, tāpēc noteikti varētu kvalificēties maratona titulam. Fotogrāfiem bija 12 reizes jāizdomā un jāsagatavo tēmai atbilstoši darbi.

Vairāk...
24.01.2023. (Ieva OZOLA)
Laboratorijas – neatsverams palīgs slimību diagnostikā
E. Gulbja laboratorijā Limbažu slimnīcā par pacientiem gādā pieredzējušās medicīnas māsas Vera Skipore (no kreisās) un Ingrīda Birzniece. Savukārt Centrālās laboratorijas filiāļu tīkla un tehniskā departamenta direktors Pjotrs Harlamovs un klientu apkalpošanas vadītāja Solvita Antipova lepojas ar uzņēmumā strādājošajām māsiņām, tostarp Limbažu filiāles darbinieci Martu Ozolu (vidū)Ievas OZOLAS foto

Laboratorijas – neatsverams palīgs slimību diagnostikā

Ja runa ir par veselību, atbildes uz daudziem jautājumiem sniedz analīžu rezultāti. Tie par katru cilvēku pastāsta to, ko ar neapbruņotu aci nevar saskatīt, un palīdz ārstiem veikt pacientu diagnostiku un izvēlēties atbilstošāko terapijas veidu. Limbažos paralēli darbojas E. Gulbja laboratorija (EGL) un Centrālā laboratorija (CL).

Vairāk...
24.01.2023. (Ivita RENCE)
Draudzīga sadziedāšanās Ainažos
Jauktie kori kopā ar saviem vadītājiem. No kreisās – Jānis Liepiņš-Keišs (Ozolnieku «Līga»), Dace Reinika («Tērvete»), Arta Zunde (Liepupes «Pernigele») un Reinis Maurītis (Ainažu «Krasts»)

Draudzīga sadziedāšanās Ainažos

Sestdien Ainažu kultūras namā kopā sanāca dziedātāji ne tikai no Limbažu novada, bet arī no attālākām Latvijas vietām. Koncertu «Pretī Dziesmu svētkiem» ieskandināja četri jauktie kori: «Krasts» no Ainažiem, «Pernigele» no Liepupes, «Līga» no Ozolniekiem un «Tērvete» no Dobeles novada.

Vairāk...
Auto pārvadājumi
24.01.2023. (Līga LIEPIŅA)
Jaungada karnevālā Viļķenē valdīja satikšanās prieks
Masku parādē Jaungada karnevālā Viļķenē uzvaru svinēja Kāršu dāma (attēlā kopā ar savu pavadoni). Masku valkātāju personības gan tā arī palika apslēptasIntas TARASOVAS foto

Jaungada karnevālā Viļķenē valdīja satikšanās prieks

Arī Viļķenes kultūras namā šomēnes aizvadīts tradicionālais Jaungada karnevāls, kam uz pāris gadiem tāpat kā daudziem citiem plašiem pasākumiem bija uzlikta pauze. Vietējā kultūras nama vadītāja Dita Rulle vērtēja, ka sarīkojumā valdīja satikšanās prieks un vēlme svinēt.

Vairāk...
24.01.2023. (Linda TAURIŅA)

Nodokļu paziņojumus vēlams saņemt elektroniski

Limbažu novada pašvaldība aicina nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksātājus, kuriem līdz šim paziņojumus piegādāja uz pastkastītēm, izmantot iespēju tos turpmāk saņemt elektroniski. Varianti ir divi – e-pasta vēstule vai portāla www.epakalpojumi.lv iespējas.

Vairāk...
24.01.2023. (Ance ROZĪTE, VP Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste)
Valsts policija aicina: – Ir ziema – esi uzmanīgs!

Valsts policija aicina: – Ir ziema – esi uzmanīgs!

Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonas, veicot satiksmes uzraudzību, pēdējā laikā bieži novērojušas, ka arvien vairāk gājēju ir piemirsuši parūpēties par savu drošību diennakts tumšajā laikā. Jāuzsver – lai gājēji būtu pietiekami labi pamanāmi citiem satiksmes dalībniekiem, ir jāņem vērā vairāki noteikumi.

Vairāk...
24.01.2023. (Linda TAURIŅA)

Limbažnieks sāk krāt punktus Olimpiskajām spēlēm

Aizvadītajā nedēļā Latvijas vadošais konkūrists limbažnieks Kristaps Neretnieks, startējot sacensībās Abū Dabī, pirmās dienas augstākajā maršrutā izcīnīja pārliecinošu dubultuzvaru. Līdz ar to viņš guvis pirmos punktus jaunajā olimpiskās kvalifikācijas ciklā.

Vairāk...
24.01.2023. (Aiga EVERTOVSKA)

Turpinās gatavošanās Limbažu astoņsimtgades svinībām

Kā zināms, viens no notikumiem Limbažu novadā, ar ko iezīmējas šis gads, ir Limbažu 800. jubileja. Nozīmīgajai gadskārtai uzmanība pievērsta jau kādu laiku, un esam jau rakstījuši, ka svētku aktivitātes plāno īpaši izveidota darba grupa, ko vada novada Kultūras pārvalde un tajā iekļauti dažādu jomu darbinieki no vairākām pilsētas iestādēm.

Vairāk...
24.01.2023. (Aiga EVERTOVSKA)

Atklāts «Kilograms kultūras» fināla balsojums

Sācies Latvijas sabiedrisko mediju gada balvas «Kilograms kultūras 2022» fināla balsojums. Finālā iekļuvuši arī vairāki ar mūspusi saistīti nominanti.

Vairāk...

Aptauja

Vai esat mierā ar jaunizveidoto Latvijas valdību?

Regulārais maksājums

Reklāma

Godly Play nodarbības
ArhīvsDarba laiks