Abonēt ir izdevīgāk
22.09.2023. (Linda TAURIŅA)
«Spēlesprieks» – atzīšanās mīlestībā teātrim trīs dienu garumā
Ausekļa Limbažu teātra aktrise Indra Ābele, vadot ekskursiju ar teātra elementiem. Festivālā «Spēlesprieks» viesiem rādīja ne vien izrādes, bet arī pilsētuLindas TAURIŅAS foto

«Spēlesprieks» – atzīšanās mīlestībā teātrim trīs dienu garumā

Aizvadītās nedēļas beigās Limbažos notika 17. starptautiskais teātra festivāls «Spēlesprieks». Tā programma bija bagātīga – ar 16 kolektīvu 17 izrādēm un dažādiem citiem notikumiem (kopumā 20). Festivāla dienas nebija vieglas skatītājiem, kuriem nācās izvēlēties starp vairākām izrādēm, kas vienlaikus notika Teātra mājā, kultūras namā, kā arī Bērnu un jauniešu centrā.

Vairāk...
22.09.2023. (Laura IRMEJA)
Saruna par "zaļo kursu" un "zaļo zeltu" Salacgrīvas ostā
Salacgrīvas ostas pārvaldnieks Ivo Īstenais tiecas pretī "zaļākai" nākotneiLauras IRMEJAS foto

Saruna par "zaļo kursu" un "zaļo zeltu" Salacgrīvas ostā

Ar Salacgrīvas ostas pārvaldnieku Ivo Īsteno pārrunājām ostas darbību, šībrīža aktualitātes un nākotnes ieceres. Tagad, kad ir noslēdzies Eiropas Savienības (ES) projektu periods, īpaši redzamas aktivitātes nenotiek. Ir īstenoti projekti un piešķirtās gana lielās investīcijas izmantotas, tādēļ šobrīd šeit ir laiks nelielai atelpai.

Vairāk...
22.09.2023. (Edmunds IMŠA)
Bīriņu dzērveņu audzētājs uzvar ministrijas ierēdņus, iespējams, vērsīsies Eiropas Prokuratūrā
Andra Anša Špata audzētās ogas ļoti palīdz sirds un vēža slimniekiem. Tādēļ dzērveņu vīrs vēlas to audzēšanu attīstīt un paplašinātEdmunda IMŠAS foto

Bīriņu dzērveņu audzētājs uzvar ministrijas ierēdņus, iespējams, vērsīsies Eiropas Prokuratūrā

Bīriņu dzērveņu audzētāja Andra ­Anša Špata divus gadus ilgusī juridiskā cīņa pret Zemkopības ministrijas ierēdņu lēmumu, ar ko atteikts finanšu atbalsts viņa projektiem, beigusies ar dzērveņu vīra triumfējošu uzvaru. Tas nozīmē, ka Latvijā briest vēl viens pamatīgs skandāls par Eiropas naudas sadali.

Vairāk...
22.09.2023. (Laila PAEGLE)

Lādezera pamatskola tiek pie 5000 eiro finansējuma sportam

Lādezera pamatskolā jaunais mācību gads iesācies ar patīkamu notikumu – iegūti 5000 eiro sporta dzīves uzlabošanai. Tas ir finansējums no «Latvijas Loto» organizētās interaktīvās momentloterijas «Sporto visi». Kā zināms, tajā ir nosacījums, ka šādu atbalstu saņem kāda no Latvijas Olimpiskās komitejas projekta «Sporto visa klase» dalībniecēm, kas ir ģeogrāfiski vistuvākā iknedēļas loterijas galvenā laimesta ieguvēja dzīvesvietai.

Vairāk...
22.09.2023. (Ilva BIRZKOPE)
Vidrižniece Rīgā prezentē savu dzejas un stāstu grāmatu
Miera Kūpa kopā ar savu vīru Rihardu Čerkovski, kurš vadīja viņas grāmatas «Nakts mani zog» prezentācijas pasākumu klubā «Hamlets»

Vidrižniece Rīgā prezentē savu dzejas un stāstu grāmatu

Rīgā, teātrī-džeza klubā «Hamlets», nesen norisinājās vidrižnieces Mieras Kūpas jaunā dzejoļu un stāstu krājuma «Nakts mani zog» prezentācija. To vadīja viņas dzīvesbiedrs Rihards Čerkovskis, bet īpašo noskaņu piešķīra pianists Aigars Paulis. Viņu sadarbībai atradusi caur «Instagram».

Vairāk...
22.09.2023. (Līga LIEPIŅA)
Novada jaunieši tiekas ar bokseri  Mairi Briedi
Boksa kluba «Limbaži» Alojas un Limbažu grupu bērni un jaunieši, viņu treneris un vecāki kopā ar profesionālo bokseri Mairi Briedi

Novada jaunieši tiekas ar bokseri Mairi Briedi

Sestdien Olimpiskā centra «Limbaži» sporta hallē boksa kluba «Limbaži» Alojas un Limbažu grupu audzēkņi tikās ar profesionālo bokseri Mairi Briedi. Iespēju satikties ar godalgoto sportistu saviem audzēkņiem un arī viņu vecākiem sarūpēja boksa kluba jaunais treneris Niks Nazā­rovs.

Vairāk...
22.09.2023. (Sarmīte FRĪDENFELDE, Alojas pilsētas bibliotēkas vadītāja)
Alojā viesojās dzejniece un tulkotāja Inese Paklone
Inese Paklone mazajiem alojiešiem lasīja savus dzejoļus no krājuma «Zvēru barošana»Anetes FRĪDENFELDES foto

Alojā viesojās dzejniece un tulkotāja Inese Paklone

Ar Alojas Ausekļa vidusskolas 1.–3. klašu skolēniem tikās Inese Paklone, kura lasītājiem ir pazīstama ne tikai kā rakstniece, bet arī kā bērnu grāmatu tulkotāja (no nīderlandiešu valodas iztulkojusi vairāk nekā 20). Mazie lasītāji var iepazīt autores uzrakstītās bērnu grāmatas «Ziemassvētku zāģītis», «Latvijas dzimšanas dienas sala», «Okeāns un tuksnesis», «Es picas brālēnu cepu» un «Cīņas olu Lieldienas».

Vairāk...
22.09.2023. (Laura IRMEJA)
Salacgrīvā 41. reizi skrējiens ved pāri trīs tiltiem
Pirmais Salacgrīvas tilts pārvarētsLauras IRMEJAS foto

Salacgrīvā 41. reizi skrējiens ved pāri trīs tiltiem

16. septembrī jau 41. gadu Salacgrīvā norisinājās skrējiens «Trīs tilti». Tas pulcēja 137 dažādu vecumu dalībniekus.

Vairāk...
22.09.2023. (Regīna TAMANE)
Aidā uz Augustes iedvesmas dārzu!
Laura Dance dārzu veido nevis pēc kādiem priekšrakstiem, bet savām sajūtāmRegīnas TAMANES foto

Aidā uz Augustes iedvesmas dārzu!

No sirds visiem iesaku paviesoties Augustes iedvesmas dārzā Sējas pagasta «Strautiņos», gandrīz uz Limbažu un Saulkrastu novada robežas. Un iemeslu tam ir gana daudz. Tā ir iespēja redzēt aptuveni 2000 hortenziju un brīnumskaistas dālijas, pie tam pašā plaukumā. Baudīt begoniju upi.

Vairāk...

Aptauja

Vai jums ir veicies loterijās?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks