Kinokupols
20.01.2023. (Līga LIEPIŅA)
"Mēs jūtam, ka esam vajadzīgi"
Ziedoto lietu centra «Gūt var dodot» pārstāvji Anita Lāce (no kreisās), Baiba Kaļinka, Kate Repina un Zigurds LācisLīgas LIEPIŅAS foto

"Mēs jūtam, ka esam vajadzīgi"

Biedrības «Iespēja visiem» ziedoto lietu centra «Gūt var dodot» pārstāves Kate Repina un Baiba Kaļinka jūt, ka ir vajadzīgas. Viņām piebalso arī Baibas vecāki Anita un Zigurds Lāči, kuri, sākumā lūgti talkā uz laiku, nu jau ar visu sirdi iesaistījušies šajā palīdzības kustībā.

Vairāk...
20.01.2023. (Laila PAEGLE)
Risinājumu var atrast ikvienai problēmai, ja vien visi iesaistītie sadarbojas
Salacgrīvas vidusskolas speciālā pedagoģe Agne Berga kopā ar saviem iedvesmo­tājiem – pašas trim bērniem – augstskolas izlaidumā

Risinājumu var atrast ikvienai problēmai, ja vien visi iesaistītie sadarbojas

Pēdējos gados vārdi "iekļaujošā izglītība" vairs neizskan tikai pedagogu sarunās, bet arī citās auditorijās, šo jēdzienu lieto vecāki. Sākam skaidrāk apjaust, ka katrs bērns ir citādāks un nereti, lai viņš attīstītu savas spējas un prasmes, nepieciešamas dažādas pieejas. Lai sniegtu skolēniem, viņu vecākiem un pedagogiem visaptverošu palīdzību, izglītības iestādēs svarīgs ir atbalsta komandas darbs.

Vairāk...
20.01.2023. (Aiga EVERTOVSKA)
Ar aizrautību par sava pagasta vēstures saglabāšanu
Vidrižu bibliotēkas vadītāja Aleta Kalniņa rāda vienu no saviem "kovidlaika" novadpētniecības projektiem – baronu Budbergu ciltskokuAigas EVERTOVSKAS foto

Ar aizrautību par sava pagasta vēstures saglabāšanu

Vidrižu bibliotēkas vadītāja Aleta KALNIŅA pērnā gada nogalē saņēma Limbažu novada pašvaldības apbalvojumu un titulu «Gada cilvēks» par pagasta vēstures saglabāšanu. Vidrižu sabiedriskajā dzīvē viņa iesaistījusies vienmēr, bet bibliotēkā strādā septīto gadu.

Vairāk...
20.01.2023. (Ilze ŠVARCA, Umurgas pamatskolas direktores vietniece audzināšanas jomā)
Umurgas pamatskolā sāk dienu ar Latvijas medus karoti vienu
Skolotāja un dravniece Sanita Krūmiņa "medus brokastīs" skolēnus iepazīstināja ar daudziem interesantiem faktiem par bitēm un biškopjiem

Umurgas pamatskolā sāk dienu ar Latvijas medus karoti vienu

Akciju «Eiropas medus brokastis», lai popularizētu biškopību, bišu nozīmi dabā un cilvēka dzīvē, pirms 15 gadiem aizsāka Slovēnijas biškopji. Pēc ilgāka laika nu jau atkal klātienē arī Latvijas skolās notiek šāda sociāli izglītojoša akcija. Liels bija daudzu Umurgas pamatskolēnu pārsteigums, uzzinot, ka viņu skolotāja Sanita Krūmiņa līdztekus pedagoģiskajam darbam jau septiņus gadus veic dravnieces pienākumus.

Vairāk...
20.01.2023. (Aiga EVERTOVSKA)
Limbažu kultūras nama pašdarbnieki atkal tikās ballē
Limbažu kultūras nama amatiermākslas kolektīvu vadītāji tradicionālajā ballē sacentās «Dziesmu duelī». To vadīja Baiba Sipeniece-Gavare (no labās), Normunds Jakušonoks un Uldis Marhilevičs (priekšā)Guntara VĪTOLA foto

Limbažu kultūras nama pašdarbnieki atkal tikās ballē

Sestdien Limbažu kultūras namā notika tradicionālā pašdarbnieku balle. Kultūras nama direktore Arta Zunde pastāstīja, ka tā bijusi kupli apmeklēta un aizvadīta līksmā un pozitīvā gaisotnē. Bijis jūtams klātesošo prieks par šo iespēju pēc "kovidlaika" ierobežojumiem.

Vairāk...
20.01.2023. (Ieva OZOLA)
Pārmaiņas tuvplānā: "Noziegums un sods"
VP VRP Rietumvidzemes iecirkņa 3. grupas galvenā inspektore Zane Ozoliņa stāsta, ka gads allaž iesākas ar krimināllietu inventarizāciju. Vidēji viena Limbažos strādājoša izmeklētāja lietvedībā tādu ir 200–300Ievas OZOLAS foto

Pārmaiņas tuvplānā: "Noziegums un sods"

Ja izdarīts noziedzīgs nodarījums, sāk darboties vērienīgs mehānisms – kriminālprocess. Tajā notiekošo, procesa virzību veicinošos vai bremzējošos faktorus un iesaistīto valsts iestāžu un to amatpersonu darba specifiku secīgi skaidro Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa, Vidzemes prokuratūras un Vidzemes rajona tiesas pārstāvji.

Vairāk...
20.01.2023. (Ivars ZVIEDRIS, dokumentālists)

Liepupe būs kino ciems

Vasaras vidū sāku iepazīt Liepupi. Pirmo reizi tur iebraucot, satiku kundzi, kura pa dārzu gaiņāja vistas. Pajautāju, vai nevar nopirkt olas. Andele sanāca! Braucu tālāk un satiku kādu sievieti pie veikala. Nākamajā pusstundā veikala stāvlaukumā daudz ko uzzināju par Liepupes ciemu.

Vairāk...
20.01.2023. (Loreta KALNIŅA, «Visas iespējas» komunikācijas projektu vadītāja)
Kā jauniešiem atrast darbu?

Kā jauniešiem atrast darbu?

Katrs desmitais jaunietis vecumā no 15 līdz 29 gadiem ne strādā, ne mācās. To apliecina Centrālās statistikas pārvaldes dati, un pēdējo trīs gadu laikā šo jauniešu īpatsvars tikai pieaug. 

Vairāk...
20.01.2023. (Ivita RENCE)
Darbs ar bērniem palīdz justies jaunam un enerģiskam
Kaspars Močāns

Darbs ar bērniem palīdz justies jaunam un enerģiskam

Ar gaviļnieku Kasparu Močānu, kurš šodien svin dzimšanas dienu, tiekamies Salacgrīvas jahtotāju servisa ēkā Bura. Ziemas periodā īpaši aprīkotajā sporta zālē viņš trenē airētājus, bet, iestājoties siltākam laikam, kopā ar jaunajiem laivotājiem dodas pārbaudīt izturību blakus esošās Salacas ūdeņos.

Vairāk...
Pirts komplekss Gaismas SPA

Aptauja

Vai rūpējaties par ugunsdrošību savā mājoklī?

Regulārais maksājums

Reklāma

Uzdāvini abonementu!
Arhīvs