Kinokupols
18.01.2023. (Linda TAURIŅA)
Sporta zālēs janvāris ir īpašs mēnesis
Limbažu peldbaseina trenažieru zāles fitnesa treneri Nauris Svilāns (priekšplānā) un Jānis Rudzītis demonstrē, ka viņi par to, kā pareizi jāsporto, var ne tikai runāt, bet arī rādīt priekšzīmiLindas TAURIŅAS foto

Sporta zālēs janvāris ir īpašs mēnesis

Runā, ka interese par sportiskām aktivitātēm nekad nav tik liela kā janvārī. Aug pieprasījums pēc trenažieru zāļu abonementiem un dažādām nodarbībām. Tas mudina domāt, ka cilvēki ir apņēmušies sākt jaunu, sportiskāku dzīvi, kļūt veselīgākiem un skaistākiem. Mēģinājām noskaidrot, vai arī Limbažos dabā novērojams šāds fenomens. Izrādījās – jā.

Vairāk...
18.01.2023. (Linda BROKA, ViA sabiedrisko attiecību speciāliste)

Piedāvā ViA Zināšanu un tehnoloģiju centrs

Ikvienam ir iespēja Vidzemes Augstskolas (ViA) Zināšanu un tehnoloģiju centrā (ZTC) apmeklēt mūžizglītības kursus, kā arī izmantot Atvērtās universitātes iespējas. Februārī sāksies studiju otrais semestris.

Vairāk...
18.01.2023. (Aiga EVERTOVSKA)
Vidrižnieces Līgas rokdarbi – savam un citu priekam
Vidrižu bibliotēkas apmeklētājus šomēnes iepriecina Līgas Riekstas košie rokdarbi. Starp tiem arī viņas pirmais lakats, kas tapis pirms vairāk nekā 40 gadiemAigas EVERTOVSKAS foto

Vidrižnieces Līgas rokdarbi – savam un citu priekam

Vidrižu bibliotēkā līdz janvāra beigām skatāma Līgas RIEKSTAS rokdarbu izstāde «Es pacēlu pūra vāku», kurā izstādīts 71 darbs. Uzmanību visvairāk piesaista tamborētās segas košās krāsās, kas izmantojamas kā gultas un krēslu pārklāji. Tās papildina spilveni, lakati, šalles, mežģīņotas galdsedziņas un citi darinājumi.

Vairāk...
18.01.2023. (Kitija BALCARE, LOB komunikācijas speciāliste)
Aicina piedalīties gada putna zīmējumu konkursā

Aicina piedalīties gada putna zīmējumu konkursā

Latvijas Ornitoloģijas biedrība izziņo 2023. gada putna zīmējumu konkursu «Lakstīgalas dziesma Ukrainai». Līdz 31. maijam tajā aicināts piedalīties ikviens interesents neatkarīgi no vecuma vai mākslinieka prasmēm.

Vairāk...
18.01.2023. (Linda TAURIŅA)

Dome atbalsta nākotnes tehnoloģiju ienākšanu novadā

Limbažu novada pašvaldība parakstījusi nodoma protokolu ar uzņēmumu SIA «MP Industries» par atbalstu ūdeņraža uzpildes stacijas izveidei Limbažu novada teritorijā. Nekādas juridiskas vai finansiālas saistības gan noslēgtais līgums neparedz.

Vairāk...
18.01.2023. (Aiga EVERTOVSKA)

«Dejas balvai» nominēti vairāki ar mūspusi saistīti uzvedumi

Izvērtējot pēdējo divu gadu dejas notikumus, izvirzīti «Dejas balvas 2021–2022» nominanti. Kategorijā «Uzdrīkstēšanās dejas mākslā» nominēts koncertuzvedums «Dziesma dejo. Deja skan», kura idejas autors un producents ir limbažnieks, Tautas deju ansambļa «Katvari» vadītājs Edžus Arums.

Vairāk...
18.01.2023. (Laila PAEGLE)

Nodibinājums «Limbažu fonds» turpina palīdzēt ukraiņiem

Pērnā gada nogalē nodibinājums «Limbažu fonds» saņēma 69 veikala «Maxima Latvija» dāvanu kartes – katru 100 eiro apmērā, lai varētu atbalstīt ukraiņu bēgļu ģimenes, kas pie mums radušas patvērumu no kara.

Vairāk...
18.01.2023. (Linda TAURIŅA)

Katrai no 119 Limbažu ielām – savs fotogrāfs

Limbažu fotokluba biedri un atbalstītāji apņēmušies šī gada garumā iemūžināt visas pilsētas ielas. Viņi centīsies fiksēt, kādas tās izskatās dažādos gadalaikos, pamanīt pārmaiņas un būt klāt notikumos. Šādu izaicinājumu fotogrāfi sev izvēlējušies, jo regulāri doties bildēt ar noteiktu uzdevumu ir labs treniņš.

Vairāk...
18.01.2023. (Līga LIEPIŅA)
Improvizācijas leļļu teātra studija «ILze» gadu sāk darbīgi
Improvizācijas leļļu teātra studijas «ILze» saimniece Ilze Ukina izrāda savas skaistās lelles viesiem no RīgasMārītes ŠĒMANES foto

Improvizācijas leļļu teātra studija «ILze» gadu sāk darbīgi

Sestdien improvizācijas leļļu teātra studijas «ILze» saimniece Ilze Ukina un viņas māsa Mārīte Šēmane pie sevis Limbažos, Burtnieku ielā 2 uzņēma ciemiņus no Rīgas puses – invalīdu biedrību «Aizvējš». Vispirms viņas izspēlēja leļļu izrādi, tad parādīja studijas lelles un dalījās to dzīvesstāstos.

Vairāk...
Pirts komplekss Gaismas SPA

Aptauja

Vai rūpējaties par ugunsdrošību savā mājoklī?

Regulārais maksājums

Reklāma

Uzdāvini abonementu!
Arhīvs