Abonēt ir izdevīgāk
17.05.2023. (Laila PAEGLE)
Limbažos šopavasar īpaša Ģimeņu sporta diena
Svētdien Limbažu Vienības parkā atkal risinājās Ģimeņu sporta dienas aktivitātesLailas PAEGLES foto

Limbažos šopavasar īpaša Ģimeņu sporta diena

Svētdien Limbažos bija tradicionālā Ģimeņu sporta diena «Mammu, tēti – sportosim!». Atklājot pasākumu, Olimpiskā centra (OC) «Limbaži» valdes priekšsēdētāja Baiba Martinsone atzina, ka šoreiz tā tomēr ir īpaša – sakrīt ar Mātes dienu, turklāt var svinēt apaļu gadskārtu. Pirmoreiz šādas aktivitātes Limbažos notika 2013. gadā.

Vairāk...
17.05.2023. (Dace VILEMSONE, PII «Vilnītis» vadītāja)
Salacgrīvas «Vilnīša» vadītāja gūst pieredzi Čehijā
PII «Vilnītis» vadītāja Dace Vilemsone (1. rindā no labās) un viņas vietniece Ligita Dambe (2. rindā) kopā ar kolēģēm no Vācijas

Salacgrīvas «Vilnīša» vadītāja gūst pieredzi Čehijā

Viens no Salacgrīvas pirmsskolas izglītības iestādes (PII) «Vilnītis» 2022./ 2023.m.g. galvenajiem darba virzieniem ir īstenot iekļaujošas izglītības principus jēgpilnai katra izglītojamā potenciāla attīstībai mācību un audzināšanas procesā.

Vairāk...
17.05.2023. (Linda TAURIŅA)

Pašvaldība pētīs iedzīvotāju apmierinātību. Kam tas vajadzīgs?

Redakcija saņēma vēstuli no Valda, kurš bija izlasījis ziņu, ka pašvaldība iecerējusi sociālo pētījumu par iedzīvotāju apmierinātību ar dzīvi Limbažu novadā un sniegtajiem pakalpojumiem. Iepirkuma konkursā noteikts, ka Latvijas Universitātes (LU) pētniekiem jāaptaujā aptuveni 10% iedzīvotāju no nepilniem 30 tūkstošiem.

Vairāk...
17.05.2023. (Ilva BIRZKOPE)
Puikules muižu Muzeju naktī novērtēja daudzi
Kupls skaits apmeklētāju ieradušies uz Olgas Rajeckas koncertuIlvas BIRZKOPES foto

Puikules muižu Muzeju naktī novērtēja daudzi

Sestdien visā Eiropā, tostarp Latvijā un daudzviet mūspusē, atkal norisinājās starptautiskā Muzeju nakts. Uz dažādām aktivitātēm ar šīgada moto «Dzīvo radoši» aicināja ne vien muzeji, bet arī citas iestādes.

Vairāk...
17.05.2023. (Laila PAEGLE)

Mūspuses jaunajiem māksliniekiem – panākumi konkursā «Es dzīvoju pie jūras»

Paziņoti XX Starptautiskā vizuālās mākslas konkursa «Es dzīvoju pie jūras» rezultāti. Populārajam konkursam, ko jau daudzus gadus rīko Jūrmalas Mākslas skola sadarbībā ar Jūrmalas domes Izglītības pārvaldi, šoreiz bija izraudzīta tēma «Ūdensdievam uz pleciem» (apakštēmas – «Personīgie mīti un leģendas»; «Spēles un rotaļas»).

Vairāk...
17.05.2023. (Aģentūra LETA)

Salacgrīvas ostā četros mēnešos pārkrāva par 55% vairāk kravu

Salacgrīvas ostā šī gada pirmajos četros mēnešos pārkrāva 230 078 t kravu, kas ir par 55% vairāk nekā 2022. gada attiecīgajā periodā. Tostarp visvairāk pārkrauta šķelda – 96 408 t, kas ir par 42,8% vairāk nekā pērn līdzīgā periodā. Tās veidojot 41,9% no ostā pārkrautajām kravām.

Vairāk...
17.05.2023. (Ilva BIRZKOPE)
Limbažnieki Mātes dienā uzstājas Pēterbaznīcā Rīgā
Limbažu MMS Mūzikas nodaļas pedagoģes, absolventi un audzēkņi pēc koncerta Rīgas Svētā Pētera baznīcāIevas TOMIŅAS foto

Limbažnieki Mātes dienā uzstājas Pēterbaznīcā Rīgā

Limbažu mūzikas un mākslas skolas (MMS) Mūzikas nodaļas audzēkņi un absolventi Mātes dienā sniedza labdarības koncertu Rīgas Svētā Pētera baznīcā. Tā mērķis bija savākt līdzekļus šī dievnama jaunajam flīģelim.

Vairāk...
17.05.2023. (Gints ŠĪMANIS)

Top jau ceturtais «Zutiņš»

Salacgrīvā dibinātā biedrība «Bibliokuģis «Krišjānis Valdemārs»» arī šoruden saviem lasītājiem iecerējusi nodot kārtējo literārā almanaha «Zutiņš» burtnīcu. Nu jau ceturto, jo pilsētas Salacas krastos pie jūras kultūrvēsturisko darbu redakcijas "portfelis" ir gana biezs, apliecinot, ka Salacgrīva ir pašpietiekama ne tikai tagad, bet arī vēstures dokumentējuma kontekstā.

Vairāk...
17.05.2023. (Līga LIEPIŅA)
«Draiskās vīgriezes» uzstājas un lustējas «Stalbes pavasarī»
Pociema kultūras nama tradīciju kopa «Draiskās vīgriezes» ar dziesmām pie Stalbes tautas nama sagaida pārējos festivāla «Stalbes pavasaris 2023» dalībniekusGunta OZOLA foto

«Draiskās vīgriezes» uzstājas un lustējas «Stalbes pavasarī»

Maija sākumā Stalbes tautas namā tradicionālais senioru kolektīvu festivāls «Stalbes pavasaris 2023» pulcēja daudz dalībnieku – 21 kolektīvu. Starp viņiem bija arī Pociema kultūras nama tradīciju kopa «Draiskās vīgriezes» un sporta un kultūras centra «Vidriži» senioru ansamblis «Savam priekam».

Vairāk...

Aptauja

Vai jums ir veicies loterijās?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks