SIA «Erkul»
17.01.2023. (Ivita RENCE)
Atsācies konkurss «Salacgrīvas Prātnieks»
Erudīcijas konkurss «Salacgrīvas Prātnieks» pulcēja gan vietējās, gan apkaimes komandasIvitas RENCES foto

Atsācies konkurss «Salacgrīvas Prātnieks»

Pagājušotrešdien Salacgrīvas kultūras centrā pēc ilgstoša pārtraukuma norisinājās erudīcijas konkurss «Salacgrīvas Prātnieks». Pasākuma vadītājs Aldis Riekstiņš bija patīkami pārsteigts par lielo atsaucību un kuplo skaitu dalībnieku.

Vairāk...
17.01.2023. (Līga LIEPIŅA)
Āfrikas cūku mēris ir atnācis arī līdz mums
Pārtikas un veterinārā dienesta sagatavotā interaktīvā karte ar pēdējo 3 mēnešu laikā Latvijā reģistrētajiem ĀCM gadījumiem meža un mājas cūku vidū

Āfrikas cūku mēris ir atnācis arī līdz mums

Gan savvaļas, gan mājas cūkām bīstamā vīrusa saslimšana Āfrikas cūku mēris Latvijā turpina izplatīties. Šobrīd tas plosās Latgalē un Kurzemē. Palēnām tas atkal parādās arī Vidzemē. Gada sākumā Limbažu novadā un Lēdurgas pagastā konstatēti jau četri saslimšanas gadījumi mežacūku populācijā.

Vairāk...
17.01.2023. (Laila PAEGLE)

Aicinām piedalīties fotokonkursā «Mans mīlulis – trusis, zaķis, kaķis»

Pēc Austrumu Mēness kalendāra 2023. gada simbols ir Melnais ūdens Trusis. Viņa valdīšanas laiks sāksies 22. janvārī un ilgs līdz 2024. gada 9. februārim. Šo laika nogriezni mēdz saukt ne tikai par Truša, bet arī par Zaķa vai Kaķa gadu. Var jau teikt – kāda nu Latvijai diža saistība ar austrumniekiem un viņu laika skaitīšanu! Drīzāk šo horoskopu piesaukšana ir tāda kā interesanta spēle.

Vairāk...
Auto pārvadājumi
17.01.2023. (Līva TAURIŅA, projekta koordinatore)
Jauniešu līderības projekts noslēgsies ar konferenci Limbažos
«Erasmus+» projekta «Mobilā programma jauniešiem» nometnes dalībnieki Liepupē dažādās mērķtiecīgi organizētās spēlēs un sportiskās aktivitātēs attīstīta līdera prasmes, motivāciju un atbildības sajūtu

Jauniešu līderības projekts noslēgsies ar konferenci Limbažos

Kopš aizvadītā gada sākuma Krimuldas evaņģēliski luteriskā draudze, iesaistot krietnu pulciņu Limbažu novada jauniešu, un sadarbībā ar Svētā Gabriela skolu (Spānija) un Rumānijas Skautu biedrību īsteno Eiropas Savienības izglītības programmas «Erasmus+» projektu «Mobilā programma jauniešiem» jeb «Mobile Program for Youth Learners (MoPYL)».

Vairāk...
17.01.2023. (Ieva OZOLA)

Visā Latvijā gaida filmas «Mātes piens» pirmizrādi

No 2. februāra visos lielākajos kinoteātros un kino izrādīšanas vietās Latvijā būs skatāma režisores Ināras Kolmanes filma «Mātes piens», kas veidota pēc rakstnieces Noras Ikstenas starptautiski atzītākās tāda paša nosaukuma grāmatas motīviem.

Vairāk...
17.01.2023. (Aiga EVERTOVSKA)

Alojas kultūras nama skatuvei jauns "ietērps"

Alojas kultūras namā aizvadītā gada nogalē uzstādītas jaunas skatuves apgaismojuma iekārtas. Tas paveikts projektā «Gaismu sauca» ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai un Limbažu novada pašvaldības finansējumu.

Vairāk...
17.01.2023. (Aģentūra LETA)

Salacgrīvas ostā pērn pārkrāva par 12,6% mazāk kravu

Salacgrīvas ostā pagājušajā gadā pārkrāva 365 057 t kravu, kas ir par 12,6% mazāk nekā 2021. gadā. Tostarp visvairāk pārkrauta šķelda – 143 360 t, kas ir par 38,5% vairāk nekā aizpērn, veidojot 39,3% no ostā pārkrautajām kravām (2021. gada attiecīgajā periodā – 24,8%).

Vairāk...
17.01.2023. (Aiga EVERTOVSKA)
Lēdurgas «Metieniņš» atkal aicināja uz draudzības koncertu un fotoizstādi
Lēdurgas kultūras nama jauniešu deju kolektīvs «Metieniņš» un tā vadītājs Kristaps Pelēkais (centrā) ikgadējā koncertā ar pašu nesen gatavotajām maskām dejai «Nerejat(i), ciema suņi»Gundara KAMINSKA foto

Lēdurgas «Metieniņš» atkal aicināja uz draudzības koncertu un fotoizstādi

Sestdien Lēdur­gā aizvadīts tradicionālais Lēdurgas kultūras nama jauniešu deju kolektīva «Metieniņš» draudzības koncerts «Dzirkstīt dejā». Šādu ikgadēju saietu kolektīvs parasti rīko janvāra otrajā sestdienā, un tas notika jau septīto reizi (kovidpandēmijas dēļ vienu gadu izpalika). Savukārt tā nosaukums palicis nemainīgs kopš 2019. gada.

Vairāk...
17.01.2023. (Linda TAURIŅA)

Ūdeni un kanalizāciju Dārzciemā vēlas 120 iedzīvotāju

Pērn oktobrī Limbažu novada pašvaldība un SIA «Limbažu siltums» aicināja iedzīvotājus uz tikšanos par Dārzciema ūdens un kanalizācijas sistēmas projekta izstrādi. Tās mērķis bija noskaidrot, kāds ir cilvēku atbalsts iniciatīvai izbūvēt ūdens un kanalizāciju tā sauktajā dārziņu rajonā, kas atrodas Umurgas pagastā tieši pie Limbažu pilsētas robežas.

Vairāk...

Aptauja

Vai esat mierā ar jaunizveidoto Latvijas valdību?

Regulārais maksājums

Reklāma

Godly Play nodarbības
ArhīvsDarba laiks