Abonēt ir izdevīgāk
16.02.2024. (Aiga VENDELIŅA-ĒĶE)
Liepupē darina dvēseles instrumentus – kokles
Vita Rubīna (no kreisās) un Jana Plankāja uzklausa Jāņa Ata Krūmiņa padomus kokļu darināšanā. Abas atzīst, ka viņš ir brīnišķīgs skolotājs, kurš prot iedrošināt un iedvesmotAigas VENDELIŅAS-ĒĶES foto

Liepupē darina dvēseles instrumentus – kokles

Kopš gada sākuma Liepupes pamatskolas kokapstrādes darbnīcā svētdienās valda ļoti rosīga gaisotne. Tur zāģē, kaļ, slīpē, virpo un veic vēl citus citus kok­amatniecības darbus, jo tiek darinātas kokles. Ar liepupieša, vietējās folkloras kopas «Metsepoles muzikanti» vadītāja, vīru kopas «Vilki» dalībnieka Jāņa Ata Krūmiņa palīdzību top septiņas kokles.

Vairāk...
16.02.2024. (Laila PAEGLE)

Mūspuses cilvēki – starp Eiropas Parlamenta deputātu kandidātiem

9. februārī noslēdzās kandidātu sarakstu iesniegšana 8. jūnijā gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Sarak­stus iesnieguši 16 politiskie spēki (tikpat, cik iepriekšējās vēlēšanās). Kopā uz deviņām parlamentāriešu vietām (iepriekš Latvijai bija astoņi deputāti) pretendē 272 kandidāti.

Vairāk...
16.02.2024. (Linda TAURIŅA)

Salacgrīvas tiltu nodod valstij

Vakar notika Limbažu novada domes ārkārtas sēde. Steidzamības iemesls bija no VAS «Latvijas valsts ceļi» otrdien saņemtā vēstule ar lūgumu pieņemt lēmumu, kas ir būtisks projekta «Tilts pār Salacu Salacgrīvā» īstenošanai. Deputāti lēma, ka tilts un pašvaldības izstrādātais tā rekonstrukcijas būvprojekts tiek nodots valstij Satiksmes ministrijas (SM) personā.

Vairāk...
16.02.2024. (Laila PAEGLE)

Trīsreiztrīs «Satikšanās» šovasar būs Limbažos

Limbažus nesen atkārtoti apmeklēja viena no latviskās 3x3 kustības aktīvistēm Anna Gobzeme-Nulle. Šovasar no 21. līdz 28. jūlijam viņa kopā ar vīru Gunti un meitām Dainu un Māru tradicionālo ģimeņu saietu vadīs Limbažos. "Guntis šeit ir izaudzis, arī beidzis 1. vidusskolu," savas ģimenes saistību ar mūspusi atklāj Anna.

Vairāk...
16.02.2024. (Edmunds IMŠA)
Laima Skrīvele. Māksliniece, kas labi šauj
Laima atzīst, ka fotogrāfija ir intīms processSandras ŪDRES foto

Laima Skrīvele. Māksliniece, kas labi šauj

Limbažu Mūzikas un mākslas skolas pasniedzējas Laimas Skrīveles lielā mīlestība ir fotomāksla, un viņa ir gatava jebkuriem dzīves izaicinājumiem.

Vairāk...
16.02.2024. (Līga LIEPIŅA)
Lēdurdziete Anna Evelīna piepildījusi sapni par darbu LTV 1
Lēdurdziete Anna Evelīna Krišjāne kopš novembra ik pa laikam redzama LTV1 ekrānos pēc «Panorāmas» lasām laika ziņas

Lēdurdziete Anna Evelīna piepildījusi sapni par darbu LTV 1

Daudzi ievērojuši, ka jau dažus mēnešus LTV1 pēc ikvakara «Panorāmas» laika ziņas reizumis stāsta jauna diktore Anna Evelīna Krišjāne. Anna ir no Lēdurgas un darbā Latvijas Televīzijas ziņu dienestā viņai nupat apritējis gads, bet laika ziņas viņa lasa kopš novembra, aizvietojot dekrētā devušos kolēģi.

Vairāk...
16.02.2024. (Linda TAURIŅA)
Zane meklē labo un prieku katrā dienā
Zane Krutova

Zane meklē labo un prieku katrā dienā

Pirmdien vārdadienu atzīmēs limbažniece Zane KRUTOVA. Īstajā datumā viņa plāno uzcienāt kursabiedrus ar kādu kārumu. Svinības droši vien būs nedēļas nogalē mājās, ģimenes lokā. Par dāvanu, ko gaida visvairāk, Zane mājienu jau ir devusi.

Vairāk...
16.02.2024. (Dāvis STRAZDS, Olimpiskā centra «Limbaži» sporta darba organizators)
Jau piekto reizi notiek OC «Limbaži» basketbola čempionāta «Zvaigžņu spēle»
«Zvaigžņu spēles» dalībnieki mačam gatavi

Jau piekto reizi notiek OC «Limbaži» basketbola čempionāta «Zvaigžņu spēle»

Februāra pirmajā sestdienā Limbažu vidusskolas sporta zālē jau piekto reizi tikās Olimpiskā centra (OC) «Limbaži» basketbola čempionāta dalībnieki, lai savā starpā aizvadītu «Zvaigžņu spēli» un dažādos konkursos noskaidrotu meistarīgākos spēlētājus.

Vairāk...
16.02.2024. (Aivars AUSEKLIS)
Alojas baltās bumbiņas "dresētāji" sacensībās Kuldīgā
Alojieši, 3. līgas komandas spēlētāji, Kuldīgā. No kreisās – Mārtiņš Anševics, Artis Golubovs, Gustavs Graudiņš un Edgars Grīnbergs

Alojas baltās bumbiņas "dresētāji" sacensībās Kuldīgā

Latvijas komandu čempionāts galda tenisā šobrīd iegājis noslēguma fāzē. Aizvadītas jau četras no piecām kārtām. 4. kārtas sacensības 10. februārī notika Kuldīgā. Arī šajā sezonā čempionāts ir starptautisks. Tajā bez vietējām komandām startē arī galda tenisa entuziasti no Lietuvas un Igaunijas.

Vairāk...
Līgo piedāvājums

Aptauja

No jūlija neatdalāmie plastmasas pudeļu un tetrapaku korķi ES valstīs obligāti. Ko par to domājat?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks