Abonēt ir izdevīgāk
15.03.2023. (Ieva OZOLA)
Limbažnieks saņem Ukrainas vēstniecības pateicības rakstu
SIA «Viesulis Plus» valdes loceklis Pēteris Tūcis rāda saņemto Ukrainas vēstniecības pateicības rakstu un teic, ka par iesaistīšanos uz Ukrainu sūtāmo spēkratu remontā un apkopē nav bijis divu domu. Viņa izvēli ar nepārprotamu ķepas mājienu pie «Nissan» markas džipa, kam šobrīd jau vajadzētu būt Bahmutā, akceptē arī kolektīva četrkājainā pārstāve AmberaIevas OZOLAS foto

Limbažnieks saņem Ukrainas vēstniecības pateicības rakstu

Marta sākumā SIA «Viesulis Plus» valdes loceklis Pēteris Tūcis saņēma Ukrainas vēstniecības Latvijas Republikā pateicības rakstu par principiālu Ukrainas atbalstu tās cīņā pret Krievijas agresiju un tehniskās palīdzības sniegšanu. Šāda līmeņa atzinība viņam bija negaidīta, toties sajūtas – ļoti pacilājošas.

Vairāk...
15.03.2023. (Ieva OZOLA)
Valsts policijai pietiekami daudz darba arī gada īsākajā mēnesī
Sestdienas pēcpusdienā braukšana no Valmieras uz Limbažiem sniegputeņa dēļ bija apgrūtināta. Autovadītājus VP aicina ar ziemas riepu maiņu vēl nesteigties, kā arī izvēlēties drošu braukšanas ātrumu un ievērot distanciIevas OZOLAS foto

Valsts policijai pietiekami daudz darba arī gada īsākajā mēnesī

Februārī ziema izrādīja visus iespējamos laikapstākļu un gaisa temperatūru kontrastus. Tie zināmā mērā ietekmēja arī situāciju uz ceļiem. Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa priekšnieks Jānis GOBA informēja, Limbažu novadā februārī reģistrēti 37 satiksmes negadījumi.

Vairāk...
15.03.2023. (Anna MUHKA, LNB korporatīvās komunikācijas vadītāja)
Pieminēs 1949. gada 25. marta deportācijas

Pieminēs 1949. gada 25. marta deportācijas

25. martā plkst. 11 vienlaikus visos Latvijas novados un pilsētās, kā arī citviet pasaulē, pieminēs 74. gadadienu kopš 1949. gada 25. marta deportācijām, kad 42 300 Latvijas ļaužu tika vardarbīgi deportēti uz Krieviju.

Vairāk...
15.03.2023. (Ivita RENCE)
Salacgrīvai pašai savs «avanTūrisms»
Māris Bergšteins (otrais no kreisās) kopā ar aktīvākajiem «avanTūristiem»

Salacgrīvai pašai savs «avanTūrisms»

Ziema vai vasara, sniegs vai lietus sporta nodarbībām laiku vienmēr atrod Salacgrīvas «avanTūristi» – domubiedru grupa āra treniņu un skriešanas entuziastiem. Aktivitātes vada sporta un atpūtas kompleksa «Zvejnieku parks» tautas sporta speciālists Māris Bergšteins.

Vairāk...
15.03.2023. (Ivita RENCE)

Kori «Atvasara» un «Salaca» pavasari ieskandināja Rīgā

Sestdien Limbažu kultūras nama senioru jauktais koris «Atvasara» un Salacgrīvas kultūras centra senioru sieviešu koris «Salaca» devās uz Rīgu, lai diriģenta Jāņa Misiņa vadībā piedalītos koncertā «Pavasaris būs!». Tas norisinājās Rīgas Latviešu biedrības (RLB) nama Baltajā zālē un pulcēja skanīgas balsis arī no Jelgavas un Rīgas.

Vairāk...
15.03.2023. (Linda TAURIŅA)
Cer uzlabot Rota nama stāvokli Limbažu vēsturiskajā centrā
Ēka Cēsu ielā 1 kopš 2020. gada atkal ir pašvaldības īpašums. Problemātisks. Tās restaurācijas izmaksas noteikti būs ļoti lielasLindas TAURIŅAS foto

Cer uzlabot Rota nama stāvokli Limbažu vēsturiskajā centrā

Limbažu muzeja darbinieki gatavo projektu, lai pretendētu uz atbalstu vēsturiskā nama Cēsu ielā 1 konservācijai un restaurācijai. Šāds lēmums pieņemts, kad birģermeistara Rota nams vecpilsētas sirdī aizvadītajā nedēļā apsekots.

Vairāk...
15.03.2023. (Laila PAEGLE)

Mūsu novada novusisti Pasaules kausa izcīņas 1. posmā

11. un 12. martā Mālpilī notika Pasaules kausa izcīņas 1. posma sacensības novusā. Piedalījās sportisti no sešām valstīm: ASV, Lielbritānijas, Vācijas, Somijas, Igaunijas un Latvijas. Atklāšanā visus sveica Latvijas Novusa federācijas prezidents Ainārs Pēčs.

Vairāk...
15.03.2023. (Līga LIEPIŅA)

Aicina interesentus piedalīties zemledus copes sacīkstēs Limbažu Lielezerā

Kamēr vēl laikapstākļi un ledus biezums ļauj, Limbažu novada pašvaldības aģentūra «LAUTA» makšķerēšanas entuziastus svētdien aicina uz Limbažu Lielezeru, kur gaidāmas zemledus copes sacensības «Lielezera kauss 2023».

Vairāk...
15.03.2023. (Laila PAEGLE)
Limbažos aizvadīts Vidzemes vokālās mūzikas konkurss «Balsis»
Konkursā uzstājas Limbažu Bērnu un jauniešu centra meiteņu vokālais ansamblisInas SĪLES foto

Limbažos aizvadīts Vidzemes vokālās mūzikas konkurss «Balsis»

9. martā Limbažu Bērnu un jauniešu centrā (BJC) risinājās kultūrvēsturiskā Vid­zemes novada vokālās mūzikas konkurss «Balsis», kurā savas izraudzītās dziesmas izpildīja 17 ansambļu no Valmieras, Siguldas, Cēsīm, Alūksnes, Baldones, ­Mār­upes… Uzstājās arī trīs Limbažu novada dziedošie kolektīvi, kuri tam bija izvirzīti pēc konkursa 1. kārtas.

Vairāk...

Aptauja

Vai jums ir veicies loterijās?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks