Kinokupols
14.03.2023. (Laila PAEGLE)
Limbažu «Spārīte» jubilejā izmanto "savādo zīmuli" un rada brīnumus
Limbažu 3. pirmsskolas izglītības iestādes «Spārīte» jubilejā neizpalika arī eksperimenti. Tos rāda «Mārīšu» grupas audzēkņi kopā ar vienu no savām skolotājām Lieni SkrastiņuLailas PAEGLES foto

Limbažu «Spārīte» jubilejā izmanto "savādo zīmuli" un rada brīnumus

7. martā dzimšanas dienu svinēja novada lielākā pirmsskolas izglītības iestāde – Limbažu 3. bērnudārzs «Spārīte». Tā vadītāja Elīna Atslēga, pirms sarīkojuma jautāta, vai šogad dārziņam apaļa vai pusapaļa jubileja, atjokoja: "Ja paskatās uz cipariem, kantaināka vairs nevar būt, – 47!"

Vairāk...
14.03.2023. (Inese MĒTRIŅA, Alojas uzņēmējdarbības atbalsta centra vadītāja)
Ungurpilī raisījās sarunas par brīvprātīgo darbu
Sanākušie Ineses Mētriņas (pie tāfeles) vadībā sprieda par darbaprieku, iniciatīvu un idejāmElīnas LILENBLATES foto

Ungurpilī raisījās sarunas par brīvprātīgo darbu

Salacgrīvā un Alojā sākts jauns pasākumu cikls «Spēka sarunas», kurā plānotas tikšanās ar interesantām un iedvesmojošām personībām, uzņēmējiem, pašvaldību, institūciju, biedrību un iestāžu pārstāvjiem. Pagājušomēnes tādas aizvadītas uzņēmējdarbības atbalsta centrā «Bāka» Salacgrīvā.

Vairāk...
14.03.2023. (Edīte MELNE, viena no četrām leģionāra Ēvalda meitām)

Leģionāru piemiņu godinot…

Pavasaris klauvē pie durvīm, bet ziema vēl padoties negrib. Toties putniņi jau slavē dzīvi un gaismu. Katru gadu martā manī raisās siltas sajūtas un lepnums par latviešu leģionu. Jauni puiši, nedaudz pāri divdesmit, starp viņiem arī mans tēvs, pašaizliedzīgi cīnījās par Latvijas brīvību.

Vairāk...
Aprūpe dzīvesvietā
14.03.2023. (Līga LIEPIŅA)
Tūjietes Martas laimētais «Audi» nodzīvojis ilgu un skaistu mūžu
Kādreizējā tūjiete Marta Āboltiņa pirms 20 gadiem «Karūnas» loterijas rīkotājus pārsteidza kā gados jaunākā laimētāja, kura tikusi pie jauna autoLīgas LIEPIŅAS foto

Tūjietes Martas laimētais «Audi» nodzīvojis ilgu un skaistu mūžu

Nereti, pāršķirstot senākus izdevumus, var uziet interesantas tēmas, ko interesanti aplūkot jau pēc krietnāka perioda. Pirms 20 gadiem laikrakstā publicēta ziņa par tūjietes Martas Āboltiņas veiksmi «Karūnas» loterijā, tiekot pie lielākā laimesta – sarkana «Audi A2». Interesanti, ka laimesta ieguvēja tolaik mācījās 4. klasē.

Vairāk...
14.03.2023. (Marta Elīza MEĻŅIKA, VENDEN mārketinga speciāliste)

Bērnu zīmējumu konkurss par godu ANO Pasaules ūdens dienai

Avota un dabīgā minerālūdens ražotājs «VENDEN» izziņo bērnu zīmējumu konkursu par godu ANO Pasaules ūdens dienai. Tajā aicināti piedalīties bērni vecumā no diviem līdz septiņiem gadiem, kuri mācās kādā no pirmsskolas izglītības iestādēm vai izglītības iestādēm, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmas.

Vairāk...
14.03.2023. (Laila PAEGLE)
Viļķenes un Umurgas skolēniem – apbalvojumi Satversmes tiesas rīkotajā konkursā
Umurgas un Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas vizuālās mākslas skolotāja Ilva Zvirgzdiņa (no labās) un viņas audzēkņi Emīls Ernests Auziņš, Patrīcija Cīrule un Sāra Leimane kopā ar izglītības un zinātnes ministri Andu Čakšu un Satversmes tiesas priekšsēdētāju Aldi Laviņu

Viļķenes un Umurgas skolēniem – apbalvojumi Satversmes tiesas rīkotajā konkursā

3. martā uz Satversmes tiesas namu Rīgā bija aicināti tie Latvijas skolēni, kuri ieguvuši balvas zīmējumu un domrakstu konkursā «Mana atbildība nākamo paaudžu priekšā», tāpat viņu pedagogi. Starp zīmējumu konkursa laureātiem ir arī Baumaņu Kārļa Viļķenes un Umurgas pamatskolas sestklasnieki un viņu vizuālās mākslas skolotāja Ilva Zvirgzdiņa.

Vairāk...
Umurgas garāža
14.03.2023. (Līga LIEPIŅA)

«Vidzemes ķepas» aicina atbalstīt kaķu mājiņu izveidi Viļķenē

Dzīvnieku aizsardzības biedrība «Vidzemes ķepas» sociālajā vietnē «Faceboock.com» marta sākumā publicēja lūgumu finansiāli atbalstīt divu siltinātu divstāvu mājiņu iegādi 15 bezsaimnieku kaķiem Viļķenē. Atrasts meistars, kurš namiņus izgatavos, bet šim nolūkam nepieciešami 320 eiro plus ceļa izdevumi.

Vairāk...
14.03.2023. (Aģentūra LETA)

Salacgrīvas ostā divos mēnešos pārkrāva par 30,8% vairāk kravu

Salacgrīvas ostā gada pirmajos divos mēnešos pārkrāva 104 304 t kravu. Tas ir par 30,8% vairāk nekā 2022. gada attiecīgajā periodā. Tostarp visvairāk minētajā laikā pārkrauta šķelda – 46 897 t, kas ir par 43,5% vairāk nekā attiecīgā periodā pirms gada. Kopumā šķelda veidoja 45% no ostā pārkrautajām kravām (2022. gada janvārī un februārī – 41%).

Vairāk...
14.03.2023. (Ieva OZOLA)

Novada pašvaldības policijas redzeslokā nonākuši arī pusaudži

Gada īsākajā mēnesī Limbažu novada pašvaldības policijā (LNPP) reģistrēti 185 notikumi. No tiem 42 gadījumos informācija saņemta no iedzīvotājiem, 15 – no Valsts policijas (VP), 30 – no citām iestādēm, 90 – patrulējot un sešos – citos veidos. LNPP apkopojusi un izlases kārtībā sniedz informāciju par februārī fiksētajiem notikumiem.

Vairāk...

Aptauja

Iestājies astronomiskais pavasaris. Vai to izjūtat?

Regulārais maksājums

Reklāma

Vidzemes veterinārais serviss
ArhīvsDarba laiks