Abonēt ir izdevīgāk
13.01.2023. (Laila PAEGLE)

Vēl gaidām attēlus fotokonkursam «Mans mīlulis – trusis, zaķis, kaķis»

Sagaidot Melnā ūdens Truša (jeb Zaķa vai Kaķa) gadu, kas pēc Austrumu mēness kalendāra iestāsies svētdien, arī «Auseklī» nolēmām organizēt fotokonkursu «Mans mīlulis – trusis, zaķis, kaķis». Ne jau domājot par austrumniekiem, bet gan to prieku un omulību, ko mājās rada mīļdzīvnieki.

Vairāk...
13.01.2023. (Linda TAURIŅA)
Salacai līdzvērtīgas lašupes Latvijā nav!
Rīdziniekam Krišjānim Lisovskim pirmā šī gada lašveidīgo cope Salacā bijusi veiksmīga

Salacai līdzvērtīgas lašupes Latvijā nav!

Lašu un taimiņu makšķerēšanas sezonas sākumu Salacā tie, kuriem tas bija gaidīts notikums, atklāja ar prieku. Jau esot pie upes un sajūtot zivs tuvumu, zināmu azartu varot sajust. Tomēr lielāks gandarījums ir, ja tiec pie loma. Iespējams, pirmais veiksminieks šajā sezonā bija rīdzinieks Krišjānis Lisovskis, kurš ar savu prieku padalījās publiski – makšķernieku forumā sociālajā medijā «Facebook».

Vairāk...
13.01.2023. (Linda TAURIŅA)
Jaunatnes darbinieki mācījās saprast un palīdzēt
Limbažu novada Izglītības pārvaldes jaunatnes darbiniece Guna Krūmiņa (no kreisās) un jaunatnes lietu speciāliste Madara Skrastiņa, prezentējot savu pasākuma plānu, kurā liks lietā mācībās iegūtās zināšanas

Jaunatnes darbinieki mācījās saprast un palīdzēt

Aizvadītās nedēļas nogalē noslēdzās mācības, ko Limbažu novada speciālisti darbā ar jaunatni atzina par vienām no vērtīgākajām, kādās ir būts. Jaunatnes lietu speciāliste Madara SKRASTIŅA, kā arī jaunatnes darbinieces Guna KRŪMIŅA un Agija GUSAKOVA tajās piedalījās kā komanda, kas arī bija liels ieguvums.

Vairāk...
13.01.2023. (Ivita RENCE)
Aivars Skuja sevi dēvē par šaha tūristu
Salacgrīvietis Aivars Skuja iegūto pieredzi un zināšanas šahā tālāk vēlas nodot mazdēliņam MarkusamIvitas RENCES foto

Aivars Skuja sevi dēvē par šaha tūristu

Salacgrīvietim Aivaram SKUJAM šahs ir ne tikai hobijs, bet ar gadiem tas kļuvis par neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Aizraujošo galda spēli viņš iepazinis jau septiņu gadu vecumā, nopietnāk tai pievērsies pusaudža vecumā un vēlākajos gados pārbaudīt spēkus paguvis arī ārpus Latvijas robežām.

Vairāk...
13.01.2023. (Una MEDNE)
Būs tiešsaistes seminārs par vārnu dzimtas putniem un to radītiem traucējumiem

Būs tiešsaistes seminārs par vārnu dzimtas putniem un to radītiem traucējumiem

Ik gadu Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) saņem vairākus iesniegumus un vēstules no pašvaldībām ar lūgumu palīdzēt novērst traucējumus, ko rada vārnu dzimtas putni.

Vairāk...
13.01.2023. (Līga LIEPIŅA)

Ievēlēts jauns piensaimnieku kooperatīva «Pienene KT» valdes priekšsēdētājs

Pagājušajā nedēļā notika piensaimnieku kooperatīvās sabiedrības «Pienene KT» biedru sapulce, kurā ar balsu vairākumu par valdes priekšsēdētāju ievēlēja Andi Ozolu. Viņš ir gan kooperatīva biedrs, gan vairāk nekā 20 gadu vadījis piena savācējmašīnu.

Vairāk...
13.01.2023. (Aiga EVERTOVSKA)

Alojā aicina pateikties labo darbu veicējiem

Alojas kultūras nams jau sesto reizi aicina visus alojiešus iesaistīties akcijā «Paldies no sirds!». Līdz 20. janvārim ikviens var pieteikt tos līdzcilvēkus, kuri aizvadītajā gadā paveikuši ko labu – palīdzējuši ar darbu, finansiālu atbalstu vai iepriecinājuši ar sabiedriskām aktivitātēm.

Vairāk...
13.01.2023. (Līga LIEPIŅA)
Aktīvi gatavo ierakumu sveces sūtīšanai uz Ukrainu
Aigas VENDELIŅAS-ĒĶES foto

Aktīvi gatavo ierakumu sveces sūtīšanai uz Ukrainu

Lai atbalstītu Ukrainu, tās iedzīvotājus un karavīrus, arī mūspuses iedzīvotāji iesaistās dažāda veida palīdzības sniegšanā. Šobrīd papildus citiem palīdzības veidiem aktīvi tiek gatavotas arī ierakumu sveces sūtīšanai uz šo valsti. Šajās aktivitātēs iesaistās daudzi – gan paši gatavotāji, gan izejmateriāla (sveču atlikumu vai parafīna, tukšu un tīru konservu bundžu, kā arī kartona) ziedotāji.

Vairāk...
13.01.2023. (Līga LIEPIŅA)

Mūspusē ūdeņi pagaidām lielākoties mierīgi

Brīdis, kad atkušņa, lietavu dēļ upēs sāk pieaugt ūdens līmenis, kustēties un blīvēties ledus un vižņi, vienmēr ir potenciāli satraucošs vai pat bīstams. Šajās dienās upju applūšanu piedzīvo Latvijas dienvidaustrumu daļa. Proti, ūdens līmenis Daugavā pie Jēkabpils un pie Pļaviņu ūdenskrātuves Aizkraukles pusē paaugstinājies, kamdēļ applūdušas ielas, ceļi, ēkas, citas teritorijas.

Vairāk...

Aptauja

Vai jums ir veicies loterijās?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks