Abonēt ir izdevīgāk
11.01.2023.
Aptauja: Cik daudz zini par vides jautājumiem?

Aptauja: Cik daudz zini par vides jautājumiem?

Latvijas Vides aizsardzības fonda līdzfinansētajā projektā ”Novadi Zaļo” esam piedāvājuši jums iepazīties ar publikācijām par dažādām vides problēmām Latvijā un pasaulē. Noslēdzot projektu, vēlamies uzzināt kā mainījusies jūsu informētība un izpratne par vides tēmām.

Vairāk...
11.01.2023. (Aiga VENDELIŅA-ĒĶE)
Salacgrīvā ziema noskrieta
Salacgrīvas posmam starts ir dots un «Noskrien ziemu» trasē dodas 348 skrējēji. Pēc dažām minūtēm viņiem sekoja arī 109 nūjošanas un pārgājienu entuziastiAigas VENDELIŅAS-ĒĶES foto

Salacgrīvā ziema noskrieta

pēc teju trīs gadu pārtraukuma Latvijā atkal norisinās skriešanas seriāls «Noskrien ziemu», un svētdien Salacgrīvā aizvadīts tā otrais posms. 9,35 km garajā trasē devās 457 skrējēji un nūjotāji.

Vairāk...
11.01.2023. (Līga LIEPIŅA)
Alojas Dienas centrā interesants pārmaiņu gads
Alojas Dienas centra inventāra jaunākais papildinājums – tenisa galds, kas jau piedzīvojis pirmās sacensībasLīgas LIEPIŅAS foto

Alojas Dienas centrā interesants pārmaiņu gads

Aizvadītā gada nogalē Alojas Dienas centrs tika pie inventāra papildinājuma – jauna tenisa galda, kas decembrī jau piedzīvoja savas pirmās sacensības. Uz tām atbrauca arī jaunieši, kuri savulaik te apguvuši un iemīļojuši tenisa spēli, ko viņi turpina spēlēt, arī devušies tālāk dzīvē.

Vairāk...
11.01.2023. (Līga LIEPIŅA)

Arvien vairāk mūspuses uzņēmēji atbalsta «Latvijas Goda ģimeni»

Bīriņu pils nesen kļuvusi par Sabiedrības integrācijas fonda veidotās atbalsta programmas «Latvijas Goda ģimene» dalībnieci un apliecības «Goda ģimene (3+ Ģimenes karte)» īpašniekiem piedāvā 100% atlaidi ieejas maksai Bīriņu muižas ansambļa teritorijas apskatei.

Vairāk...
11.01.2023. (Ieva OZOLA)

Atrasto mantu un dokumentu ceļš caur policijas iecirkni

Vakardienas numurā jau rakstījām par lietām, ko iedzīvotāji mēdz aizmirst vai pazaudēt dažādās sabiedriskās vietās. Arī «Ausekļa» redakcijā gadu gaitā ir "paviesojies" ne viens vien atradums – automašīnu atslēgas, banku kartes, pīts grozs, auskari un citi. Vaicājām Valsts policijai (VP), kā jebkuram mantu atradējam un arī pašam nozaudētājam vislabāk rīkoties un ko tomēr labāk nedarīt.

Vairāk...
11.01.2023. (Dzintra GEKA-VASKA, liecinājumu grāmatas autore)
Jauna grāmata «Mātes Sibīrijā» – mūžīgai piemiņai latviešu Mātēm

Jauna grāmata «Mātes Sibīrijā» – mūžīgai piemiņai latviešu Mātēm

Fonds «Sibīrijas bērni» izdevis jaunu grāmatu «Mātes Sibīrijā». Tajā apkopotas intervijas ar 1941. gada 14. jūnijā izsūtītajām mātēm un viņu bērniem, apkopoti interviju fragmenti no todien izsūtīto bērnu atmiņu stāstiem.

Vairāk...
11.01.2023. (Linda TAURIŅA)

Teritorijas plānotāju cer atrast, maksājot vairāk

Limbažu novada dome nolēma veikt izmaiņas 2022. gada pašvaldības administrācijas darbinieku amatu un likmju sarakstā, paaugstinot telpiskās attīstības plānotāja amatalgu no 1320 uz 1600 eiro par slodzi.

Vairāk...
11.01.2023. (Linda TAURIŅA)

Plāno sakārtot Skolas ielu Salacgrīvā

Limbažu novada pašvaldība plāno sakārtot Skolas ielu Salacgrīvā. Attīstības un projektu nodaļas vadītāja vietniece attīstības jautājumos Sarma Kacara pastāstīja, ka ir cerība šim mērķim saņemt Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda atbalstu, vien jāgaida biedrības «Jūrkante» izsludinātā atklātā projektu konkursa rezultāts.

Vairāk...
11.01.2023. (Līga LIEPIŅA)

Pālē ļaudis vienoja tradicionālais jaungada karnevāls

Nedēļas nogalē Pāles kultūras namā lustīgā gaisotnē kopā sanāca gan vietējie ļaudis, gan ciemiņi no tuvākām un tālākām vietām. Pēc pāris gadu pārtraukuma šeit atkal varēja notikt jaungada karnevāls. Pāles kultūras nama vadītāja Laura Krogzeme apliecināja, ka pasākuma apmeklētāji ļoti šo notikumu gaidījuši un priecājušies satikties.

Vairāk...

Aptauja

Vai jums ir veicies loterijās?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks