Abonēt ir izdevīgāk
10.11.2023. (Līga LIEPIŅA)
Gada balvas zivsaimniecībā trīs statuetes atceļo uz Limbažu novadu
«Lielo lomu» nominācijā «Par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā» saņēma kuivižnieks zvejnieks Jānis KrūmiņšZemkopības ministrijas foto

Gada balvas zivsaimniecībā trīs statuetes atceļo uz Limbažu novadu

Aizvadītajā nedēļā Ropažu novada kultūras centrā «Ulbrokas Pērle» godināja Zemkopības ministrijas Gada balvas zivsaimniecībā «Lielais loms 2023» laureātus un veicināšanas balvas saņēmējus. Šogad Limbažu novadam, pateicoties zvejnieku un viņu guvuma pārstrādātāju darbam, ticis bagātīgs balvu birums. Proti, no septiņām gada balvas nominācijām trijās sumināja Salacgrīvas puses darbīgos ļaudis.

Vairāk...
10.11.2023. (Eva REŠŅA, Mehanizētās kājnieku brigādes sabiedrisko attiecību speciāliste)
Ik novembris Latvijā aizrit patriotiskās noskaņās
Kareivji Rihards Zapoļskis (no kreisās), Ernests Jānis Kupčs un Rojs Valeinis Ādažos

Ik novembris Latvijā aizrit patriotiskās noskaņās

Patriotisms ir mīlestība pret savu zemi, pret valsti, kurā dzīvojam. Lai gan Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šobrīd intensīvi gatavojas 11. un 18. novembra svētkiem, katram karavīram šis laiks ir īpašs, jo ikviens apzinās, ka izvēlētā profesija ir augstākais apliecinājums – būt gatavam stāvēt sardzē par savu valsti, savu Latviju.

Vairāk...
10.11.2023. (Linda TAURIŅA)

Uzņēmējdarbības grantu konkursā divi uzvarētāji

Konkursa «Atbalsts komercdarbības uzsākšanai Limbažu novadā 2023. gadā» otrajā kārtā piešķirts finansējums diviem jaunajiem uzņēmējiem. 5000 eiro saņems Ilze Apine, kura Umurgā iecerējusi veidot vitrāžas darbnīcu. Tur taps ne tikai viņas darbi, bet paredzēts šo mākslu mācīt arī citiem. 5000 eiro saņems arī Aigara Feldmaņa projekts «Ar plostu pa Ungurpils dzirnavezeru».

Vairāk...
10.11.2023. (Līga LIEPIŅA)
ZBR jaunie reindžeri pārmēra vietējos dižkokus
Skolotāja Ilva Zvirgzdiņa ar monitoringa veicējiem Kitiju Sutkeviču, Kristu Poli un Gabrielu Solu pie abiem dižajiem Ozoliņu vītoliem, kas aug ceļa Viļķene–Radziņi malā

ZBR jaunie reindžeri pārmēra vietējos dižkokus

Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta (ZBR) jaunie reindžeri Krists Polis, Gabriels Sola un Kitija Sutkeviča no Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas kopā ar skolotāju Ilvu Zvirgzdiņu un vietējo bibliotekāri Mārīti Purmali pārmērīja vairākus pagasta dižkokus.

Vairāk...
10.11.2023. (Edmunds IMŠA)

Pašvaldības policijai visvairāk raižu sagādā žūpas

Šā gada septembrī un oktobrī Limbažu novada pašvaldības policija reģistrējusi 342 izsaukumus. No tiem 230 bijuši no iedzīvotājiem, 24 – no Valsts policijas. Patrulēšanas gaitā izveidojušies 88 izsaukumi. 86 gadījumos uzsākts administratīvā pārkāpuma process. 17 – sastādīti administratīvā pārkāpuma lēmumi par soda piemērošanu.

Vairāk...
10.11.2023. (Linda TAURIŅA)

Svētupes muižai meklē jaunu saimnieku

Par 2,2 miljoniem eiro interesentiem piedāvā iegādāties Svētupes muižas kompleksu Svētciemā. Tā attīstītājs salacgrīvietis Aldis Gusarovs pastāstīja, ka līdzšinējā īpašnieka – igauņu uzņēmēja Raimonda Perna (Raimond Pärn) – plāni ir mainījušies, tomēr viņš cerot, ka īpašumam atradīsies jauns un gādīgs saimnieks.

Vairāk...
10.11.2023. (Sarmīte FRĪDENFELDE)
Alojā radoša tikšanās ar mākslinieci Rūtu Briedi
Māksliniece Rūta Briede (centrā) Alojas Ausekļa vidusskolas trešklasniekiem un ceturtklasniekiem stāsta par grāmatu «Bruņinieks, kam sāpēja zobi», savām ilustrācijām tajā un veidotajām lellēm izrādeiSarmītes FRĪDENFELDES foto

Alojā radoša tikšanās ar mākslinieci Rūtu Briedi

Pie Alojas Ausekļa vidusskolas 3. un 4. klašu skolēniem viesojās māksliniece Rūta Briede. Viņa ir ne tikai bērnu grāmatu ilustratore, izdevniecības «Liels un mazs» mākslinieciskā redaktore, dzejas bilžu grāmatu sērijas «BIKIBUKS» mākslinieciskā redaktore, Latvijas Mākslas akadēmijas Ilustrācijas klases pasniedzēja, bet arī pati bērniem sarak­stījusi «Kaiju karalienes noslēpumu» un «Suns, kurš atrada skumjas».

Vairāk...
10.11.2023. (Marija VĪTOLA, aprūpes kursa pasniedzēja)

Cukura diabēts un aprūpe – tas ir svarīgi!

14. novembris ir Pasaules Diabēta diena, ko atzīmē vairāk nekā 160 valstīs. Pēc Starptautiskās diabēta federācijas ziņām ar cukura diabētu slimo jau 465 miljoni pasaules iedzīvotāju. Iemesls ir ierobežotas ārstēšanas iespējas, ne visiem pieejama glikozes kontrole asinīs, dažkārt trūkst ģimenes un valsts atbalsta iespējas.

Vairāk...
10.11.2023. (Linda TAURIŅA)
Jūtam līdzi Esterei Tauriņai!
Reiņa Sējāna (vidū) komanda – Reinis un Gita Reimaņi (no kreisās), Estere Tauriņa un Luka«X Faktors» publicitātes foto

Jūtam līdzi Esterei Tauriņai!

Limbažniece Estere Tauriņa jau šosvētdien piedalīsies pirmajā šova «X Faktors» tiešraidē, kurā 12 dalībnieki sāks sacensību par galveno balvu – 10 000 eiro un ekskluzīvu līgumu ar mūzikas ierakstu kompāniju «Universal Music Group». Notiks piecas tiešraides, kas noslēgsies 10. decembrī.

Vairāk...
Meža eksperti

Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks