Abonēt ir izdevīgāk
10.03.2023. (Laila PAEGLE)
Valsts prezidents jauniešiem novēl izprast aizsardzības mācības jēgu
Limbažu vidusskolas direktors Ziedonis Rubezis (no labās) pateicas Valsts prezidentam Egilam Levitam par tikšanos ar jauniešiem un novēlējumu viņiem izprast, kāpēc vajadzīga valsts aizsardzības mācībaLailas PAEGLES foto

Valsts prezidents jauniešiem novēl izprast aizsardzības mācības jēgu

Saulainajā otrdienā Limbažu novadu apmeklēja Valsts prezidents Egils Levits ar kundzi Andru Leviti. Vizīte sākās ar ziedu nolikšanu pie Baumaņu Kārļa pieminekļa Limbažos. Kopā ar prezidentu Latvijas himnas autoru godināja novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs.

Vairāk...
10.03.2023. (Linda TAURIŅA)

Tiesa lemj, ka autobusu pārvadājumu līgums ar AS «Nordeka» jālauž

Administratīvā tiesa uzdevusi Autotransporta direkcijai (ATD) atcelt 200 miljonus eiro vērtus valsts līgumus ar AS «Nordeka» par sabiedriskā transporta pakalpojuma nodrošināšanu Vidzemē, ziņo aģentūra LETA. Tas attiecas arī uz pasažieru pārvadājumiem Limbažu novada teritorijā.

Vairāk...
10.03.2023. (Kitija BALCARE, UNESCO LNK komunikācijas konsultante)

Pasaules dzejas dienā 21. martā iespējams dāvināt dzejoļus

Lai veicinātu dzejas lasīšanu un dalīšanos tajā ar citiem, UNESCO Latvijas Nacionālā komisija Pasaules dzejas dienā – 21. martā – aicina ikvienu, jo īpaši skolēnus, piedalīties starptautiskā kampaņā «Uzdāvini dzejoli». Kampaņu, kas noris UNESCO Asociēto skolu tīkla 70 gadu jubilejas zīmē, rīko Zbigņeva Herberta fonds (Polijā) sadarbībā ar UNESCO Polijas Nacionālo komisiju.

Vairāk...
10.03.2023. (Ivita RENCE)
Ukrainiete Jūlija pieņem dzīvi tādu, kāda tā ir
Jūlija Stadnik kopā ar jaunāko dēlu IgoruIvitas RENCES foto

Ukrainiete Jūlija pieņem dzīvi tādu, kāda tā ir

Pirms vairāk nekā gada Latvijā patvērumu rada daudzi Ukrainas iedzīvotāji. Pavisam negaidīti karš izmainīja neskaitāmi daudzu cilvēku dzīves, bet visi kā viens viņi cerēja un joprojām ir pārliecināti, ka situācija dzimtajā zemē drīz uzlabosies.

Vairāk...
10.03.2023. (Zelma STRUPKA, «Luminor» sabiedrisko attiecību projektu vadītāja)

«Luminor» banka aicina jauniešus pievienoties apmaksātai praksei

«Luminor» banka aicina studentus un nesen absolvējušos jauniešus līdz 3. aprīlim pieteikties uz vairāk nekā 60 apmaksātām vasaras prakses vietām. Par vasaras darbu bankā un jaunu iemaņu apgūšanu jaunieši saņems atalgojumu – 800 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Vairāk...
10.03.2023. (Daiga RUDZĪTE, Limbažu vidusskolas Ekoskolas programmas koordinatore)
Ekoskolu Ziemas forums Valmierā pulcē dalībniekus no visas Latvijas
Limbažu vidusskolas pārstāvji Ekoskolu ziemas forumā – Laura Repina (no kreisās), Laura Misiņa, Daiga Rudzīte un Viktorija Ungure

Ekoskolu Ziemas forums Valmierā pulcē dalībniekus no visas Latvijas

Februāra pēdējā nedēļas nogalē Vides izglītības fonds (VIF) sadarbībā ar Valmieras pašvaldību, Valmieras 2. vidusskolu, Vidzemes Augstskolu un Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) organizēja astoto Ekoskolu ziemas forumu.

Vairāk...
10.03.2023. (Ieva OZOLA)
Viltus trauksme par spridzekli Limbažu slimnīcā
Valsts policijas darbiniekiem ceturtdien nācās pārbaudīt Limbažu slimnīcas telpas, jo 112 saņēma anonīmu zvanu par tur it kā ievietotu ūdeņraža bumbuIevas OZOLAS foto

Viltus trauksme par spridzekli Limbažu slimnīcā

Vakarrīt uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukuma numuru 112 tika saņemts anonīms zvans par to, ka Limbažu slimnīcā ievietota ūdeņraža bumba. Turp nekavējoties devās Valsts policijas (VP) pārstāvji, kas pārmeklēja iestādi. Notikuma vietā ieradās arī Limbažu novada pašvaldības policijas ekipāža. Par laimi, tā izrādījās viltus trauksme, neko aizdomīgu likumsargi neatrada.

Vairāk...
10.03.2023. (Linda TAURIŅA)
Limbažu ielas Agņa Šmita acīm
Druvas ielas "apsardze" kontrolē, kurš traucē tās mieruAgņa ŠMITA foto

Limbažu ielas Agņa Šmita acīm

Limbažu fotokluba biedri, atzīmējot pilsētas 800. gadskārtu, šogad apņēmušies iemūžināt visas pilsētas ielas. Mēs, «Ausekļa» redakcija, – sekojam projekta norisei, jo varbūt uzzināsim kaut ko jaunu. Un šī taču ir sava veida jubilāra apciemošana.

Vairāk...
10.03.2023. (Ivita RENCE)

Patīkamā noskaņā aizvadīta sievišķības pēcpusdiena Salacgrīvā

Tieši 8. martā Salacgrīvas bibliotēkā uz sievišķīgām sarunām tika aicinātas daiļā dzimuma pārstāves. Māksliniece Ilona Vuškāne, kuras krāšņās gleznas jau kādu laiku apskatāmas bibliotēkā, salacgrīvietes aizveda krāsainā ceļojumā. Šoreiz ne tik daudz par mākslu, bet dzīvi un sievietes būtību.

Vairāk...

Aptauja

Vai jums ir veicies loterijās?

Regulārais maksājumsArhīvsDarba laiks