Kinokupols
10.01.2023. (Laila PAEGLE)
Limbažu novada sporta skolai –  balvas Dambretes federācijas «Gada sporta laureātā»
Limbažu novada sporta skolas treneris Kārlis Ozols (no labās) apbalvošanas ceremonijā kopā ar LDF valdes priekšsēdētāju Vladislavu Vesperi

Limbažu novada sporta skolai – balvas Dambretes federācijas «Gada sporta laureātā»

5. janvārī Rīgā, viesnīcas «Mercure Riga Centre» telpās norisinājās Latvijas Dambretes federācijas (LDF) «Gada Sporta laureāta 2022» apbalvojumu pasniegšanas ceremonija. Tika godināti labākie aizvadītā gada sportisti visās vecuma grupās, dambretes centri un šīs prāta spēles aktīvisti.

Vairāk...
10.01.2023. (Laila PAEGLE)
Alojas «Auseklītis» mājvietu varētu rast «Baltajā skolā»
Limbažu novada domnieki gada nogalē nolēma, ka Alojas bērnudārza «Auseklītis» vajadzībām tiks pārbūvēta un pielāgota vidusskolas «Baltās skolas» ēka

Alojas «Auseklītis» mājvietu varētu rast «Baltajā skolā»

Pirms gadu mijas Limbažu novada domes deputāti sēdē nolēma, ka Alojas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde «Auseklītis» varētu tikt izvietota vienā no vidusskolas ēkām, tā sauktajā «Baltajā skolā». Protams, pirms tam namu pārbūvējot un veicot pamatīgu remontu.

Vairāk...
10.01.2023. (Vineta KĻAVIŅA, Latvijas Pasta vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja)

Iespējams nobalsot par labāko pastnieku un pasta nodaļas operatoru

«Latvijas Pasts» atgādina, ka līdz 31. janvārim iespējams nobalsot par labāko pasta darbinieku. Ikviens klients var iesniegt konkursa anketu tiešsaistē http://anketa.pasts.lv/ vai nosūtīt to pa pastu ar jau apmaksātu piegādi.

Vairāk...
10.01.2023. (Ieva OZOLA)
Bez atrasto mantu birojiem Limbažu iestādēs pagaidām iztiek
Lai šogad mazāk aizmirstu lietu un ikvienam izdodas atrast pazaudēto! Ja redzat kaut vai kādu nokritušu cimdiņu, vismaz paceliet un, ja iespējams, nolieciet redzamākā vietā – uz soliņa, žoga vai iekariet koka vai krūma zaros. Kādu tas varētu iepriecinātIevas OZOLAS foto

Bez atrasto mantu birojiem Limbažu iestādēs pagaidām iztiek

Ja globālā līmenī veiktu uzskaiti, cik daudz lietu cilvēki ikdienā kaut kur aizmirst vai pazaudē, skaitļi noteikti būtu visnotaļ iespaidīgi. Ja vajadzīgo nevar uziet savā mājoklī vai saimniecībā, vēl var cerēt uz to atrašanos brīdī, kad tas vairs nebūs aktuāli. Ja lieta aizmirsta vai nozaudēta citur, tās atgūšana var būt sarežģītāka, bet ne neiespējama.

Vairāk...
10.01.2023. (Edīte MELNE no Katvaru pagasta)

Prieks par lielisko grāmatu «Katvari pa Varavīksnes tiltu»

Šoreiz gribu dalīties priekā par fantastiskās deju skolotājas Taisas Arumas izloloto un īstenoto ieceri – izdevniecībā «Jumava» tapušo grāmatu «Katvari pa Varavīksnes tiltu». Grāmatas autore ir žurnāliste Īrisa Daiņa, un šī vērienīgā izdevuma prezentācija notika 30. decembrī Limbažu kultūras namā.

Vairāk...
10.01.2023. (Linda TAURIŅA)

Limbažu novada dome "iesaldē" vadības atalgojumu

Limbažu novada dome decembra sēdē pieņēma grozījumus noteikumos «Par atlīdzību un sociālajām garantijām Limbažu novada pašvaldības darbiniekiem un amatpersonām». Ar tiem tika samazināts koeficients, ko izmanto priekšsēdētāja un viņa vietnieku amatalgu aprēķināšanai.

Vairāk...
10.01.2023. (Aiga EVERTOVSKA)
Staicelē skatāmas divas jaunas izstādes par jūras tēmu
Umurdziete Natālija Putniņa Staiceles pilsētas bibliotēkā piedāvā aplūkot savu iespaidīgo gliemežvāku kolekcijuIntas MEISTERES foto

Staicelē skatāmas divas jaunas izstādes par jūras tēmu

Staiceles pilsētas bibliotēkā, sākoties jaunam gadam, iekārtotas divas jaunas izstādes. Bibliotēkas vadītāja Anita Strokša teic, ka šoreiz tās viena otru lieliski papildina, jo abas daļēji vieno līdzīgs temats, proti – jūra.

Vairāk...
10.01.2023. (Ieva OZOLA)

Negadījumā Liepupes pagastā iet bojā vīrietis

Pagājušajā piektdienā, 6. janvārī, ap pulksten 11.30 Valsts policijā (VP) saņemta informācija, ka Liepupes pagastā, ceļā Liepupe–Stūrīši noticis satiksmes negadījums. Ieradušies notikuma vietā, likumsargi konstatēja, ka grāvī iebraukusi un apgāzusies vieglā automašīna «Volkswagen Golf».

Vairāk...
10.01.2023. (Linda TAURIŅA)

Zvejnieku parka projekti tuvojas laimīgajam finišam

Pavasarī noslēgsies projekti, ko pašvaldība Salacgrīvā īsteno sporta un atpūtas centra «Zvejnieku parks» teritorijā. Gan estrādes rekonstrukciju, gan stadiona vieglatlētikas sektoru izbūvi neizdevās veikt plānotajā termiņā. Abos projektos kavēšanās iemesls bija domstarpības ar būvnieku par sadārdzinājuma pamatotību.

Vairāk...
Pirts komplekss Gaismas SPA

Aptauja

Vai rūpējaties par ugunsdrošību savā mājoklī?

Regulārais maksājums

Reklāma

Uzdāvini abonementu!
Arhīvs